widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-02-01

Magia Świec

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Magia Świec" przygotowanym przez naszego eksperta Sandra Nadya.Mówiąc o magii świec, nie można zapomnieć o ich kolorach. Kolor świecy ma szczególne znaczenie, gdyż wzmacnia dodatkowo naszą intencję . Poniżej przestawiam podział z którego korzystam osobiście i uważam, że przyda się każdemu, kto wykorzystuje świece w rytuałach czy po prostu pali je intencyjnie:

Biały - oddziałujący intensywnie, jest kolorem neutralnym - może zastąpić każdą świecę. Biała świeca jest uważana za najsilniejszy symbol ochrony. Wzmacnia duchową siłę, oczyszcza atmosferę z negatywnych energii, pomaga uzyskać jasność myśli i uspokoić się. Białe świece palimy, gdy chcemy wzmocnić wewnętrzną siłę, przywrócić stabilność. W sprawach zdrowotnych można użyć białej świecy w celu przywrócenia równowagi przy wszelkich ,,niedoborach" czy ,,nadmiarach"

Różowy - symbol miłości niewinnej, romantycznej. Używane w intencji przyciągnięcia odpowiedniego partnera czy wzmocnienia uczucia w obecnej relacji. Dodatkowo można wykorzystać różowe świece by pogodzić zwaśnione osoby, wyjaśnić nieporozumienia. Pomaga znaleźć przyjaźń, sprzyja szczerości i poczuciu bliskości. Można palić różowe świece w stanach lękowych i nerwicach - zniosą poczucie niepokoju i zagrożenia. Pomagają również przy problemach ze snem.

Czerwony - kolor odwagi, pasji, miłość w sferze seksualnej, temperament. Czerwone świece wzmacniają działanie rytuałów. Należy uważać by z tym kolorem nie przesadzić -można je palić w towarzystwie świec białych by złagodzić wibrację tego najbardziej dynamicznego koloru. Czerwona świeca używana jest do podnoszenia sił witalnych, jak również w magii miłosnej - pobudzenie namiętności, energii seksualnej. Działa korzystne przy depresji.

Purpura- siła i stabilność. Purpurowe świece można palić z intencją zdobycia szacunku i władzy. Są idealne do podnoszenia własnej wartości i ambicji. Pomagają również w rozwoju duchowym.

Fioletowy - wzmacnia siłę woli, skupienie, pokorę. Kolor bardzo ważny w magii - skłania nas do duchowych poszukiwać. Fioletowe świece intensyfikują działanie innych świec, dlatego też nie należy palić ich ze świecami czerwonymi. Fioletowe świece używane są do ochrony jak również podczas modlitwy/medytacji. W sferze zdrowotnej używa się fioletowych świec na wszelkie dolegliwości, regeneruje siły fizyczne i psychiczne.

Pomarańczowy - Pomarańczowe świece palimy z intencją polepszenia komunikacji. Pomaga otworzyć się na nowe relacje, na nowe możliwości. Skuteczne w zapewnianiu ochrony podczas podróży. Pomocne podczas zdawania egzaminów - ułatwiają przyswajanie wiedzy, obniżają tremę i dodają zdecydowania. W sferze zdrowotnej często są zapalane przy zapaleniach górnych dróg oddechowych, bólach stawów jak również podczas rekonwalescencji.

Żółty - dodaje pewności siebie, odpowiada za atrakcyjność, zawieranie przyjaźni, odzyskiwanie tego co utracone, przyjacielskość. Zwiększa siłę wymowy - jeśli czekają nas negocjacje, kogoś mamy do czegoś przekonać, czy rozmowa w sprawie pracy. Żółte świece oczyszczają również otoczenie z negatywnych emocji. Podnoszą na duchu i zachęcają do działania.

Złoty - bezpieczeństwo, przyciąga szczęście i radość. Złote świece używane są w rytuałach mających przynieść oświecenie i zrozumienie lub materialne bogactwo, wysoką pozycję społeczną czy awans.

Zielony - uzdrawianie, radość, szczęście. Zielone świece wykorzystywane są podczas medytacji, gdy chcemy wyciszyć nasze myśli, oczyścić umysł. Dodatkowo korzysta się z nich w rytuałach mających przyciągnąć dobrą pracę czy pieniądze. Dla par - zieleń wzmaga płodność. Pali się również zielone świece dla ochrony rodziny i dzieci. Głównie zielonych świec używa się do uzdrawiania, ochrony zdrowia

Błękitny - ochrania ciało i duszę. Rozprasza złe energie. Błękitne świece można palić z intencją: uzyskania wewnętrznej harmonii, rozwinięcia duchowości, odepchnięcia pokus

Niebieski -uspokaja i wycisza. Sprowadza prorocze sny. Niebieskie świece używane są w rytuałach na wszelkie sprawy urzędowe czy przy poznawaniu prawdy, przyczyny jakiegoś zdarzenia. Używane również w rytuałach mających na celu przywrócenie stabilizacji, zaprowadzeniu porządku -w związku uczuciowym czy w sferze zawodowej.

Brązowy - stabilizacja i równowaga. Brązowe świece używane są do zwiększenia koncentracji -przydatne szczególnie uczniom/studentom. Przyciąga wszelkie dobra materialne jako jeden z kolorów żywiołu ziemi. Szczególnie korzysta się z brązowych świec przy zapewnieniu zwierzętom i roślinom domowym zdrowia.

Czarny - czarne świece wykorzystuje się do ochrony siebie i innych przed niekorzystnymi wpływami. Pomagają stworzyć skuteczną tarczę ochronną przez złym okiem, zazdrością, zawiścią, niezgodą jak również odbijają złe zaklęcie w kierunku osoby która je rzuciła. Czarne świece wykorzystuje się również do odcinania się od złych wpływów i ludzi

Srebrny - silnie oczyszcza i wzmacnia intuicję. Srebrna świeca może być używana w intencji sprowadzenia tajemniczej, romantycznej miłości czy sekretnego romansu.

Sandra Nadya


Sandra Nadya Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu, z chęcią udzielę odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, porozmawiam z Tobą, pomogę obrać właściwą ścieżkę w Twoim życiu - zgodną z Twoim Najwyższym Dobrem, oczyszczę i wzmocnię Twoją energetykę i dołożę wszelkich starań by sprostać Twoim oczekiwaniom w zakresie magii. 708 688 904
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 688 904708 688 904 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 628 9040048 224 628 904 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji