Znaczenie Liczb

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Znaczenie Liczb" przygotowanym przez naszego eksperta KasiaTS.

W wielu religiach uważa się iż liczby kryją w sobie ukrytą wiedzę boskości, oraz ukryte kosmiczne znaczenia. Takie zjawisko nazywamy Gematria. Bóstwa, rośliny, kamienie a nawet kolory posiadają określoną własną liczbę. I Tak oto, ukazują się przed nami liczby; Zacznijmy od liczby która jest tak naprawdę całością.

Liczba 0

Jest źródłem wszystkich liczb. Jest Perfekcją i pełnią. Całością i wiecznością. Skrywa w sobie całą miłość stwórcy i wszechświata. Pomiędzy plusem i minusem, pomiędzy dobrem i złem, pomiędzy dniem i nocą zasiada zero. Między pełnią a nowiem, między nowiem a pełnią, między początkiem a końcem ma swój dom Zero. Mistrzyni, zwiększająca wartość wszystkiego. Zwiększa wartość miłości, pieniędzy, życia. Punkt wyjścia, bez którego nie można iść do przodu. A każde dodatkowe zero dodaje wielkości wszystkiemu. Mieć zero oznacza że zawsze można mieć więcej i więcej. Istota i Bogini materialnej i niematerialnej płodności w panteonie cyfr. Po niej zawsze przychodzi następne czyli pierwsze.

Liczba 1

Gdy szukasz jedynego Boga popatrz na jedynkę. To ona właśnie w religiach i kulturach Jest kojarzona z najwyższym. Dlatego jeżeli śni nam się jedynka, nie zastanawiajmy się dlaczego. To bóg przesyła nam wiadomość, kontaktuje się z nami, otacza nas opieką. Jedynka jest szansą, początkiem. Mówi nam oto jestem, możesz wykreować swój świat. Jedynka nosi szaty czerwone, szkarłatne i karmazynowe. W nich jest jej najpiękniej. Dlatego lubi otaczać się Rubinami i granatami, pośrodku czerwonych róż i goździków. Kocha i czaruje obdarzając oświeceniem. Czyż nie jest piękna. Otulona w Słońce które nią włada, sprzyja wszystkim urodzonym 1, 10,19, 28 . Jeden jest rajem podarowanym na pociechę ludziom. J- EDEN czy można pragnąć więcej? CDN zabrania się jednak kopiowania i używania jako własnej treści ..... Pozdrawiam cieplutko KasiaTs