widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-11-13

AMULETY CHRONIĄCE W PODRÓŻY

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "AMULETY CHRONIĄCE W PODRÓŻY" przygotowanym przez naszego eksperta Jasnowidz Urszula.Ruszając w podróż, niezależnie jakim środkiem transportu ,pamiętajmy o zadbaniu o swoje bezpieczeństwo. W tej kwestii proponuje kilka tematów. Dzień wcześniej przed udaniem się na wieczorny spoczynek, warto "zaprogramować swoją podróż". Może być to forma wizualizacji lub innego rodzaju medytacji. Rano warto zapisać zjawisko senne, a potem je zinterpretować.
Sny o drodze i pojazdach;

Droga w marzeniach sennych przedstawia nasza drogę życia, a także cele, ku którym zmierzamy w ostatnim czasie. Droga szeroka ,prosta pomyślność w podróży, karkołomna, z zakrętami-ostrzeżenie !

Niezależnie jakim pojazdem będziemy podróżować, symbolika snu doradza.

Samochód -ucieczka przed nadjeżdżającym pojazdem(niebezpieczny człowiek, który może przysporzyć nam kłopotów prawnych). Mieć wypadek-nieporozumienia, które trzeba wyjaśnić. Zatrzymać się lub wysiąść z auta- zakończenie jakieś sprawy.

Tramwaj i autobus są znakami, że dotrze się do swojego celu, ponieważ kursują po wyznaczonych trasach. Tramwaj wypadający z szyn-niesamowita przygoda.

Rower -symbolizuje rychłe małżeństwo. Należy zwrócić na stan techniczny pojazdu.

Balon wyraża pragnienia miłosne-unoszący się, dobre perspektywy i na odwrót.

Rakieta, pojazd kosmiczny-przeżycia duchowe interpretacja w zależności od wyposażenia pojazdu.
Okręt- śnić że jest uszkodzony-zwiastuje problemy w podróży.
Łódź-płynąć nią - miłostki, tonąca-opuści cię bliska osoba.

Podróżujących i wędrowców wspiera Archanioł Rafał i skryp z jego anielskim imieniem. Przed wyruszeniem w podróż poproś anioły, by otoczyły Ciebie i twój środek transportu anielskim, ochronnym światłem. Spróbuj to sobie wyobrazić.

Amuletem jest także runa RAIDO, EHWAZ, ALGIZ, która chroni i wspiera w podróży. Wybrany amulet czy runę należy umieścić w aucie w widocznym miejscu, bądź nosić przy sobie. Twojego amuletu , nikt nie powinien dotykać, inaczej będzie on potrzebował oczyszczenia.

Życzę Wam szerokiej drogi. Niech każda Twoja podróż będzie udana i bezpieczna.

Jasnowidz Urszula


Jasnowidz Urszula Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witajcie na magicznej stronie. W dobie zdrowotnego kryzysu życzę Wam -duchowego wsparcia Istot, w które wierzycie Niech dają Wam - światło i ciepło Słońca -rozświetlają ciemność nocy -wspomagają Waszą energetykę zdrowotną Niech los obdarzy Was przychylnością. życzy Wam tego Jasnowidz Urszula
Zadzwoń na
708 788 257708 788 257 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0270048 227 184 027 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji