widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-02-10

Ochronna agrafka

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Ochronna agrafka" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocistka Beatrix.Wszyscy wiemy do czego służy agrafka ;), z reguły do prozaicznych czynności typu: przypiąć, dopiąć, spiąć itd...itp... i też nikt się zbytnio nie zastanawia czy mogłaby spełniać jeszcze jakieś inne funkcje.

A jednak może być użyta także do zupełnie innego celu, a mianowicie do ochrony naszego biopola. Mało osób wie, że agrafka nawet najzwyklejsza lub wręcz przeciwnie wymyślnie ozdobna, bądź też pod postacią broszy (wygląd nie ma tu najmniejszego znaczenia) wpięta w ubranie zamyka naszą aurę przed niepożądanymi wpływami, chroni przed wszelkim nieszczęściem jak również złym okiem oraz innymi niechcianymi czynnikami.

Powinna być skierowana zapięciem w dół aby odsyłać negatywności do ziemi i też skutecznie nas poprzez to uziemiać. Chroni, broni i pomaga w styczności z różnymi nie zawsze wysokimi energiami nas otaczającymi. Cały Wschód o tym wie, szczególnie prawosławny, dlatego też agrafki w celach ochronnych wpina się tam nawet małym dzieciom, oczywiście w bezpiecznym dla nich miejscu, ale także dorośli korzystają z jej "dobrodziejstw", natomiast to jednak dzieci podlegają tam najsilniejszej obronie, ponieważ starsze i dojrzałe osoby wiedzą dokładnie jakie spustoszenie może zasiać złowroga energia u małych bezbronnych istot. To coś na zasadzie naszej "rodzimej" czerwonej kokardki wpiętej do niemowlęcego łóżeczka lub wózeczka. Absolutnie taka agrafka nie musi być widoczna, to zależy od upodobań osoby noszącej, może być przypięta w miejscu widocznym dla innych lub po lewej stronie ubrania będąc wówczas zupełnie niewidoczną. Niezależnie od jej pozycji spełnia ona tę samą funkcję - ochronną. Jeżeli jej końcówka zabarwi się na czarno oznacza to, że spełniła swoją rolę, czyli zablokowała jakieś negatywne wpływy więc należy ją wówczas wymienić na nową. Na wspomnianym już Wschodzie ozdobne formy agrafek są dostępne w każdym sklepie jubilerskim począwszy od wykonanych ze srebra po złote i platynowe jak ta widoczna na zdjęciu :).

Agrafka jest jednym z najprostszych i najłatwiej dostępnych amuletów ochronnych ale jakże skutecznym w naszym codziennym życiu. Warto wypróbować jej silne pozytywne działanie dla celów tak niekonwencjonalnych jak chociażby ten prze ze mnie Państwu przedstawiony :).

Tarocistka Beatrix


nowy numer! Zadzwoń na
708 888 912708 888 912 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 222 703 6190048 222 703 619 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji