Wróżbitka Beata Nieścieronek

Waga

Witam wszystkich potrzebujących pomocy w ich trudnych i zawikłanych sytuacjach życiowych.

Znacie mnie Państwo z prowadzonych na żywo programów o tematyce ezoterycznej w nieistniejącej już stacji telewizyjnej Kosmica TV.

Byłam także właścicielką sklepu ezoterycznego wraz z salonem wróżb i od wielu lat można skorzystać z moich usług poprzez różne portale wróżbiarskie.

Wróżę głównie z Tarota, lecz w mojej pracy posługuję się także Kartami Klasycznymi i Lenormand, Kartami Kipper, Cygańskimi, Sybilli i Runami. Udzielam porad z zakresu numerologii oraz astrologii. Wykorzystuję też inne dziedziny ezoteryki jak: Feng Shui, radiestezję, oczyszczanie energetyczne miejsc, ludzi i zwierząt. Jestem także rytualistką. Posiadam dużą wiedzę na temat różnorodnych amuletów i talizmanów, zajmuję się również litoterapią, tłumaczę sny. Jestem medium. Odnajduję zagubione rzeczy. Jestem osobą jasnowidzącą, posiadam także prorocze sny, a świadome śnienie również nie jest mi obce. W mojej praktyce stosuję również spirytyzm i pismo automatyczne, oraz wiele innych metod ezoterycznych, które mnie fascynują i cały czas zgłębiam ich tajniki.

Doradztwem życiowym zajmuję się od 30 lat.

Ponadto jestem osobą pełną empatii oraz głębokiego współczucia dla Waszych często zawikłanych życiowych ścieżek, oraz profesjonalistką w swojej dziedzinie.

Pomagam Wam w rozwiązywaniu problemów życia osobistego, uczuciowego, w podejmowaniu decyzji odnośnie spraw materialnych, rodzinnych, a także relacji part [...]

więcej…

tylko sms/email

Grafik

  • Poniedziałek9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Wtorek9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Środa9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Czwartek9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Piątek9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Sobota9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Niedziela9.00-23.00 z małymi przerwami

Telefon

Zadzwoń na 708 888 912 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 619 9.48 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] erskich, zawodowych i nie tylko. Pytania mogą być różnorodne, wynikające z Państwa aktualnej sytuacji życiowej i Waszych potrzeb.

Zapraszam Państwa serdecznie do spotkania ze mną i moimi kartami, oraz dołączenie do szerokiego grona zadowolonych klientów.

Wróżbitka Beata Nieścieronek - dawna Tarocistka Beatrix