widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-09-18

Jedynka w Czwórce, czyli 5-kowe wichry zmian

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jedynka w Czwórce, czyli 5-kowe wichry zmian" przygotowanym przez naszego eksperta Ania Diakowska.Zanim przejdziecie do czytania Waszej wibracji, przeczytajcie mój poprzedni wpis o ogólnej wibracji Nowego Roku - Wasz odczyt będzie bardziej klarowny

Witaj Jedynko - perfekcjonisto wymagający wiele od siebie i innych, myślicielu nie uznający słabości i czasem kiepsko znoszący krytykę ;-) Jasne zasady działania, skupienie na celu ( z wyłączeniem wtedy emocji ), naturalne zdolności gromadzenia wokół siebie grupy ludzi, którzy jakoś tak sami z siebie widzą w Tobie lidera, klarowny system wartości, wycofanie z przeżywania emocji na rzecz intelektualnego spojrzenia na świat, co sprawia, że często zamykasz się na innych i sprawiasz wrażenie niedostępnego, leniuszenie zamiast działania, kiedy brak jasnego celu lub wiary w niego ( to jeden z głównych aspektów do uzmysłowienia - wiara, ale nie ta kościelna ... ) - to Ty. W magicznym skrócie oczywiście ;-) Jak więc Lotny Umyśle, nie znoszący ograniczeń stawianych z zewnątrz, znajdziesz się w stabilnej, materialnej i bezpiecznej, ale nieco skostniałej i ... nudnej Czwórce ? Ano rozniesiesz ją w drobny mak - o ile będzie Ci się chciało oczywiście :) !

Piątka to punkt zwrotny, przełom. Stoi ona równiuteńko w środku - pomiędzy 1 a 9. W niej dochodzi się do przekonania ( i zaakceptowania ) że jedyną stałą rzeczą w naszym życiu jest zmiana. Pod tym względem Twoja wibracja jest z nią bardzo kompatybilna. Obie lotne, używające bardziej mózgu niż serca. To rok dobry dla : nauki, kształcenia się - nie tylko na poziomie kursów itp., ale również - nauki siebie - rozpoznanie swojego cienia - czyli uporu, niechęci wręcz do spojrzenia za zasłonę trudnych emocji, wydarzeń z życia i spojrzenia na nie bez oceny pt - no i dlaczego znowu mnie to spotyka. I tu właśnie z pomocą może nam przyjść energia 4 -ki, o której pisałam w poprzednim poście. Cierpliwość. Danie sobie czasu na powolne odkrywanie tego, przed czym się tak skutecznie zamykaliśmy. Bardzo intrygujące dla mnie, numerologa jest to połączenie sprzeczności 4 i 5, które daje ( albo da ;-) ) takie właśnie zdumiewające efekty.

Co jeszcze? Przyszło mi bardzo mocno hasło - umiejętność stawiania granic - to takie czwórkowe przecież. Jak to się ma do Ciebie w 5 roku? Nie widzę, by miało to dotyczyć stawiania granic innym, bardziej to o Twoje zapędy uciekania z pola serca do pola umysłu. Tu widzę jasno tą granicę. Postawienie jej sobie samemu będzie owym, zawartym w tytule wichrem zmian. Oby !

No i standardowo już - nowości. Możliwe przetasowania w gronie znajomych, pomysły na nową pracę, albo i dwie, możliwość odbywania podróży, nauka języka obcego. 5 jest również bardzo sensualna, więc może zrobić się baaaardzo przyjemnie i ekscytująco wręcz w sferze życia prywatnego ;-)

A teraz czas na radę. Wyrocznia mądrości szamańskiej. I jaką kartę wyciągnęłam ? Dąb. Jaki jest jej opis ?

Drzewa w tej wyroczni odzwierciedlają naszą fizyczną naturę. Pod nazwą znajdują się napisy : masculine - oznaczające energię męską, dającą, North - czyli kierunek północny, w którym zawarta jest informacja o naszej duchowej naturze i oto co mówi North - przynoszę zmianę w pracy i życiu ( tadammm ;-) )

A co przekazuje Dąb ?
Moja potężna długowieczność zwiększa pewność siebie i możliwości. Jesteś we właściwym miejscu i czasie. Daję poczucie bezpieczeństwa i ochronę. Magia żołędzia żywi relacje. Zarówno z sobą samym jak i z drugim człowiekiem.
Jestem odważnym Wojownikiem.

A więc Jedynko - nie jedynkuj, tylko do dzieła. Samo się nie zrobi ;-)

Owocnego roku :)


Ania Diakowska Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Drodzy klienci. W związku ze zmianami w prawie telekomunikacyjnymi, aby móc nadal korzystać z moich usług konieczny będzie kontakt z Biurem Obsługi Klienta Waszego operatora i zniesienie blokady na numery wysokopłatne, którą to blokadę nakłada owa zmiana.
Zadzwoń na
708 708 002708 708 002 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0810048 227 184 081 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji