widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-12-21

Ormus - święta substancja alchemików

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Ormus - święta substancja alchemików" przygotowanym przez naszego eksperta Stella Estera.Ormus jest nazywany także złotem koloidalnym albo nanocząsteczką złota. Czym tak naprawdę jest ormus ?

Okazuje się, że już w dawnych czasach alchemicy poszukiwali kamienia filozoficznego oraz poszukiwali też czegoś, a właściwie substancji, która będzie w stanie spowodować, że na przykład ołów zamieni się w złoto. Chociaż wydawałoby się, że przez tyle wieków nic takiego nie wynaleziono, to jednak okazuje się, że prawda jest zupełnie inna, tylko była przed nami skrzętnie ukrywana.

Mimo pilnie strzeżonych od lat sekretów na ten temat, prawda niejako objawiła się sama z siebie, a zaczęło się od historii z lat 70- tych xx wieku, ponieważ to wtedy farmer David Hudson zaczął badać ziemię w pobliżu jednego z wulkanów i wtedy właśnie odkrył ormus. Ormus jest to minerał z grupy platyny i dlatego też jest często określany przez alchemików jako białe złoto. Jest to minerał, który występuje na całej kuli ziemskiej, ale w największych ilościach znaleźć go można w pyle wulkanicznym dlatego też ziemia w pobliżu wulkanów zawiera największe ilości ormusu.

Ormus jest bardzo dobrym transmiterem wysokich wibracji, wibracji światła, czyli niejako przewodzi te wyższe energie i pomaga się z nimi komunikować. Niektórzy twierdzą nawet, że ta substancja, jaką jest ormus pomaga naprawić uszkodzone DNA, a więc może być skuteczną pomocą w przypadku osób borykających się z problemami zdrowotnymi o podłożu genetycznym.

Można się zastanawiać, co takiego zawiera w sobie ta substancja, że jest aż tak skuteczna ? Otóż ormus zawiera w sobie naturalne ilości bardzo wielu pierwiastków, czyli m.in. złoto, srebro, żelazo, rod, platyna, chrom i inne.

Niektórzy sami próbują wytworzyć ormus, tłumacząc, że jest to tym samym, co proces wytwarzania nano-koloidalnego złota, ale nie jest to dobry pomysł, ponieważ przygotowanie takiej substancji wymaga dużej wiedzy i precyzji, a nieumiejętne wykonanie tego może przynieść więcej szkody niż pożytku.

Na temat właściwości zdrowotnych ormusu krążą legendy, ale wiadomo tylko, że tej substancji nie należy podawać dzieciom ani zwierzętom, mogą to przyjmować tylko dorośli, ale też bardzo ostrożnie i zachowując umiar. Ormus za to bardzo dobrze się sprawdza jako ekologiczny nawóz do różnorodnych upraw, a rośliny i warzywa na nim wyhodowane po prostu znacznie lepiej i szybciej rosną.

Ormus jest substancją, która jest uważana za magiczną, ponieważ położony na ręku po kilku sekundach zwyczajnie wyparowuje, dlatego, że zmienia swój stan z materialnego na subtelny i niewidzialny. Tak więc być może jest to substancja przyszłości, z którą będą związane wielkie nadzieje dla ziemi i żyjących na tej ziemi istot.


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na 708 708 711708 708 711 4.92 zł/min brutto
?
Z zagranicy 0048 227 184 0610048 227 184 061 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się