widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2012-03-27

Horoskop miłosny na miesiąc kwiecień.

Zapraszam do zapoznania się z horoskopem miłosnym na miesiąc kwieceń.Baran W tym miesiącu możesz uzależnić się od partnera. Będziesz chciał posiadać wszystko. Uważaj na ślepą miłość i na słowa partnera. Nie wszystko, co mówi może znaleźć odzwierciedlenie w życiu. Jeśli jesteś sam poznasz nową osobę, która oczaruje cię od pierwszego wejrzenia.Byk W Twoim związku stare konflikty zostaną wyjaśnione. Na nowo poczujesz się kochany. Odrodzą się uczucia w związku. Jeśli myślisz o powiększeniu rodziny to jest dobry czas. Osoby samotne mogą się zakochać i stworzyć związek na długie lata.Bliźnięta W tym miesiącu zaczniesz poszukiwać wielkiej miłości. Jeśli jesteś już w jakimś związku coś jest okryte tajemnicą. Kryzys w związku. Potrzeba czasu oraz przemyślenia raz jeszcze całej sytuacji. Osoby samotne mogą wdać się w romans.


Rak W tym miesiącu poczujesz bezpieczeństwo w związku. Będziesz potrafił dać je partnerowi i sam je odczuwać. Spełnieni, poczujesz się jednym razem z partnerem. Zaczniecie się rozumieć bez słów. Osoby samotne poznają nowa miłość w podróży.Lew To czas, kiedy poczujesz olbrzymią potrzebę sprawdzenia fundamentów swojego związku. Pojawia się pomysły na zaręczyny oraz ślub. Będziesz chciał by Twoje życie stało się stabilne. Osoby wolne będą marzyły o prawdziwej miłości jednak zbytnio będą idealizowały osoby nowo poznane.Panna W stałych związkach poczujesz się jak ryba w wodzie. Twój partner będzie Cię wspierał i dbał o Ciebie. Możesz cieszyć się stabilizacja. Osoby samotne swoja nową miłość mogą znaleźć w pracy. Poczujecie ogromną potrzebę bycia z kimś.Waga To nie najlepszy miesiąc jeśli chodzi o związki uczuciowe. Poczujesz blokady względem partnera. Nie będziecie się mogli ze sobą porozumieć. Konieczne będzie wprowadzenie zmian. Osoby samotne przewartościują sobie życie i będą wracali myślami do kogoś z przeszłości.Skorpion Poczujesz miłość duchową wobec swojego partnera. Będziecie się w tym miesiącu potrafili zrozumieć bez slow. To nie seks będzie odgrywał ważną role a zrozumienie Osoby samotne poznają kogoś nowego i będą miały wrażenie, ze ta osobę znają od zawsze. Strzelec W tym miesiącu przeżyjesz namiętną miłość. Twój związek będzie rozkwitał. Ty natomiast możesz Cieszyc się sielanka, spokojem . Nic nie zagraża Twojej miłości. Osoby samotne wejdą w burzliwy ale namiętny związek.Koziorożec W tym miesiącu czeka Cię idealna miłość jaka każdy chce przeżyć w swoim życiu. Będzie ona czysta , prawdziwa i romantyczna. Twój związek będzie szczęśliwy. Osoby samotne zakochają się wiosennie. Uważaj, bo Twoja rodzina może się powiększyć.Wodnik Twój związek rozkwitnie na nowo. Będziesz miał pełne zaufanie do partnera. Otworzysz się przed nim. Jeśli związek przezywał ostatnio burze, pogodzicie się. Wyjaśnicie sobie wszystkie nieporozumienia. Poznanie nowej osoby.Ryby W tym miesiącu zaczniesz w końcu postrzegać swój związek jako partnerstwo. Nie obwiniaj o wszystko partnera. Będziesz w tym miesiącu zazdrosny o partnera. Popracuj nad dowartościowaniem siebie. Osoby samotne będą marzyły o miłości.

Materiał dostarczony dzięki uprzejmości wróżki: Noma


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji