widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-02-26

Horoskop tygodniowy 26.02.18 - 04.03.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 26.02.18 - 04.03.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia:

W poniedziałek aspekt Wenus w kwadrat Mars rozluźnia się, a Merkury stoi jeszcze na Neptunie. W środę Merkury w Rybie konstruuje kwadrat do Marsa. 2.3.18 o godzinie 1; 51 dochodzi do pełni Księżyc a w znaku Panny, gdzie Słońce na przeciw stoi w koniunkcji do Neptuna(dokładny aspekt w niedzielę 4.3.18), a Mars utrzymuje aktywny kwadrat do Merkurego i Wenus. Księżyc stoi w trygonie do Saturna, Słońce w sextilu do planety karmy. Merkury łączy się z Wenus i Chironem jednocześnie. Obie gwiazdy ustawiają w trygonie do Jowisza i sextilu do Plutona. Wszystkie planety znajdują się w biegu prostym.

"Życia nie można sobie wybrać, ale można z niego coś zrobić."(Peter Lippert)

Baran 21.3-20.4Walcząc bez końca o swoje wizje oraz idee w nowym tygodniu trzeba będzie uważać. Twój Mars uwikłany w bardzo trudne konstelacje może utrudniać, zabierać energię, a może wycofasz się i poprosisz o czas do przemyślenia. Najważniejsze nie uciekaj od problemów, nie stawiaj z drugiej strony wszystkiego na ostrzu noża, wychodząc i trzaskając drzwiami. Gwiazdy znajdujące się w sąsiednim znaku i Księżyc w pełni naprzeciw, nakazuję wczuć się w każdą sytuację, przyjmować i akceptować emocje innych, uwzględniając ich faktyczne nastawienia, nie chwilowe zagubienia. Może z początku nie będziesz pojmować, co się dzieje. Jednak myśl również o innych, nie skracając w gniewie rozmów, nie mów "nie" z góry. Saturn w kwadracie nakazuje przypatrzeć się również trudnym tematom, a nie zabierać do ucieczki w złości, gdy Twoje idee nie od razu będą przyjęte. Swoją intuicją Baran będzie mógł wszystko objąć. Uranus, ciągle w Twoim domu jest aktywny. Proces odnowy ma polegać na nowoczesnym, rewolucyjnym myśleniu, gdzie zaangażowanie każdego ma prowadzić do korzyści dla ogółu. Uzgodnij to w swoich projektach. Początek siedmiu dni z Księżycem w Raku i niespokojnym kwadracie Marsa do Wenus należy nie tylko tęsknić do miłości i wspólności, ale samu wykrzesać jasną twórczość, wyjaśniając w spokoju, co się wcześniej nie ułożyło. Jednocześnie zadbaj o swoje samopoczucie, unikając trudnych ludzi, czy sytuacji, które nie są w danym momencie do opanowania. Dobrze ma ten, kto ma przy sobie partnera z wielkim wyczuciem, dając Ci czas na pozamykanie zbędnego i wykreowanie innego planu życiowego, gdzie nie trzeba bez końca toczyć walki o to, co jest za darmo. W pracy już wystarczająco się dzieje. Potrzebujesz miejsca w domu, gdzie odpoczniesz znajdując swoją absolutną bezpieczność. Kieruj świadomie energię tylko do sensu wyższego pamiętając o Baranim osobistym, wewnętrznym zadowoleniu.

Byk 21.4-20.5W nowym tygodniu i miesiącu będzie potrzebna własna inicjatywa, odwaga do prezentowania swojej wiedzy, klasy z porządnym planem, aby nie zagubić się w trudnych konstelacjach. Aż trzy potężne trygony, Saturna, Plutona i Lilith zabezpieczają wszystkie Twoje postanowienia. Z Lilith w trygonie nie ma mowy o poddaniu. Z opozycją Jowisza trzeba jednak dać czasowi czas, nie śpieszyć się i nie podnosić bez końca porzeczki sobie czy najbliższym. Patrz także na swoje predyspozycje! Otrzymasz całość w odpowiednim momencie, gdy poddasz się sygnałom gwiazd wrażliwej Rybie. Nikomu nie chce się tańczy na rozkazy i zakazy. Idąc do bardzo ważnej pełni w znaku Panny, w trygonie masz szansę pozamykać stare, nieuleczone tematy. Nie tylko zrozumienie, ale wczucie się w swoją oraz najbliższych rolę, wyjaśnią minione, nie wszystkie dobre rozstrzygnięcia. Planety w Rybie nie pokażą, co nie możesz zamknąć w dłonie, pojąć rozumiem i dotknąć palcem. Tam dalej, gdzie rządzi Neptun jest wiele spraw niepojętych, które wypada nazwać także szczęściem. Gdy wiesz, gdzie znajduje się Twoje bezpieczeństwo, nie pytaj więcej o cenę. Tego nie ma. Tylko włączeniem intuicji przenikniesz siebie czy to, co się dookoła dzieje. Gwiazdy w wodzie i połączenie z energią wody mogą wprowadzić chaotyczne uwarunkowania. Pędzenie za egoistycznym celem, nie myśląc o innych mogą przysłonić Twoją ścieżkę do celu. Patrz dalej, zaakceptuj, że są niezbadane horyzonty niż masz przed sobą. Może jest ktoś blisko Ciebie, kto potrzebuje pomocy, współczucia i miłości bez granic. A może Byk sam w takiej sytuacji się znajduje, oddając się kwestiom niemającym nic związanego z ukojeniem i bezpieczeństwem. Księżyc podczas pełni w przyjaznej Pannie chce rozpocząć Twoje uzdrawianie, przenosząc Cię na wyższe poziomy świadomości. Ogromna siła planet w wodzie, w pozytywnym nastawieniu do Jowisza będzie odkrywać Byka talenty, możliwości i znaczenia różnych elementów. Masz się dobrze czuć sam ze sobą odnajdując ludzie i miejsca, gdzie wychwycisz od razu zrozumienie dające odpowiednie wnioski. Księżyc jest przyjaźnie nastawiony do Ciebie.

Bliźniak 21.5-21.6Gdy planety stoją w znaku Ryby, a Twój Merkury tworzy niekorzystne aspekty należy przygotować się na nierozumienia, niewyjaśniania i pewnie chaotyczne sytuacje idąc do pełni Księżyca w kwadracie. Dlatego ważne jest abyś od początku tygodnia zachował trzeźwość myśli, nie ulegał wpływom otoczenia i kierował realnymi przesłankami życia. Już poniedziałek może okazać się nerwowy. Mars na przeciw nie tylko prowokuje, ale zabiera energię i nie daje skupić się na najważniejszym. Jednak nie uciekłabym od konfrontacji. Najpierw wysłuchała tego, co usłyszysz, zebrała informacje, nie wypowiadając ostatecznych werdyktów. Twoją mądrość masz czerpać z siebie, odkopując zamgloną intuicję. Bóg mórz zwodzi Cię, a Merkury kłamie wprowadzając w krytyczne uwarunkowania. Uważaj nie tylko w ruchu drogowym, ale także, np. nie odpisuj z miejsca, na denerwujące maile. Nie wszystko jest przyjemnie, gdy wierzyłeś długo, że cos Ci się uda. Z gwiazdami w Rybie możesz mieć uczucie, że coś się rozpuszcza, rozpływa i nie masz kontroli nad tym, co zawsze było dla Ciebie ważne. Pozwól odejść temu, co nie jest prawdziwe, nie trzymając nic przy sobie siłą. Złość i agresja nie pomaga, a Twoja wiara w niektóre plany, ludzi oczekuje przeobrażenia. Gdy nic nie ma konkretnego nie musisz się od razu poddawać, ale zaufać. Przeznaczenie wiedzie Cię, nieznaną drogą do rzeczywistego celu. Dopóki będziesz negował z Uranem fakty, nie możliwa jest kooperacja czy pojednanie. Twoje najbliższe związki od dawna potrzebują transformacji. Chcąc z miejsca poznania prawdy szkodzisz tylko sobie. Najchętniej pragnąłbyś całości bez komplikacji, ale uwikłania i zasadzki mogą nie ustępować. Masz jeden duży atut w ręku. A mianowicie planetę rewolucji. Ona przerzuca Bliźniak do przyszłości bez bagażu dni minionych. Pilnuj cały czas swojej stabilności, nie przechodząc jeszcze do defensywy. Energię masz oszczędzać, a w skomplikowanych przypadkach szukać pomocy u zaufanych przyjaciół. Ci pozostaną przy Tobie do końca.

Rak 22.6.-22.7.Słońce, Wenus, Merkury budzi coraz większe wizje, plany i marzenia. Twoja wrażliwość wzrasta i z minuty na minutę nie rozumiesz sam, dlaczego tak świat dobierasz. Myśląc o lepszym świecie, a osobach bliskich sercu nie uciekaj przypadkiem od realnego spełnienia. Pełnia w pięknym sextilu chce abyś i Ty część ze swojego wyobrażenia przeniósł do realnego czynu. W Jowiszu masz najlepszego pomocnika, protektora i psychoterapeutę, który idąc krok w krok transformuje Twoje wartości, pewności siebie, wiarę w wykonanie najśmielszych czynów. Wszystko to, co potrzeba masz przy sobie i dobrze byłoby idąc do pełni zamknąć cichutko drzwi przeszłości, otwierając na ciekawsze wizje, nowych ludzi, których właśnie poznajesz i wyższe wizje do zrealizowania. Saturn i Pluton na przeciw nie odbiera Ci władzy i odpowiedzialności. Każdy z Was kierując uwagę na siebie, nie podlegając negatywnym wpływom, otrzyma błogosławieństwa nieba i protekcji szczęśliwej planety połączonej barwnie ze Słońcem, Wenus i Merkurym, w zaświatach niepojętego Neptuna. Woda nie jest Cię w stanie zalać ani utopić, gdy Lilith buntuje się na przeciwko. "Bierz się za siebie!"-woła z daleka! Rak nie może nikomu podlegać, myśląc sam i walcząc o swoją niezależności i niepodległości. Od niej możesz bardzo dużo się nauczyć przeplatając energię żeńskie z męską i wody z ziemią. Jeszcze z Marsem musisz tylko wybrać odpowiednie kierunki i tam wysłać myśli, wizje z pełnym serca zaufanie. Tak dla swojej, przyszłej świetności, bez rezygnacji z roli autorytetu. Kto pomyśli o sobie i nie odpłynie w drugim kierunku ma szansę, w nowym tygodniu dokonać wielkich czynów. W pracy angażuj się, rozmawiaj, przedstawiaj najfantastyczniejsze scenariusze. Rozumienie i akceptacja jest Rakom z góry zagwarantowana. Tylko stój dobrze na ziemi słuchując się w reguły planety karmy. Tak, dużo pracy jest wymagane. To jest niezbędne do osiągniecia stabilizacji, bezpieczeństwa dbając tym samym o te wartości, mające dla Raka największą ilość punktów. W związkach i miłości zadbaj o ciekawą, romantyczną atmosferę. Single mogą w tym czasie poznać magiczne osoby. Jesteś pod wrażeniem. Tego nie wyobrażałeś sobie w najśmielszych marzeniach. Wszystko kreci się dookoła Ciebie. Wykorzystaj ten dobry tydzień całkowicie do końca. Siła gwiazd jest olbrzymia abyś spokojnie dotarł prywatnie i zawodowo do tych punktów życia, które wcześniej były nie do zdobycia.

Lew 23.7.-23.8Energia planet znajdujących się w mistycznej Rybie jest dla Lwa nie do pojęcia. Od miłości, oddania do nienawiści jest mały krok. Tak samo do zawirowania czy zgłębiania drogi do konkretów i faktyczności. Aby zrozumieć, co się dzieje należy wsłuchać się w nadciagającą pełnię Księżyca w realnej, uzdrawiającej Pannie. Ona ma porządkować, oczyszczać i dać efekt końcowy, po zamknięciu tego, co nie można zabrać ze sobą do ciepłej wiosny. Jeżeli Lew nie wie jeszcze, do czego dąży, na jakim jest poziomie i gdzie jest jego droga, a może w ogóle ta droga jeszcze nie powstała, wypada poczekać, być spokojnym, wsłuchać, co mówią wszystkie nadnaturalne głosy. Woda i ogień nie idzie w parze, ale wolno przy pomocy swoich myśli oraz intuicji zrozumieć wiele, co się dziej dookoła. Nic nie zaczynaj do piątku, mimo Marsa, który zmusza do działania. Jego kwadrat do Merkurego podkreśli jeszcze, czego masz nie robić. Jest możliwe, niecierpliwością popsujesz sobie oraz innym humory. Zauważ, gwiazdy w Rybie są dla innych, szukając wspólnoty, kooperacji, wymiany myśli lub idei, które się nigdy nie kończą. Z Jowiszem na przeciw zgódź tylko się domyślać, o co tu chodzi, ale nie pragnąc wyłącznie dla siebie najlepszego trofea. To nie jest aktualnie realne. Podziel się z innymi swoją spontanicznością. Energia jest w tunelu przemiany, i jeżeli ten tydzień jeszcze wytrzymasz gwiazdy dozwalają przejście na kolejne, już bardziej dynamiczne poziomy. Dobre czyny, słowa i myśli są do soboty wynagrodzone. W związkach wszelkiego rodzaju uda się przeżyć świetne momenty. Na plan pierwszy przeniesiesz potrzeby i emocje ukochanej osoby. Twoje pojęcia mogą być zniekształcone w źródlanym odbiciu wody. Trzymaj się lepiej prawdy, kiedy Twoje Słońce, przykryte Neptunem dąży do odkrycia najprawdziwszej prawdy. Przypuszczalnie wpadniesz na pomysł wyjawienia partnerom swoich tajemnic, może zostawisz dla siebie, to, co nie jest dla świata. W każdym bądź radzie odrzuć jeszcze na moment swoje ego. Szybka energia Marsa nie pozwoli do końca tygodnia, na to, aby się Lew nudził, mimo wszystko sterując ją tylko tam, gdzie zdobędziesz trwałe i stabilne rezultaty. Akceptuj różnorodne siły, nawet te, które nie potrafisz objąć swoimi zmysłami.

Panna 23.8-22.9Pełnia w Twoim znaku oczyszcza, porządkuje, analizuje ważne kwestie z poprzednich miesięcy. Planety znajduje się na przeciwko mogą mimo wszystko utrudniać sortowanie myśli, czyny i wizje, które następnie z pewnością będziesz realizować. Twój Merkury zamyślony w wodzie płynie w lewo i prawo nie znajdując konkretów i punktów zaczepienia. Wenus i Słońce prezentuje ludzi, którym możesz z miejsca ulegać, uważając ich za magicznych i fascynujących. Księżyc w pełni stoi w pięknych aspektach do Saturna, Jowisza i Plutona. Nie jest możliwe, że pogubisz się w gąszczu mgły i ciemności. Zanim komuś zaproponujesz pomoc, nie mogąc wyjść za karuzeli uczuć skieruj lepiej energię na siebie pozbywając strachu, obaw i niezdecydowania. Mars przeszkadza w tym wszystkim przebić się z jakąś ideom, ale czas nie jest na prezentowanie pomysłów. Twoje wyobrażenia, fantazje, marzenia mogą w tym tygodniu nie zmieścić się w ramach rzeczywistości. Pozwól sobie na tworzenie dobra, ale nie dając innym wykorzystać czy też robić z siebie ofiarę! Jeżeli masz silną potrzebę zbudowania czegoś potrzebnego, pomyśl o twórczości dla innych, otoczenia, a może zapisania na kursy rozwoju wyższej świadomości. Przy Twojej perfekcji masz najlepsze szanse poznania nawet bardzo skomplikowanego. Oko i szkiełko nie góruje teraz, ale da potwierdzenie do tego, co nie możesz złapać ręką. W związkach partnerskich Mars podsyca pasjonujący ogień, gdy patron Panny nie godzi się na impulsywne incydenty, chyba, że będzie to wspólne, jednoczesne zatracenie! Miłość jest tym razem niezgłębiona i pozazmysłowa. Na szczęście trzy potężne planety; Saturn, Pluton i Lilith nie pozwolą na całkowite zagubienie podczas tej spirytualnej pełni. Daj sobie czas na wszystko. Całość i tak dąży do przyszłości. Tu znajdą się całkowite unowocześnienia i zabezpieczenia gwarantujące pozytywne, wysoko nowatorskie efekty! Skreśl, co się przeżyło, gdy Księżyc się powiększy, włączając jeszcze bardziej na wrażliwość i odbiór fal z pozaziemskich obszarów.

Waga 23.8-22.9Wysokie loty w tym momencie są niemożliwe dla Wagi, a wrażliwa energia nadchodzących dni namawia do skupienia na swoich sprawach, jednocześnie poznanie potencjału niepoznanego i nieziemskiego. Twoje myślenie z Merkurym w Wodzie nie może błyskawicznie podążać za innymi. Wysłuchaj spokojnie osoby naprzeciw, szczególnie, gdy w pierwszych dniach tygodnia Twoja Wenus jest uwikłana w przykry kwadrat z Marsem, w znaku Strzelca. Spróbuj przypomnieć sobie, co robiłaś podczas nowiu w znaku Wodnika. Jak wtedy czułaś się wolną, niezależną, szczęśliwą! Czy migałabyś jeszcze raz wskoczyć w ten nastrój, dając zgodę na różne role, które niosą ze sobą indywidualności w otoczeniu? Nie każdy dzień jest podobny do poprzedniego, jednak swoją wiarą, siłą i motywacją możemy przekształci swój odbiór skupiając myśli na tym, co świat nam daje w danym momencie. Nie wszystko możesz zinterpretować od razu rozumiem, ale sygnały, które teraz wypływają do Ciebie mają przyczynić się do tego, abyś pokazywała, co czujesz, myślisz i co nosisz w sercu. Gdy w partnerstwach nie ma jedności, Saturn, Pluton i buntownicza Lilith mogą przeszkadzać. Pomyśl, co wypadłoby zmienić, udoskonalić. Przydałoby się więcej romantyczności, intensywności, aby czuć całą sobą nierozdzielność z drugą osobą! Gdy będziesz chciała na siłę, coś zatrzymać, dostarczysz sobie tylko jeszcze więcej przykrości i bólu. Nie próbuj przy tych konstelacjach udawać zadowolonej. Mars jest Twoim motorem napędzającym. W kwadracie do Merkurego wypowiada za szybko słowa, krzywdząc Ciebie czy osobę bliską sercu. Nie ignoruj reakcji najbliższych, nie twórz nieautentycznej aury. Reaguj od razu mówiąc z serca do serca. Im mniej imitowanych sytuacji, tym łatwiej zapowie się następny miesiąc.

Skorpion 24.10.-22.11Z pełnią Luny w porządnym sextilu i boskimi trygonami licznych gwiazd, w znaku Ryby masz szansę spełnić swoje marzenia, obudzić stare wizje, powrócić do lat przeszłości. Gdy Księżyc w pełni chce wysprzątać to, co chore i co ogranicza, zabierając przede wszystkim strach, obawy i nieseplenione idee. Księżyc w pełni jest pozytywnie nastwiony do Ciebie, a Jowisz planeta szczęścia szuka osobistego samozadowolenia i ekspansji. Gdy wiesz, gdzie dotykasz samego siebie, a jest to główną domeną Skorpiona, w pierwszej kolejności krzywdzisz samego siebie dostarczając straszliwego bólu. Weź ten wysoko wrażliwy nastrój i przyjmuj, jako prezent. Uczucia, emocje i spirytualny nastrój wyczuwasz z miejsca nosem, wiedząc, co gra w Tobie i najbliższych. Nie musisz teraz szybko działać. Nie trzeba wychodzić z inicjatywą i każdemu udowadniać, jaki jesteś dobry. Tydzień przedstawia się świetnie do zajęcia samym sobą, owinięciu bandażem starych ran i koszmarnych przeżyć. Na końcu będzie dobrze! Jowisz w pięknych aspektach nie pozwoli Cię skrzywdzić. To Twoje zmysły nastawiają się na przyjmowanie niesamowitego, które tworzy z miejsca mur, aby nikt Cię nie udręczył. W związkach masz, na kogo liczyć. Popatrz ile osób wierzy w Twoją wrażliwość. Uświadom sobie ile już zrobiłeś, a ile przed Skorpionem. Małe prezenty mogą zdziałać cuda. W pracy postaraj się o współpracę i kooperację, najpierw zajmując tym, co ma służyć całości ogółu. Zrób tylko plan, do czego nie trzeba wracać. W myślach i słowach. Gdy Neptun rozmywa atmosferę i zapomnisz po drodze, gdzie postawiłeś wysoką granicę-nie przejmuj się. Ty jeden najlepiej spożytkujesz ten tydzień do zrozumienia wyższych celów Twojego zaangażowania i obcowania z ludźmi. Ty sam to wybierasz. Nikt inny.

Strzelec 23.11.-21.12Pełnia Księżyca w kwadracie porusza bardzo ważne tematy oczyszczenia, uzdrowienia i ponownej skrupulatnej analizy, co nie zawsze lubisz. Mars ze swoją ognistą energią przyśpiesza w ostatniej dekadzie urodzonych. Tylko, dokąd z tą potężną siłą, jeżeli znajdujemy się w momencie zagubienia? Wybierz jakiś temat związany ze sprawiedliwością, moralnością i człowieczeństwem, zamiast płakać nad rozlanym mlekiem! Teraz wypada dokonać potężnego zwycięstwa, gdy pomyślisz o innych, a przy okazji wyeliminujesz swoje wyzwania i kłopoty. Planety zadające się w Rybie rozmywają, bowiem aurę. Miłość, uczucie i komunikacja nie gra tak, jak wcześniej się to sympatycznie przedstawiało. Jest jedna rada, aby cel stał się całkowicie realny. A mianowicie najlepiej jest, gdy zaczniesz od siebie; czy kochasz się tak naprawdę? Czy doceniasz, co potrafisz najlepiej? Jak bardzo jesteś kreatywny? Ile w Tobie optymizmu i zaangażowania w ludzkie problemy? Przy pełni masz szansę mnóstwo prawdy doświadczyć o sobie, akceptując to, co jest.

Rozdając się innym idealizujesz zbytnio niektórych ludzi i wydarzenia. Biegnąc w różowych okularach można trafić na mur, jak podczas pełni w znaku detalicznej, uzdrawiającej Panny. On nie przepuści Cię, gdy nie dopatrzysz się namacalnych faktów, a do tego ma to być związane z pozaziemskimi uczuciami. Jesteś gotowy? Twój Jowisz był kiedyś patronem Ryb i mimo wody, której ogień nie lubi, jest masa punktów zaczepienia. Postaraj się to dostrzec, nie poddając się wpływom niepewności i bezsilności. Ty masz stać w sowim życiorysie na pierwszym miejscu. Partner jest tylko Twoim odbiciem. Tego jak patrzysz na siebie, jakie dostrzegasz wartości. Gdy Neptun odsłoni woalkę tajemnicy masz przede wszystkim zrezygnować z impulsywnych, nieprzemyślanych reakcji. Nie działaj przeciwko sobie. Stwórz nowy plan na zbilżającą się wiosnę. Tam ma zająć dużo miejsca pojęcia takie jak; prawdziwa radość, realne szczęście i osoba, na której zawsze możesz polegać. Bez względu na to, jak Ty sam siebie w niektórych chwilach postrzegasz.

Koziorożec 22.12.-20.1Atmosfera pełni Księżyc w trygonie przesyła najlepsze uczucia, emocje oraz wartości. Planety znajdujące się w Rybie dają mnóstwo wrażliwości, sympatii otoczenia, zrozumienia i przychylności. Jeżeli wykorzystasz te aspekty będziesz mógł stworzysz taki plan, któremu nikt się nie oprze. Luna w znaku Panna przy okazji sprząta, zamykając stare tematy, może czasami z żalem i nutką nostalgii. Nie rób nic na silę, obejmij każde wydarzenie swoimi zmysłami. Gdy wyjdziesz do świata korzystając z pozytywnej wiary, zaufania w życie i nadziei tak samo zareaguje najbliższe środowisko. Połącz wszystkie swoje najlepsze, jakości dorzucając silę, odwagę i mądrość. Saturn już zna Twoje doświadczenia i w trygonie do Luny zaprasza do spożytkowania przeszłych dni do nowych celów, które maja służyć większość. Nie tylko Tobie. Pluton jeszcze długo w Twoim znaku przeprowadza transformację, namawiając do przeciwnego. Nie daj się zwieść jego manipulacji. Pozytywne myśli, czyny i aktywności mają zbudować świat pełen radości i zabezpieczenia, gdzie nie musisz ze sobą ciągnąć, to, co jest wyłącznie Koziorożca wyobrażeniem. Lilith trzyma Twój dobry fason. W zawiązkach mów jak stoi z Twoimi uczuciami. Nie widzę, że zgodzisz się, jak dawniej, na podleganie, kłamstwa i uzależnienia wszelkiego rodzaju. To nie jest styl sprytnej Lilith. O czym marzysz, czego Ci brakuje i za czym tęsknisz? Tydzień jest najlepszy do przemyślenia najważniejszych aspektów życia, abyś wybrał tylko te drogi, gdzie nie zapomnisz o sobie. Nie jest możliwe, z sextilem Neptuna pogubienie spirytualnych ścieżek. Jowisz czuwa dając jeszcze mnóstwo energii i zaufania w osobiste talenty. Pozostań sobą idąc za głosem serca. Niebo sprzyja Ci w każdej czynności.

Wodnik 21.1.-19.2Pełnia w znaku Panny niby nie ma nic z Tobą wspólnego, jednak połączenie tego znaku z Rybą sprzyja rozwijaniu swojego szóstego zmysłu, dobre nastawienia do świata i zrozumienia dla innych. Sam znak Wodnika jest tuż przy gwiazdach w wodzie. Pewnie ma zadanie pojąć złożoność świata, akceptując swoje talenty i służąc innym. Jako powietrze, istotna wysoko intelektualna powinieneś podejść poważne do swojej wrażliwości. Nie wszystko można wytłumaczyć na rozum lub spłycić machnięciem ręki. Intuicyjna wiedza da Wodnikom nowe wskazówki prowadząc do dalszego rozwoju najwęższych potencjałów. Gdy pragniesz doprowadzić do reform w swoim codziennym, szarym życiu stwórz jasny plan, zaczynając od siebie. Czego nie powinnaś zabrać do przyszłości? W zawiązkach i partnerstwach wszelkiego rodzaju wypada przenalizować ile dać innym, nie oczekując niczego. Szkoda byłoby taki skarb, który nosisz ciągle przy sobie nie dzielić na innych, kiedy to sprawia najwięcej radości. Aby Twoje życie nabrało ważności wraz z Węzłem Karmicznym w Twoim znak i przeciwległym ognistym Lwie, dosięgnij tego, co uczyni Cię najbardziej wartościowym. Nikt nie pragnie tak do końca być sam, ponieważ druga osoba jest zawsze dopełnieniem. Niby tak skomplikowane, ale w sumie bardzo proste. Mars stoi jeszcze w Strzelcu dostarczając ogromne moce przebicia i potężnej energii. Gdy skierujesz ją nie tylko na siebie, ale uzdrowienia swojego, najbliższego otoczenia. Słuchaj intuicji idąc do wspaniałej wiosny! Wykonuj każdą czynność z dyscypliną. Jowisz ze Skorpiona chce więcej poświecenia, a nie brak umiaru. Kompromis da każdemu Wodnikowi sposobność rozwoju mistrzowskiej fachowości. Otwórz się na wyższy świat, a na korzyści nie będzie trzeba długo czekać.

Ryba 20.2.-20.3Z czterema planetami masz wszystko przy sobie podczas pełni Księżyca, aby pokazać się jak z najlepszej strony. Jedne z Was zaprezentują się wspaniale na wysokim podium świecąc swoją jasnością, pięknem i błyskotliwością. Inne, może zdziwią się, skąd nagle tyle doniosłości i ważności, która przewija się z wyjątkową wrażliwością. Idąc do ważnej, wyjątkowe dnia tego roku masz szansę wykorzystanie swojego talentu, jego dalszy rozwój doświadczając wysoko spirytualne momentów. Czujesz się dobrze, całkowicie zdecydowana. Twój szósty zmysł pracuje na wysokich obrotach. Aby przedostać się do wiosny wypada jeszcze pozamykać trudne tematy; strach, niepotrzebna skromność, obawy czy trudne tematy dzieciństwa, które nie pozwalają rozwinąć do końca skrzydła i pofrunąć w najwyższe przestworza. Gwiazda są po Ryby stronie, a dostojny Jowisz wspomaga jak może dorzucając ogromną garść szczęścia. Przeżyjesz istotne wydarzenie, gdy całkowicie w dniu pełni Księżyca skoncentrujesz się na sobie. To jest ten dzień, kiedy możesz zbudować złoty most, prosto spod Twoich nóg, stojąc na realnej podłodze, do wysokiego nieba. W partnerstwach i związkach nie obawiasz się wypowiadać prawdy, nie tworzysz sztucznych harmonii nie ścierpisz w sobie syndromu ofiary. Dość już się wydarzyło, chcesz żyć jak najlepiej potrafisz. Spokój powinnaś znaleźć w sobie, a nie w centrum gościnnego pokoju. Akceptujesz swoje słabe strony. Nikt nie jest Herkulesem. Na słabościach, pomyłkach wzrastasz dążąc do całkowitego realizacji i spojenia z wyższym celem.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 26.2.18 do 4.3.18. Nów Księżyca w znaku Panny 2.3.18.
"Nie oceniaj dnia po plonach, które zebrałeś, lecz po nasionach, które udało Ci się zasiać."(Robert Louise Stevenson)

Wchodzimy w nowy tydzień z pięknymi, doniosłymi uczuciami. Harmonia i pokój ma prowadzić nas do przyszłości z zaangażowaniem w nowatorskie, kreatywne projekty. Kto pragnie do pełni Księżyca, coś zmienić dobrze byłoby wykazać się mądrością, tolerancją i sprawiedliwością. Gwiazdy znajdujące się w znaku Ryby komunikują empatycznie, czasami nie jasno, gdzie nie każdy z miejsca znajdzie odpowiedzi na trudne pytania.

Najlepiej będzie, gdy nie tylko zainteresujesz się światem, ale także swoim realem, sytuacjami finansowymi czy priorytetowymi wartościami życia. Dalej, bowiem możemy już reagować zbyt impulsywnie, nie przebierając słowami, a tu gwiazdy nadal świecą super delikatnie, zarzucając nasz emocjami i brakiem obiektywności. Wielkim wyzwaniem podczas pełni Księżyca, w wysoko analitycznej Pannie, będzie zachowanie jasnego umysłu i nie reagowanie na impulsywne komentarze, wiadomości czy uwagi. Planety namawiają do skorygowania swoich wypowiedzi oraz reakcji, a swoją dobroć i ofiarność nie odzwierciedlać w namacalnych wartościach. Może ktoś potrzebuje rozmowy, uwagi, więcej czasu lub czułości? Punktem kulminacyjnym tygodnia jest pełnia Księżyca. Zachowaj elastyczność umysłu łącząc się ze światem spirytualnym i doświadczając niecodziennych momentów. Kto wpadnie w syndrom ofiary może wejść bez potrzeby w trudne konformację, które nie są dla nikogo korzystne finalnie. Nikt przecież nie jest idealny. Także Ty sam. Kieruj świadomie do świata tylko pozytywną energię.

Ja życzę wszystkim możliwości zakończenia wszystkiego, co utrudnia wysokie loty. Gwiazdy świecące w Rybie podsumowują etap dwunastu miesięcy wiodąc nas do nowego, niepoznanego. Niech siła miłości gwiazd zaprowadzi każdego do wzniosłych, ludzkich celów zabierając niepewność, strach, nienawiść czy bezsilność.

"Nie spoglądaj w przeszłość z gniewem, ani w przyszłość ze strachem, ale w teraźniejszość ze świadomością"( James Thurber)

25.2.18 Słońce w Rybie, Księżyc w Raku.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji