widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-07-17

Jak myśli wpływają na nasze postrzeganie rzeczywistości

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak myśli wpływają na nasze postrzeganie rzeczywistości" przygotowanym przez naszego eksperta Jasnowidz Urszula

Od chwili narodzin, aż do śmierci mózg poprzez bodźce wysyła emocje. Przyjmują one znacznie silniejsza formę, w której gromadzi się dużo energii pozytywnej i negatywnej .Kształt formy zależy od rodzaju myśli, które towarzyszą nam codziennie. Takie przejawy energetyczne w polu aurycznym nazywamy Myślo-kształtami. To one w zależności od naszego nastawienia przyjmują postać niezwykle silnych struktur energetycznych. Znane porzekadło chińskie mówi "prześpij się z problemem" Jest to ważny przekaz. Jeżeli nasze myśli są negatywne ,uniemożliwiają nam przyciągnięcie do swego życia ,czego w głębi duszy, najbardziej pragniemy.

Dotyczy to wszystkich dziedzin życia . Zacznę od tematyki zdrowia. Nasz wspaniały poeta Jan z Czarnolasu w swojej fraszce "Na zdrowie" pisał... ."szlachetne zdrowie , nikt się nie dowie , jako smakujesz, aż się zepsujesz"
Jeżeli lekarz informuje nas że podejrzewa stan nowotworowy lub postawi też inną diagnozę która nie będzie dla nas zadowalająca:

PAMIETAJ, UFORMUŁUJ SWOJE MYSLI TAK, ABY ZWALCZAŁY CHOROBĘ, A NIE PROWADZIŁY DO WYNISZCZANIA TWOJEGO ORGANIZMU..

Jeżeli zadręczamy się jakąś myślą na poziomie uczuciowym i obsesyjnie skupiamy się na niej, pamiętaj, że dostarczamy jej mnóstwo energii. Szczególnie dotyczy to nieszczęśliwych miłości. Jeżeli czujemy żal i rozgoryczenie, trudno nam przebaczyć zdradę, nasze emocje sięgają zenitu. Nasze Myślo-kształty przybierają postać chmury gradowej i "strzelamy piorunami' .Sami nie wiedząc kiedy wchodzimy w destrukcje, która często przybiera postać depresji.

Uświadomienie sobie mocy własnych myśli oraz wpływu na emocje pełni ogromnie ważną funkcję w naszym duchowym rozwoju, Prawo przyciągania dotyczy nie tylko grawitacji o czym pisał w swoich traktatach naukowych znany fizyk Izzak Newton, ale także naszych myśli. Pamiętaj, energia, podąża za Twoimi sformułowanymi myślami .

Jeżeli chcemy, aby coś pojawiło się w naszym życiu, musimy wytrwale i cierpliwie tworzyć odpowiedni Myślo-kształt, który przyciągnie do nas to, czego pragniemy.

Tekst opracowała Jasnowidz Urszula


Jasnowidz Urszula Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witajcie na Magicznej Stronie. W dobie zdrowotnego kryzysu życzę; -duchowego wsparcia Istot, w które wierzycie. Niech dają Wam - światło i ciepło Słońca -rozświetlają ciemność nocy -wspomagają Waszą energetykę zdrowotną . -Niech los obdarzy Was przychylnością. życzy Wam tego Jasnowidz Urszula
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 257708 788 257 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0270048 227 184 027 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji