widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-05-09

Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - AWENTURYN

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - AWENTURYN" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.


AWENTURYN

INNE OKREŚLENIA: awanturyn, kwarc awenturynowy i chryzokwarc. Czerwonobrunatna odmiana nazywana jest niekiedy "złotym kamieniem ".

GRUPA: rodzina kwarców.
TWARDOŚĆ W SKALI MOHSA: 7.
CIĘŻAR WŁAŚCIWY: 2,6 kolor: jasnozielony do ciemnozielonego i czerwonobrunatny.

POSTAĆ I WYGLĄD: Awenturyn jest kamieniem nieprzezroczystym do lekko przeświecającego, który składa się z delikatnych ziarenek kwarcu i blaszek miki chromowej. Na wypolerowanych powierzchniach występuje metaliczny połysk, co wywołane jest w wariancie czerwonobrunatnym przez płytki błyszczu żelaza. Nieoszlifowany, ma porowatą fakturę i nieokreślony kształt.

WYSTĘPOWANIE: Ural, Syberia, Indie, Brazylia, Madagaskar.

Awenturyn łączy nas z uzdrawiającą siłą natury. Pomaga wchłaniać jej wewnętrzną harmonię i otworzyć naszą duszę dla subtelnych energii, które oddziaływują poza swą widoczną postacią.

Łagodna, delikatnie mieniąca się zieleń tego kamienia wpływa przede wszystkim na czakrę serca. Awenturyn uspokaja zamęt w sercu; posyła mu swe uzdrawiające i wyciszające promienie. Wykazuje także tonizujący wpływ na uczucia, użycza pogody i zewnętrznego opanowania.

Czerwonobrunatna odmiana tego minerału zwiększa witalność i wytrwałość; ponadto uziemia nasze energie.

Awenturyn jest szczególnie wygodny do tego, by trzymać go w dłoni jak ,, maskotkę ,,.

ZASTOSOWANIE LECZNICZE
Uzdrawiające wibracje awenturynu oddziaływują bardzo łagodnie. Ponieważ zawiera w sobie leczniczą zieleń czakry serca, nadaje się przede wszystkim do rozwiązywania problemów z tego obszaru. Posiada liczne potwierdzone naukowo przypadki działania uspokajającego na ludzkie serce oraz krwioobieg, używa się go do wspierania procesu leczenia chorób serca wynikających ze stresu lub zaburzeń emocjonalnych. W tym celu awenturyn winien być noszony na sercu. Gdy jesteśmy silnie pobudzeni emocjonalnie, możemy dodatkowo w lewej dłoni trzymać kamień wypolerowany w bębnie.

Noszony na sercu awenturyn działa kojąco również w przypadku egzemy o podłożu nerwowym.

Bierzmy też awenturyn na spacer na łono przyrody! Jego obecność pozwoli głębiej oddziaływać na nas zbawiennym wpływom lasów, łąk i pól.

PRZYPORZĄDKOWANIE ASTROLOGICZNE

RAK, STRZELEC, BYK


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji