widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-05-11

O wróżbach raz jeszcze...

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "O wróżbach raz jeszcze..." przygotowanym przez naszego eksperta IKA - Iwona K..




Moi drodzy! Na wstępie przeprosiny za małą aktywność w ostatnich miesiącach w zakresie artykułów na Magicznych Wrotach, ale dużo się u mnie działo. Postaram się poprawić :)

Niejednokrotnie pisałam o wróżbach, o tym czym są, jak je należy rozumieć i jak do nich podchodzić, ale wiadomo-wiedzy nigdy dość. Dlatego dodam co nieco w temacie wróżb i interpretacji.
Podchodzę do tego co Wam mówię, co przekazuję - z ogromną odpowiedzialnością, zawsze (Ci, którzy mnie znają -wiedzą to :)) podkreślam, że jest to prognoza, scenariusz, przepowiednia. To, co widać teraz w oparciu o informacje, których dostarczają karty, wahadełko i intuicja.

TO nie "wyrok" to wróżba...
Po pierwsze- Człowiek nie jest bezwolny, może NIE zastosować się do wróżby, do scenariusza, a wtedy rzeczywistość ulegnie zmianie.

Po drugie - są czynniki, które znane są Tylko Najwyżej Sile, Opatrzności, Panu Bogu - i jeśli On zdecyduje inaczej-dzieje się inaczej. A Pan Bóg może wszystko.

Po trzecie - scenariusz może się zmienić, może się uzupełnić. Może się okazać, ze mamy w życiu - dodatkowo - inny scenariusz... Zawsze mamy prawo wyboru. Prognoza z kart nie może być wyrokiem, że coś się na pewno stanie. To właśnie prognoza. Najbardziej prawdopodobna wersja.

Tak, tak wiem, mogą podnieść się głosy sprzeciwu-że pewnie się tłumaczę i że jasnowidz powinien widzieć OSTATECZNY scenariusz. Owszem, powinien. I często tak jest, ale to nie osoba wróżąca, nie jasnowidz decyduje o tym, co się zdarzy! Ona/ona jedynie widzi wariant. "Niezbadane są wyroki Boskie". Jeśli wierzysz- to zrozum, że widocznie tak jest dla Ciebie lepiej....

Jak to mówi Pan Krzysztof Jackowski, którego szanuję za mądrość i dystans do wielu rzeczy: ,,mam takie przeczucie". Dokładnie tak to działa.

Proces reklamacji
Tez mi przykro, gdy dostaję informacje: "Pani Iko, nie sprawdziło się" (w przypadkach, kiedy przepowiednia dotyczy czegoś dobrego). I wtedy myślę- najwyraźniej Góra uznała, że ma być inaczej... A, to, że my, ludzie buntujemy się i sprzeciwiamy...to normalne. Albo modlimy się , stawiając Panu Bogu warunki.

Moi stali klienci wiedza też, że powtarzam dość często: jeśli ktoś ma na sprzedaż narzędzie do precyzyjnego przewidywania czasu-to ja je kupię:). Płacę każdą cenę! Bo natychmiast się zwróci.

Bardzo często dzieje się tak, ze sama przepowiednia się sprawdza (szczególnie jeśli się powtarza) ale przesuwa w czasie. Dlaczego? Widocznie tak jest dla Ciebie... lepiej...

Rozsądne podejście
Rozsądne podejście do wróżb? A tak! Dokładnie tak. Wróżba ma Ci pomóc (tak jak porada innego specjalisty-tak i porada doradcy ezoterycznego), a nie załatwić, zdecydować za Ciebie! Przecież nie chcesz, żeby ktoś przeżył za Ciebie Twoje życie? No właśnie, dlatego - podchodź do wróżb rozsądnie. Niech Ci pomagają, korzystaj z nich w mądry sposób!

Ika, maj 2020r.


IKA - Iwona K. Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Jestem dostępna w dni powszednie i w weekendy przeważnie w godz.10:00-20:00 (oczywiście czasem robię przerwy :) ZAPRASZAM DO ZAMAWIANIA ROZMÓW Na zamówione rozmowy oddzwaniam w godzinach dostępności -lub następnego dnia, jeśli zamówione zostaną po 20 00. PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ -ODDZWANIAM NA ROZMOWY WG KOLEJNOŚCI ZAMÓWIENIA :-)
ZAJĘTY
Bliźnięta więcej informacji
Zadzwoń na
708 888 668708 888 668 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7620048 224 179 762 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji