widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2012-01-19

NIESPRAWDZONE WRÓŻBY

Karty to nie wyrocznia. Bardzo często pokazują nam trafne sytuacje, opisują ludzi ale przede wszystkim proszę pamiętać, że one pokazują nam drogi. Wybór zawsze w ostateczności zależy od nas samych. Mamy wolną wolę, która pozwala nam o sobie decydować.

Na początku, kiedy zaczynałam wróżyć trafiła do mnie pewna Pani. Przyszła widać było sprawdzić karty. Nie chciała nic o sobie powiedzieć. Standardowo postawiłam jej rozkład ogólny. Kobieta patrzyła na mnie z niedowierzaniem. Karty pokazały osobę samotna, która przede wszystkim chce kochać. Jednak sama do swojego szczęścia stoi sobie na przeszkodzie. Ucieka od miłości. Po paru chwilach zapytała mnie skąd to wszystko wiem. Opowiedziałam jej o swoim darze. Nagle zapytała mnie czy może ona się dowiedzieć coś bardzo ważnego dla niej. Oczywiście się zgodziłam. Miałam postawić jej karty, czy kiedykolwiek jeszcze spotka się ze swoim byłym mężem. Tarot odpowiedział pozytywnie widać było spotkanie. Na twarzy kobiety pojawił się ironiczny uśmiech. Zero komentarza. Wyszła żegnając się miło. Po kilku miesiącach zadzwoniła do mnie z satysfakcją, że owszem coś w tych kartach widziałam ale jeśli chodzi o spotkanie z jej byłym to ono nie doszło do skutku, bo ona sama nie chciała. Pomimo, że go kocha nadal. Na co ja jej powiedziałam, że karty pokazują możliwości. Szanse od losu miała ale sama jej nie wykorzystała. Po raz kolejny zamykając się na miłość. Stwierdziła, że gdyby tak ją kochał to walczył by o nią do końca życia a nie odpuścił po kilku próbach. Powiedziałam jej, że jej mąż jeśli walczył to jej pokazywał uczucie ale dopóki ona sama nie pozwoli sobie na wejście w związek nikt ją do tego nie zmusi szanse i okazje ma ale od niej zależy czy z nich skorzysta.

Ta historia moi mili chciałam by uzmysłowiła wam, że karty to nie wyrocznia. Wy sami decydujecie na to czy wpuścicie do swojego życia te dobre chwile, czy też pozwolicie im odejść. Żadne karty nie mają mocy sprawczej, by za Was decydować. Jeśli wychodzi wam droga a wy podejmiecie inną decyzję to pamiętajcie, że właśnie ten wybór może odmienić cały wasz los.


WOLNY CHAT
Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji