widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2012-12-07

WRÓŻBA Z IMIENIA I NAZWISKA

Nasze pierwsze imię odpowiada potrzebom ciała. Wibracja mówi nam w jaki sposób i gdzie będziemy się realizowali. Drugie imię mówi o ukrytych zdolnościach nad którymi warto popracować i przekształcić je w talenty. Imię nadane podczas bierzmowania mówi o potrzebach naszej duszy. Natomiast nazwisko mówi nam o cechach charakteru odziedziczonych przez naszych przodków. Warto pamiętać, że wibracja imienia oraz nazwiska zmienia się przy każdej zmianie np. kiedy panna przyjmuje nazwisko męża. Poniżej zamieszczam tabelę dzięki, której sami będziecie mogli wyliczyć jaka wibracja wam odpowiada.Dzięki wyliczeniu swojej liczby więcej możemy dowiedzieć się o sobie. Możemy również sprawdzić relacje z osobą z którą jesteśmy w związku i jakie mamy perspektywy z tą osobą. Widoczne są bardzo tutaj tak jak i pozytywne cechy tak samo i te negatywne.

CECHY OSOBOWOŚCI ODPOWIADAJĄCE LICZBĄ

1 PRZYWÓDCA, NIEZALEŻNY
daje bardzo silną potrzebę niezależności, jesteś pewny siebie i wiesz, co chcesz od życia. Wychodzisz z założenia, że wszystko zrobisz najlepiej i lubisz mieć władzę. Dobre dla Ciebie są kierownicze stanowiska na których wspaniale się odnajdujesz. Charakteryzują Cię takie cechy jak: ambicja, siła, wiara w siebie, siła woli, egotyzm oraz pozytywna duma. Negatywnymi Twoimi cechami są: chęć przewodzenia nad innymi, dominacja, zarozumialstwo i przeświadczenie, że wszystko wiesz najlepiej. Problemem jest Twoja cierpliwość nie masz jej za dużo. Swoje cechy przywódcze powinieneś wykorzystywać nie tylko dla siebie ale również dla innych. Negatywna 1 to taka, która staje się dyktatorem i bywa samolubna.

2 STRONNIK ŁAGODNY
Jesteś osobą, która bardzo chętnie współpracuje z innymi ludźmi. Twoje pozytywne cechy charakteru to bycie miłą, serdeczna, przyjazną, pomocną kochającą i wrażliwą. Nie potrafisz żyć sam i uwielbiasz, kiedy otaczają Cię inne osoby. Zawsze dążysz do harmonii. Sztukę dyplomacji masz opanowaną do perfekcji. Łatwo się klimatyzujesz w nowych miejscach i jesteś typem bardziej uległym. Twoje negatywne cechy to: bycie nerwowym, niezdecydowanym oraz brak sił by pomagać komukolwiek. Powinnaś drogą 2 popracować nad swoją nieśmiałością, bo bywasz za bardzo skryta. Warto zwrócić również uwagę na swoją kondycję fizyczną.

3 PRZYJACIELSKI, DZIECI, ZWIERZAKI ORAZ EKSPRESJA
Jak każda 3 masz bardzo dużo optymizmu w sobie. Jesteś towarzyska i ludzie lgną do Ciebie. Jesteś wolna od zmartwień. Posiadasz zdolności artystyczne oraz twórcze. Za pomocą mowy powinnaś sobie załatwiać wszystko w życiu. Jesteś estetką kochającą dzieci oraz piękno. Jesteś świetnym mówcą. Twoje negatywne cechy to: zazdrość, płytkość, powierzchowność a także bycie samolubną i tworzenie w swojej głowie bezpodstawnych obaw. 3 bardzo często ma problemy z doprowadzeniem spraw do końca.

4 CZŁOWIEK PRACY STOJĄCO MOCNO NA ZIEMII
Jesteś osobą stabilną emocjonalnie. W życiu rzadko kiedy kierujesz się sentymentami czy emocjami. Ważna dla Ciebie jest praca oraz stabilizacja. Nie lubisz nagłych zmian, które wprowadzają w Twoje życie niepotrzebny chaos. Jesteś osobą wytrzymałą. Masz silne poczucie własnej wartości. Jesteś osobą lojalną. Negatywne cechy 4 to lenistwo. Stajesz się albo pracoholikiem albo osobą bezrobotną. Za często odkładasz sprawy na później. Bardzo szybko przekreślasz ludzi i szybko zaczynasz nienawidzić. Masz problemy z okazywaniem uczuć.

5 MIŁOŚNIK WOLNOŚCI ATRAKCYJNY DLA PŁCI PRZECIWNEJ
Jesteś osobą, która uwielbia wolność. Nie znosisz żadnej formy ograniczeń. Jesteś niczym wolny ptak. Kochasz podróże dzięki nim się realizujesz. Nie potrafisz usiedzieć w jednym miejscu. Twoje życie to istny chaos. Wolisz wolne związki i romanse. Masz bardzo duże powodzenie u płci przeciwnej. Masz ogromną ciekawość świata oraz ludzi. Lubisz wiedzieć. Masz bardzo duże poczucie humoru. Twoje negatywne cechy to: niewierność, ograniczanie innych, brak zaufania. Posiadasz nadmierną zmysłowość oraz seksualność przez co w Twoim życiu pojawia się więcej niż jeden partner. Posiadasz talent literacki.

6 DOM ZDROWIE, MIŁOŚNIK PIĘKNA
Jesteś osobą niezwykle rodzinną. Twoi bliscy są dla Ciebie bardzo ważni. Bywasz skłonna do idealizmu mimo to jesteś osobą odpowiedzialną, współczującą, zrównoważoną oraz stabilną. Masz zamiłowanie do piękna. Potrafisz służyć innym , wierzysz w siebie. Muzyka odgrywa ważną rolę w Twoim życiu. Bywasz osobą pedantyczną. Twoje negatywne cechy charakteru to: zbytnie wścibstwo, plotkowanie, brak dyplomacji oraz zdrowego rozsądku. Masz skłonność do dominacji, bywasz cyniczna oraz masz wielką skłonność do bycia perfekcyjną. Problemem bywa u Ciebie skłonność do obaw.

7 SAMOTNIK, MYŚLICIEL
Masz niezwykłą intuicję. Interesuję Cię wszystko, co nieodkryte, niezbadane i to, czego nie da się wytłumaczyć na zdrowy rozsądek. Uwielbiasz się uczyć. Zastanawiasz się nad sobą, otaczającym Cię światem. Bywasz cicha i lubisz swoją samotność. Sukces mogłabyś osiągnąć np. na polu nauki. Twoje negatywne cechy to: chłód, melancholia, skłonność do krytycyzmu, nerwowość, bojaźliwość. Nie cierpisz pracy fizycznej i trzymasz się na uboczu. Jesteś osobą niezwykle wierzącą.

8 MIŁOŚNIK WŁADZY, MIŁOŚNIK PIENIĘDZY
Masz bardzo duże pragnienie przywództwa, władzy oraz autorytetu. Posiadasz zdolności organizacyjne oraz kierownicze. Jesteś osobą o bardzo dużej sile fizycznej. Odnosisz w życiu sukcesy. Kochasz sport, życie w ciągłym tempie. Cechuje Cię mocny charakter. Jesteś odważny i potrafisz dawać, masz dużo samodyscypliny w sobie. Twoje negatywne cechy to: wykorzystywanie siły wobec słabszych, napięcia, skąpstwo lub przeciwnie rozrzutność. Uważaj na to by nie stać się intrygantką, osobą bezwzględną, surową oraz nietolerancyjną.

9 POSTAWA HUMANITARNA, NAUCZYCIEL
Na świat przyszłaś z wrodzonymi talentami. Posiadasz dar jasnowidzenia, miewasz prorocze sny a także zdolność do widywania rzeczy nierealnych. Jesteś osobą, która czerpie radość z dawania. Masz bardzo dużo optymizmu w sobie. Przejawiasz ogromną sympatię do ludzi. Jesteś hojna oraz wyrozumiała. Posiadasz talenty artystyczne. Lubisz uczyć oraz podróżować. Potrafisz sprzedać piasek na pustyni i na tym zarobić. Twoje negatywne cechy to: samolubstwo, bycie niepraktyczną, ekstrawagancja, nadmierna emocjonalność oraz wrodzony sarkazm. Bywasz nieetyczna. Wulgarna


Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji