widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2012-12-13

Horoskop biznesowy 2013

Zapraszamy do zapoznania się z Horoskopem biznesowym na rok 2013.


Baran(21.03 - 20.04) Dla Baranów rok 2013 ma szansę wnieść w sferę pracy upragniony spokój i harmonię. Kłopoty, które mocno się piętrzyły zostaną powoli rozwiązane. Wśród współpracowników czy przełożonych macie szansę odnaleźć wsparcie i protekcję. W nowym roku Waszym sprzymierzeńcem będzie Wasza intuicja, która pozwoli dostrzec zarówno niebezpieczeństwa jak i nowe możliwości rozwoju. Barany nie powinny być niecierpliwe w swych działaniach. Warto poświęcić więcej czasu na przemyślenia by ustabilizować swoją pozycję na rynku. W nowym roku Barany mogą przejawiać skłonność do wyolbrzymiania problemów, odczuwać trudności przy podejmowaniu decyzji, ale to zachowanie będzie przejściowe. Panując nad emocjami - zapanujecie nad biznesem. Barany, które szukają pracy mogą dobrze odnaleźć się w pracy wymagającej komunikatywności i otwartości na innych ludzi.

Byk(21.04 - 20.05) Dla Byków rok 2013 będzie rokiem zmian, pracy nad sobą i własnym biznesem. Początek roku rozpoczniecie pełne sił i zapału do pracy. Duży optymizm pozwoli Wam zająć się dawno odkładanymi sprawami, a Wasz zapał przysporzy Wam wielu sprzymierzeńców. Byki muszą zwrócić szczególną uwagę przy wypełnianiu swoich obowiązków - w pierwszej połowie roku nawet najmniejszy błąd może spowodować dużo komplikacji i powtarzające się kontrole w firmie. W drugiej połowie roku może pojawić się szansa nowych inwestycji, warto przemyśleć tę sprawę i nie zniechęcać się. Nowa inwestycja może znacznie pomnożyć Wasz kapitał pod warunkiem, że okażecie wzmożoną cierpliwość w oczekiwaniu na efekty. Byki, które szukają pracy mają szansę spełnić się przy pomaganiu/doradzaniu innym ludziom zarówno w biurach jak i miejscach prywatnych.

Bliźnięta (21.05 - 21.06) Dla Bliźniąt rok 2013 może okazać się pełen pracy i niespodziewanych ,,zwrotów akcji". Początek roku może przysporzyć niewielkich kłopotów finansowych, a także nieporozumień między współpracownikami. Bliźnięta z początkiem roku powinny zwrócić szczególną uwagę na lojalność pracowników i na zbędne koszty ponoszone w firmie. Pierwsza połowa roku będzie służyć Bliźniętom w rozwiązywaniu wszelkich sporów biznesowych, druga połowa natomiast przyniesie szansę wdrażania nowych technik w firmie, bacznej obserwacji nowych trendów, a także zmianie pracy czy branży. Bliźnięta mają szansę by w roku 2013 skoczyć na głęboką wodę i zmienić dzięki temu całe swoje życie. Skłonność do podejmowania ryzyka będzie wpisana dla Was w ten rok. Bliźnięta, które poszukują pracy powinny nie bać się częstych zmian, z każdą nową propozycją wyniesiecie więcej doświadczenia i stwierdzicie, że było warto.

Rak(22.06 - 22.07) Dla Raków rok 2013 będzie rokiem przemyśleń, zdobywania doświadczenia i wiedzy, a także korzystnych zmian. Początek roku stoi pod znakiem trudnych i wiążących decyzji, ryzykownych wyzwań, a także niespodziewanych rozwiązań. Doświadczenia z poprzedniego roku pozwolą ci podjąć decyzję o ,,odcięciu" starych, nieużytecznych rozwiązań i zamknięciu niedochodowych inwestycji czy przedsięwzięć. Raki powinny skupić się na odrzuceniu tego, co okazało się zbędne. Druga połowa roku będzie czasem rozwijania się i podejmowania szczęśliwych rozwiązań Przy każdej zmianie będzie Wam sprzyjać fortuna. To, co nowe zacznie szybko przynosić pozytywne efekty. Raki powinny szczególnie uważać by nie ufać czyimś obietnicom czy zapewnieniom, najważniejsze powinny być dla Was fakty. Wasze plany w nowym roku są realne do spełnienia. Raki, które poszukują pracy mogą odnaleźć się w zawodach, w których mogą być ,,proszone o radę" lub mogą nauczać.

Lew(23.07 - 23.08) Dla Lwów rok 2013 może okazać się rokiem dość trudnym oraz wymagającym wielu modyfikacji. Pierwsza połowa roku może kształtować się dość niestabilnie. Pojawia się zagrożenie, iż niektóre zamierzenia, projekty czy plany mogą okazać się ryzykowne finansowo. Lwy w nowym roku powinny poważnie zastanowić się czy nie chcą osiągnąć czegoś niemożliwego. Wszelkie decyzje powinny być kilkukrotnie przemyślane, przekalkulowane i przedyskutowane by móc myśleć o wdrażaniu nowych pomysłów. Rok 2013 może okazać się czasem pełnym żmudnej-ciężkiej pracy, niepokoju, ale dobrze przepracowany - może przynieść stabilność na najbliższe lata. Druga połowa roku będzie miała szansę nieco uspokoić sytuację w firmie, pojawi się możliwość korzystnych inwestycji lub zmian. Dla Lwów poszukujących pracy nowy rok może przysporzyć kłopotów, ale macie szansę otrzymać pomoc od otaczających Was osób.

Panna(24.08 - 23.09) Dla Panien rok 2013 będzie rokiem pełnym gwałtowności, śmiałych decyzji i zmagań z przeciwnościami Losu. Pierwsza połowa roku będzie wymagać od Was dużo pracy, sumienności i wytrwałości. Warto zadbać o rozwój i doskonalenie zarówno biznesu jak też własnej osoby. Śmiałe pomysły będą mieć w tym roku szansę realizacji, pod warunkiem, że wszystko będzie dobrze przemyślane. Panny nie powinny obawiać się działać na własną rękę, warto mieć zaufanie do samego siebie. Wasza wytrzymałość pozwoli Wam zaakceptować to, co będzie podsuwał Wam Los, a nie zawsze będą to same sukcesy. Druga połowa roku może zmusić Was do natężonego wysiłku, wielu trudnych decyzji i wyrzeczeń, ale Wasza mocna postawa pomoże Wam przejść przez trudności bez szwanku. Panny poszukujące pracy odnajdą ją dzięki własnemu wysiłkowi, mają szansę odnaleźć się w wolnym zawodzie, w biurze lub w pracy ,,dorywczej".

Waga(24.09 - 23.10) Dla Wag rok 2013 może rozpocząć się falą opóźnień, zahamowań, ale też ważnych decyzji. Początek roku może skłaniać do konieczności ograniczenia się i zaprowadzenia porządku w sprawach finansowych i zawodowych. To, co się już nie sprawdziło Wagi powinny odrzucić ze swojego planu, by dać miejsce nowemu. Opóźnienie spraw mimo wszystko będzie dobroczynne w skutkach, ponieważ pomoże Waszym planom dojrzeć. Druga połowa roku, chociaż dość burzliwa, to da Wam szansę wykazać się w pracy i ,,wyciągnąć na prostą" dawno odkładane sprawy. Pod warunkiem konsekwencji i cierpliwości w działaniu - Wasze wysiłki będą miały szansę zakończyć się sukcesem. Zaistnieje możliwość nowego kontraktu, korzystnych zmian w firmie, czy też realizacji odkładanego od dawna planu. Wagi poszukujące pracy szybko odnajdą ją dzięki swojej intuicji i pogodzie ducha. Pracę możecie odnaleźć również poza miastem, przemyślcie te oferty. Dużą pomoc uzyskacie od bliskich Wam osób.

Skorpion(24.10 - 22.11) Dla Skorpionów rok 2013 rozpocznie się naprawdę dobrze. Wasze wysiłki zostaną sowicie nagrodzone. Macie szansę na bardzo korzystne transakcje lub kontrakty zagraniczne, oraz szeroko rozumianą rozbudowę czy modernizację. Działajcie z głową, ponieważ to, co wypracujecie w pierwszym półroczu będzie bardzo mocno procentować na cały rok. Druga połowa roku może przynieść Wam trudności, ale tylko wtedy, kiedy się na to nie przygotujecie. Dbajcie o swoją płynność finansową, ponieważ długi zaciągnięte w roku 2013 mogą przynieść bardzo wiele szkód. Możliwe są wtedy nie tylko ciągnące się trudności finansowe, ale może zaistnieć również groźba procesu sądowego. Działajcie bardzo rozważnie. Dla Skorpionów poszukujących pracy rok 2013 jest bardzo przychylny, widać wiele możliwości, kontakty z wpływowymi ludźmi i wiele propozycji.

Strzelec(23.11 - 21.12) Dla Strzelców rok 2013 powinien obfitować w zadowolenie z wykonywanej pracy. Początek roku sprzyja działaniom intuicyjnym - warto byście spróbowali wdrożyć w życie dawno odkładane plany. Sprawy urzędowe nie będą stanowiły dla Was problemu. Wasza praca będzie bardzo owocna i ma szansę przynieść zabezpieczenie na długi czas dla Was i Waszych bliskich. Druga połowa roku może dosłownie chcieć ,,zasypać" Was pracą. Ogrom zleceń, nowe transakcje, kontrakty, możliwości, to wszystko przyniesie wymierne korzyści, ale nie powinniście zapominać w tym o sobie i o swojej rodzinie. Zadbajcie o chwilę dla siebie, o relaks, o zasłużony urlop. Strzelce będą potrzebowały sporo czasu by móc ,,doładowywać swoje baterie". Brak dobrej organizacji czasu może spowodować u Was nawet kłopoty zdrowotne. Strzelce, które poszukują pracy mogą otrzymać propozycje pracy w kraju, a także opłacalnej pracy zagranicznej. Artyści i politycy spod znaku Strzelca mają szansę dostać znaczące i wiążące propozycje na długie lata.

Koziorożec(22.12 - 20.01) Dla Koziorożców rok 2013 będzie wymagał jasności umysłu, szybkości w podejmowaniu działań, a także rozwagi. Pierwsza połowa roku przepłynie pod znakiem ciągłego ruchu - wielu zmian, rozwoju, współpracy z innymi ludźmi. Wasza wrodzona komunikatywność pomoże Wam odnaleźć dobrych i znaczących sprzymierzeńców. W drugiej połowie roku przyświecać Wam będzie odwaga i pewność w działaniu. Efekty Waszych działań zaczną już być widoczne gołym okiem. Koziorożce powinny jednak pamiętać by nie stawiać wszystkiego na jedną Kartę. Nierozwaga może zakończyć się dużym niepowodzeniem. Warto działać szybko, pewnie, ale też z pełną rozwagą - pilnując by mieć zawsze ,,koło ratunkowe" w postaci dobrze ulokowanych pieniędzy. Koziorożce, które poszukują pracy mają okazję dostać propozycję, której się nie spodziewały i której po prostu mogły się obawiać. Doskonale sprawdzicie się na nowych stanowiskach.

Wodnik (21.01 - 19.02) Dla Wodników rok 2013 może okazać się dość burzliwy w kwestii finansów i interesów. Możliwe trudne negocjacje i liczne pertraktacje, gdzie niekorzystnym czynnikiem będzie niezdecydowanie. W tym roku Wasze życie osobiste może znacząco wpływać na pracę - postaraj się w miarę swoich możliwości nie mieszać tych dwóch sfer. W 2013 pojawia się możliwość zarobienia większej kwoty pieniędzy. Możliwe nowe kontrakty, oraz awans zawodowy. Nie bójcie się zmian i korzystajcie z możliwości współpracy zagranicznej. Pod warunkiem, że uda się Wam zachować cierpliwość i rozwagę w działaniu, to już jesienią zaczniecie zbierać owoce swojej pracy. Wodniki, które szukają pracy mogą docenić pomoc bliskich osób i wspólne znajomości. Warto również zwrócić uwagę na pracę z niższymi zarobkami, by po czasie osiągnąć więcej.

Ryby(20.02 - 20.03) Dla Ryb rok 2013 przyniesie ogromną zmianę w sferze materialnej. Pierwsza połowa roku ma szansę przynieść maksimum powodzenia w interesach, ale też wiążące się z tym troski, pułapki i wątpliwości. Ryby muszą szczególnie być czujne na wszelkie obmowy i nieżyczliwość ze strony otoczenia. Niedomówienia czy plotki mogą przynieść sporo zamieszania. Tylko wytrwałość i pewność w dążeniu do celu pomoże Wam uzyskać awans społeczny i materialny, który tylko ,,czeka" by go osiągnąć. Druga połowa roku przyniesie Wam zadowolenie finansowe, a także nowe możliwości, które warto będzie wykorzystać. Nowi współpracownicy czy doradcy mają szansę pomóc Wam rozwiązać wszelkie troski. Druga połowa roku jest również korzystna do załatwiania wszelkich sporów sądowych. Ryby, które szukają pracy mogą odnaleźć ją dosłownie ,,przy wodzie" - nad morzem, jeziorami czy rozległą rzeką. Pracę najlepiej byście szukały samodzielnie.


Amber Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry Kochani, dziś (tj. piątek) jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie słyszymy się już w poniedziałek. Życzę Wam spokojnego i wspaniałego weekendu <3 Amber
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji