widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2013-04-08

Energetyczne porządki

Zima wielu z nas daje się we znaki: senność, zmęczenie, zwiększony apetyt czy rozdrażnienie to tylko niektóre z objawów zbyt niskich temperatur i spadającego ciśnienia. Na szczęście wielkimi krokami zbliża się wiosna i nastrój większości osób diametralnie się poprawi. Jak zatem odpowiednio przygotować się na nadejście wiosny?

Zapewne większość z nas regularnie robi w swoim domu porządki, odkurzając, wycierając kurze czy myjąc okna, ma to na celu pozbycie się brudu i poprawę naszego samopoczucia. Jednak, jak wiemy, nic nie trwa wiecznie, pierwsze opady deszczu czy wizyta gości w brudnych butach i cały efekt diabli wzięli. Ale to tylko kosmetyczny porządek, chciałbym Państwu przybliżyć, w jaki sposób można pozbyć się negatywnych energii, które gromadzą się w naszych mieszkaniach, burząc spokój i harmonię, przez co nie możemy cieszyć się pełnią szczęścia i radości.
Porządek należy zacząć od pozbycia się z mieszkania wszelkiego rodzaju stare i zakurzone bukiety kwiatów, poniszczone i odrapane meble, rozsypujące się tandetne rodzinne pamiątki, niedziałające lampy czy zapadające się fotele, czy czarna z brudu biżuteria z pewnością nie wniosą nic dobrego w naszą energetykę. Stare meble chłoną energię, jak gąbka, także tę negatywną, dlatego w pierwszej kolejności należy uprzątnąć te przedmioty, gdyż emanują mroczną, szkodliwą energią, która może powodować zaburzenia snu, koncentracji, bóle głowy i pleców. Pozbądź się także starych mebli, zastępując je nowymi, a zobaczysz, że wejdzie w Ciebie ,,nowe życie i siły".
W drugiej kolejności należy zając się ścianami w mieszkaniu. Wbrew powszechnemu przekonaniu ściany mają i oczy i uszy, a także dobrą pamięć, sięgającą nawet kilku pokoleń wstecz w starszych budynkach z bogatą historią. By energetycznie uporządkować wnętrza, wcale nie trzeba do tego wałka ani puszki z farbą, wystarczy wiadro z wodą i dwoma łyżkami soli kuchennej, gąbka i płyn do naczyń. Porządne wyfroterowanie ścian pozwala na pozbycie się nie tylko brudu i ogromnych ilości kurzu, ale i zalegających energii. Sól działa oczyszczająco, a wiedz, że wcale nie musisz mieszkać w starym domu, by odczuwać negatywne energie - wszelkie kłótnie, spory czy zło życzenia, które miały miejsce w Twoim mieszkaniu skumulowane w sporej ilości mogą powodować różnego rodzaju problemy rodzinne i partnerskie, dlatego woda z solą je zneutralizuje.
Jeśli przed Tobą w mieszkaniu mieszkała patologiczna rodzina lub wydarzyła się jakaś tragedia, albo po prostu, ktoś w nim zmarł możesz oczyścić je paląc białą świecę (pamiętaj, by wypaliła się do końca) oraz okadzić wszystkie wnętrza białą szałwią (musisz okadzić każde pomieszczenie bardzo dokładnie, mentalnie wypowiadając polecenie ,,niech wszystkie szkodliwe energie zostaną zneutralizowane, odcinam wszystko to co złe". W momencie, Kidy czujesz, że problem jest bardziej skomplikowany możesz poprosić o pomoc wróżkę lub bioenergoterapeutę, który zajmuje się oczyszczaniem energetycznym mieszkań.
W ferworze wiosennych porządków nie należy zapominać o sobie. Jak mawiała moja babcie to, co w głowie to w życiu - kiedyś zastanawiałem się, co te słowa oznaczały. Teraz wiem, że to w jaki sposób wygląda nasze życie zawodowe i uczuciowe zależy głównie od nas samych, a dokładniej od naszych myśli. Dlatego im bardziej jesteśmy wrażliwsi na krzywdę innych, pomocni, szczerzy, serdeczni, sprawiedliwi i co najważniejsze pogodzeni z tym, jak wygląda nasze życie - tym możemy pochwalić się szczęśliwym związkiem partnerskim, lepszym zdrowiem czy spokojem w pracy. By uporządkować swoje rozproszone myśli i pozbyć się negatywnych, zapisz się na jogę, medytuj, naucz się relaksacji, spędzaj dużo czasu na świeżym powietrzu. Pamiętaj, że im więcej pozytywnej energii wysyłasz oraz im bardziej jesteś dobry dla innych, tym pozytywniejsza energia do Ciebie wraca. Jeśli wysyłasz negatywną energię, np. poprzez zło życzenie drugiej osobie, ta energia do Ciebie wróci... ze zdwojoną siłą.
Proponuję przemyśleć, jakie zmiany Ty na wiosnę możesz wprowadzić w swoim życiu - pamiętaj, energetyczne porządki nawet najlepiej przeprowadzone w Twoim mieszkaniu, nie dadzą zadowalających efektów, jeśli Ty nie popracujesz nad sobą.


Tarocista Adrian Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Zapraszam Państwa do konsultacji, z chęcią udzielę porady i wsparcia, a także odsłonię drogę życia na przyszłość. Mogę także wykonać zabieg oczyszczenia energetycznego lub rytuał.
Zadzwoń na
708 788 593708 788 593 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7730048 224 179 773 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji