widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-12-07

Nasze Myśli Tworzą Naszą Rzeczywistość

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Nasze Myśli Tworzą Naszą Rzeczywistość" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Asteya.


Myśli tworzą rzeczywistość - to nie teza, to potwierdzony fakt i choćbyś nie wiem jak bronił się prze jego zrozumieniem, nic to nie zmieni. Nasza rzeczywistość jest kreowana poprzez to, co utrzymujemy w swoich umysłach, poprzez nasze myśli, oczekiwania, marzenia i obawy.
Myśl ma twórczą moc. Wszystko co człowiek stworzył i wprowadził do użytku najpierw pojawiło się w jego umyśle, jako idea, myśl którą chciał urzeczywistnić.

Jesteśmy niczym nadajniki radiowe, nastrajamy się na określone częstotliwości i dzięki temu wysyłamy sygnał do Wszechświata, Boga, czy jak chcesz inaczej nazwać tą wyższą siłę, o tym jak się czujemy i co posiadamy. Wszechświat odbiera nasze wibracje i stwarza dla nas taką rzeczywistość, jaka dominuje w naszym umyśle. To proste - jesteś swoimi myślami. Jeśli w nich czujesz się dobrze, masz wysokie osiągnięcia i wiedzie Ci się w życiu, to Wszechświat zrobi wszystko, aby Twoje wewnętrzne wyobrażenie pokryło się z rzeczywistością, dopasuje ją więc wedle Twoich myśli.

To jest Prawo Przyciągania, Prawo które mówi nam, że wszystko jest dla nas osiągalne, że możemy doświadczyć w życiu tego, czego chcemy, ale najpierw musimy zobaczyć to w swoich umysłach i w to uwierzyć.

Badania fizyków kwantowych mówią jasno: ludzka rzeczywistość jest tworem plastycznym, myśl ma twórczą moc, a my nie jesteśmy jedynie obserwatorami - jesteśmy twórcami. Mamy dwie możliwości, możemy tworzyć świadomie to, czego chcemy doświadczać lub nieświadomie, to co nie jest dla nas dobre. Sekret tkwi w zrozumieniu zasad funkcjonowania elementarnego prawa rządzącego naszym światem. Myślisz, że będzie dobrze - stanie się tak. Masz czarne myśli - ziszczą się. Od tego nie ma ucieczki, to działa zawsze i wszędzie w każdym zakątku tego świata.
Myśli, które powstają w naszych głowach mogą przeistoczyć się we wspaniałe doświadczenia, ale mogą też stać się przyczyną naszych nieszczęść. Podobne przyciąga podobne.
Myśli kreują rzeczywistość, są jej tworzywem, są substancją, z której powstają prawdziwe doświadczenia. Sekret szczęścia tkwi w nas samych - wystarczy go tylko odkryć i użyć.


Zadzwoń na
708 708 009708 708 009 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0860048 227 184 086 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji