widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-06-28

Znaczenie Liczb

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Znaczenie Liczb" przygotowanym przez naszego eksperta KasiaTS.


W wielu religiach uważa się iż liczby kryją w sobie ukrytą wiedzę boskości, oraz ukryte kosmiczne znaczenia. Takie zjawisko nazywamy Gematria.
Bóstwa, rośliny, kamienie a nawet kolory posiadają określoną własną liczbę. I Tak oto, ukazują się przed nami liczby;
Zacznijmy od liczby która jest tak naprawdę całością.

Liczba 0


Jest źródłem wszystkich liczb. Jest Perfekcją i pełnią. Całością i wiecznością. Skrywa w sobie całą miłość stwórcy i wszechświata. Pomiędzy plusem i minusem, pomiędzy dobrem i złem, pomiędzy dniem i nocą zasiada zero. Między pełnią a nowiem, między nowiem a pełnią, między początkiem a końcem ma swój dom Zero. Mistrzyni, zwiększająca wartość wszystkiego. Zwiększa wartość miłości, pieniędzy, życia. Punkt wyjścia, bez którego nie można iść do przodu. A każde dodatkowe zero dodaje wielkości wszystkiemu. Mieć zero oznacza że zawsze można mieć więcej i więcej. Istota i Bogini materialnej i niematerialnej płodności w panteonie cyfr. Po niej zawsze przychodzi następne czyli pierwsze.

Liczba 1


Gdy szukasz jedynego Boga popatrz na jedynkę. To ona właśnie w religiach i kulturach Jest kojarzona z najwyższym. Dlatego jeżeli śni nam się jedynka, nie zastanawiajmy się dlaczego. To bóg przesyła nam wiadomość, kontaktuje się z nami, otacza nas opieką.
Jedynka jest szansą, początkiem. Mówi nam oto jestem, możesz wykreować swój świat.
Jedynka nosi szaty czerwone, szkarłatne i karmazynowe. W nich jest jej najpiękniej. Dlatego lubi otaczać się Rubinami i granatami, pośrodku czerwonych róż i goździków. Kocha i czaruje obdarzając oświeceniem. Czyż nie jest piękna. Otulona w Słońce które nią włada, sprzyja wszystkim urodzonym 1, 10,19, 28 . Jeden jest rajem podarowanym na pociechę ludziom. J- EDEN czy można pragnąć więcej?

CDN zabrania się jednak kopiowania i używania jako własnej treści ..... Pozdrawiam cieplutko KasiaTs


Kasia Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Pamiętajcie. Wszyscy jesteście wspaniali i wyjątkowi !!
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 708 004708 708 004 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0830048 227 184 083 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji