widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-09-18

Horoskop Indiański

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskop Indiański " przygotowanym przez naszego eksperta Stella Estera.Horoskop indiański jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do filozofii życiowej Indian. Wiele plemion indiańskich żyje w zgodzie z naturą, przestrzegając zasad Matki Natury, lub też Matki Ziemi. Indianie wierzą ,że we wszystkim, co istnieje, w całej przyrodzie ożywionej znajduje się nieśmiertelna dusza. Szamani indiańscy uważają, że duchy natury są odzwierciedlone w każdym z nas. Dlatego też stworzyli oni horoskop indiański. Poniżej przedstawię w skrócie każdy znak indiańskiego horoskopu.

1. Sokół - 21.03 - 19.04 - osoby spod znaku Sokoła są zwykle silne, żywiołowe, pełne energii. Osoby urodzone w tym czasie są twórcze, mają bardzo dużo pomysłów i dość często zmieniają zdanie. W postępowaniu potrafią być uparte, a także często brakuje im cierpliwości. Mają zdolności przywódcze.

2. Bóbr - 20.04 - 20.05 - często są to osoby, które mają utarte schematy działania, przez co zazwyczaj trudno im się przystosować do zmian. W przeważającej większości są domatorami. W swoich działaniach bardzo często wykazują pewną elastyczność, są bardzo cierpliwe a także pracowite.

3. Jeleń - 21.05 - 20.06 - osoby spod tego znaku są pełne wdzięku, elegancji, są to osoby pełne energii i atrakcyjności. Jednak ich wadą jest to, że nie potrafią spokojnie usiedzieć w miejscu, często podróżują i trudno im znaleźć miejsce, w którym mogłyby osiąść na stałe.

4. Dzięcioł - 21.06 - 21.07 - są to osoby bardzo rodzinne, bardzo dbają o swoje ognisko domowe. Potrafią się poświęcać, są wierne i wrażliwe. Ludzie spod tego znaku często są społecznikami.

5. Łosoś - 22.07 - 21.08 - osoby urodzone pod tym znakiem są bardzo energiczne, wręcz impulsywne. Są to osoby aktywne, realizują się w swoich zainteresowaniach. Są to osoby o walecznym charakterze, przepełnione entuzjazmem, szybko podejmują działanie. Są bardzo często konserwatywne w swoich poglądach.

6. Niedźwiedź - 22.08 - 21.09 - są to osoby zrównoważone, rozsądne, o spokojnym sposobie bycia, bywają też zamknięte w sobie. Są jednak silne, nie poddają się trudnościom. W życiu zawodowym są bardzo pilne i niezawodne. Są to osoby zawsze lojalne i pomocne dla przyjaciół. Na ogół bywają też taktowne i skromne.

7. Kruk - 22.09 - 22.10 - mają towarzyskie usposobienie i przyjazną postawę, rzadko można spotkać samotnika - kruka. Mają zdolności dyplomatyczne, unikają konfrontacji, chętnie pomagają innym. Mają bardzo duże poczucie sprawiedliwości i chętnie stają w czyjejś obronie. Dbają bardzo o wygląd zewnętrzny.

8. Wąż - 23.10 - 22.11 - interesują się mistyką i tym co tajemnicze i zagadkowe. Niechętnie o sobie mówią i raczej skrywają swoje uczucia. Zawsze dążą do celu. Nie lubią konkurencji. Jednak są bardzo ambitne i zawsze dążą do wyznaczonych im celów. Chętnie też się uczą nowych rzeczy, zwykle posiadają bardzo dobre wykształcenie.

9. Sowa - 23.11 - 21.12 - osoby spod tego znaku zawsze zwracają uwagę na szczegóły, cenią sobie wolność i niezależność. Z powodu ciągłego dążenia do wolności rzadko są w stanie zbudować trwały związek. Mają zawsze dużo planów i zainteresowań.

10. Gęś - 22.12 - 19.01 - są to osoby towarzyskie i wytrwałe. W swoim postępowaniu na ogół są bardzo konsekwentne. Bywa tak, że lubią narzucać innym swoje zdanie. Są także impulsywne, ciągle spieszące się gdzieś. Są to często osoby chłodne, którym ciężko przychodzi okazywanie uczuć. Można na nich polegać i im ufać.

11. Wydra - 20.01 - 18.02 - są to osoby o bardzo pogodnym usposobieniu. Często bardzo wesołe, towarzyskie. Bardzo lubią pomagać innym, są empatyczne i wrażliwe. Kreatywne i twórcze, często wpadają na oryginalne pomysły. Są jednak ekscentryczne i dość łatwo się obrażają.

12. Wilk - 19.02 - 20.03 - są to osoby o szerokich zainteresowaniach. Często poświęcają się dla jakiejś idei. W życiu zawodowym cenią sobie staranność i profesjonalizm. Są to osoby wrażliwe, wspaniałomyślne, postępują dyplomatycznie. Szybko przyswajają wiedzę i łatwo przystosowują się do nowych warunków. Bywają bardzo pamiętliwe.


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na 708 708 711708 708 711 4.92 zł/min brutto
?
Z zagranicy 0048 227 184 0610048 227 184 061 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się