widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-12-21

Ormus - święta substancja alchemików

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Ormus - święta substancja alchemików" przygotowanym przez naszego eksperta Stella Estera.Ormus jest nazywany także złotem koloidalnym albo nanocząsteczką złota. Czym tak naprawdę jest ormus ?

Okazuje się, że już w dawnych czasach alchemicy poszukiwali kamienia filozoficznego oraz poszukiwali też czegoś, a właściwie substancji, która będzie w stanie spowodować, że na przykład ołów zamieni się w złoto. Chociaż wydawałoby się, że przez tyle wieków nic takiego nie wynaleziono, to jednak okazuje się, że prawda jest zupełnie inna, tylko była przed nami skrzętnie ukrywana.

Mimo pilnie strzeżonych od lat sekretów na ten temat, prawda niejako objawiła się sama z siebie, a zaczęło się od historii z lat 70- tych xx wieku, ponieważ to wtedy farmer David Hudson zaczął badać ziemię w pobliżu jednego z wulkanów i wtedy właśnie odkrył ormus. Ormus jest to minerał z grupy platyny i dlatego też jest często określany przez alchemików jako białe złoto. Jest to minerał, który występuje na całej kuli ziemskiej, ale w największych ilościach znaleźć go można w pyle wulkanicznym dlatego też ziemia w pobliżu wulkanów zawiera największe ilości ormusu.

Ormus jest bardzo dobrym transmiterem wysokich wibracji, wibracji światła, czyli niejako przewodzi te wyższe energie i pomaga się z nimi komunikować. Niektórzy twierdzą nawet, że ta substancja, jaką jest ormus pomaga naprawić uszkodzone DNA, a więc może być skuteczną pomocą w przypadku osób borykających się z problemami zdrowotnymi o podłożu genetycznym.

Można się zastanawiać, co takiego zawiera w sobie ta substancja, że jest aż tak skuteczna ? Otóż ormus zawiera w sobie naturalne ilości bardzo wielu pierwiastków, czyli m.in. złoto, srebro, żelazo, rod, platyna, chrom i inne.

Niektórzy sami próbują wytworzyć ormus, tłumacząc, że jest to tym samym, co proces wytwarzania nano-koloidalnego złota, ale nie jest to dobry pomysł, ponieważ przygotowanie takiej substancji wymaga dużej wiedzy i precyzji, a nieumiejętne wykonanie tego może przynieść więcej szkody niż pożytku.

Na temat właściwości zdrowotnych ormusu krążą legendy, ale wiadomo tylko, że tej substancji nie należy podawać dzieciom ani zwierzętom, mogą to przyjmować tylko dorośli, ale też bardzo ostrożnie i zachowując umiar. Ormus za to bardzo dobrze się sprawdza jako ekologiczny nawóz do różnorodnych upraw, a rośliny i warzywa na nim wyhodowane po prostu znacznie lepiej i szybciej rosną.

Ormus jest substancją, która jest uważana za magiczną, ponieważ położony na ręku po kilku sekundach zwyczajnie wyparowuje, dlatego, że zmienia swój stan z materialnego na subtelny i niewidzialny. Tak więc być może jest to substancja przyszłości, z którą będą związane wielkie nadzieje dla ziemi i żyjących na tej ziemi istot.


NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się