widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-03-07

Przesądy ślubne - wierzyć nie wierzyć - jaka suknia, takie małżeństwo.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Przesądy ślubne - wierzyć nie wierzyć - jaka suknia, takie małżeństwo." przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Anna Bell.


Nadchodzi czas ślubów, to cudowny czas oczekiwany przez zakochanych, planowany z wielką starannością każdy szczegół, jednak bywa, że cały ten splendor szybko mija a na drodze szczęśliwego związku zaczynają pod nogami wyrastać kłody.

Czy suknia panny młodej ma wpływ na związek małżeński. Każda praktyczna panna młoda, albo sceptyczna powie, że nie. Życie mamy takie jakie sobie stworzymy. Jednak osobiście widziałam związki, gdzie pary przed ślubem były po siedem lat a małżeństwo przetrwało tylko dwa. Kiedyś oglądając płytę z wesela zauważyłam że młoda ma ciut przy krótką suknie i przypomniał mi się przesądy mówiony przez babcie, krótka suknia, krótkie małżeństwo. I faktycznie małżeństwo trwało nie całe dwa lata.

Przed dylematem jaką suknie wybrać stoi każda panna młoda ale wybierając ją, ale wybieraj ją z rozmysłem, bo jak mówi stare ludowe porzekadło: "jaka suknia ślubna, takie całe małżeństwo" i warto to mieć na uwadze, odwiedzając salom ślubny.

Nowa czy stara? - tutaj ewidentnie, mówi się, że stara tylko wtedy kiedy małżeństwo poprzedniej właścicielki sukni było szczęśliwe, jeśli to suknia po babci czy mamie to owszem, wiemy jako wyglądało ich życie, ale co z używanymi sukniami z komisu, tutaj niestety ale nie znając poprzedniej panny młodej ani jej związku ryzykujemy, że przeniesiemy na własne małżeństwo czyjąś negatywną energie lub problemy poprzedniej panny młodej.

Zdecydowanie w takim razie powinniście na ten dzień nową suknie, jak nowe życie, które rozpoczyna panna młoda.

Skromna czy strojna? - Ślub to wyjątkowy dzień, więc suknia też powinna być wyjątkowa, wyjątkowa dla panny młodej. Niestety, nie każda panna młoda lubi taki styl, ale najlepsza jest szeroka, długa i najlepiej trenem. Taka długa suknia zapewnia nam długie wspólne małżeńskie pożycie a szeroka zapewni małżonkom bogactwo i dużo dzieci. Czy właśnie nie o takim idealnym życiu marzymy?

Biała czy kolorowa?- Biel jest to nasza tradycja naszej nowej europejskiej kultury, jednak na wschodzie panny młode ubierają się w czerwone lub zielone suknie bo taki kolor symbolizuje bogactwo i płodność, dobrze będzie jeśli gdzieś w garderobie, wiązance ślubnej czy biżuterii umieścimy te dwa kolory.

W sukni ślubnej zdecydowanie należy się wystrzegać kolory żółtego bo to kolor zdrady oraz różowego bo to kolor małych dziewczynek a nie mężatek.

Mamy już suknię ale jak to się mówi diabeł tkwi w szczegółach a więc do sukni najlepszy jest gruby, gęsty welon, daje on pannie młodej ochronę przed złym okiem, a na ślubie na pewno, nie będzie brakować kobietę , które będą zazdrościć pannie młodej szczęścia.

Winek - jest symbolem dziewictwa i przynosi tylko szczęście tym, które w czystości dotrwały do ślubu.

Jeśli masz już wyznaczą datę ślubu lub chcesz ją wyznaczyć zapraszam do kontaktu mailowego, analiza numerologiczna daty ślubu to koszt 40 zł. Podpowiem też, jakie magiczne praktyki wykonać jeśli data ślubu okaże się niekorzystna.

Z mocą anielskich pozdrowień Anna Bell


Wróżka Anna Bell Zapytaj eksperta INFO
Anioł Siły - ukazuje, iż siła mocy boskiej jest w każdym z nas.
Zadzwoń na
708 688 521708 688 521 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7010048 224 179 701 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji