widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-06-20

Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - CHRYZOKOLA

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - CHRYZOKOLA" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.CHRYZOKOLA

INNE OKREŚLENIA: miedź krzemionkowa, malachit krzemionkowy.
TWARDOŚĆ W SKALI MOHSA: 2-4
CIĘŻAR WŁAŚCIWY: 2,2.
KOLOR: błyszczące odcienie zielononiebieskiego, błękitu i zieleni.

POSTAĆ I WYGLĄD: chryzokola występuje zwykle w postaci gron pokrywających lub wypełniających szczeliny na rudach miedzi, toteż nie posiada określonego, rozpoznawalnego kształtu zewnętrznego. Gładka i o szlachetnym połysku jest tylko forma oszlifowana. Jej podstawowym składnikiem jest krzemian miedziowy. Często zmieszane są z nią duże kawałki innych skał.

WYSTĘPOWANIE: Ural, Afryka południowo-zachodnia, Chile, USA, Włochy.

Przesłaniem niebieskozielonej chryzokoli jest pokój, który wyrasta z miłości, szacunku i współczucia. Chryzokola przekazuje nam wibracje miłości do przyrody. Uczy też cenić jej dary i przyjmować je z wdzięcznością.

Jej spokojne wibracje działają harmonizująco na nasze zachowanie emocjonalne, nadają sercu równowagę i zdolność wczuwania się w potrzeby innych oraz potrzeby przyrody. Ukazują głęboką, wewnętrzną radość, wynikającą z piękna i harmonii dzieła stworzenia na Ziemi. Tak więc chryzokola potęguje zdolność do życia w pokoju z sobą samym i ze środowiskiem.

Wielu ludzi ceni chryzokolę także jako kamień medytacyjny, umożliwia on bowiem włączenie nieograniczonego obszaru kosmicznej świadomości w normalny stan jawy naszego umysłu. Ponadto dba o większą równowagę pomiędzy subtelnymi ciałami energetycznymi człowieka a jego ciałem fizycznym.

Gdy umieścimy w mieszkaniu większą chryzokolę, jej łagodne wibracje wniosą do domu spokój i harmonię, tak że w swoich czterech ścianach możemy optymalnie się odprężyć i odpocząć.

ZASTOSOWANIE LECZNICZE

Spokojne wibracje chryzokoli działają uspokajająco i równoważąco w sytuacji nerwowości. Stosuje się ją do łagodzenia lęków i poczucia winy.

Niektórzy uzdrawiacze równoważą przy jej pomocy gospodarkę hormonalną. Wykorzystują ją także przy zaburzeniach miesiączkowych oraz w zapobieganiu poronieniom i przedwczesnym porodom. W tym celu należy ułożyć po jednym kamieniu na wysokości jajników oraz nad macicę. Czwarty kamień, umieszczony na czakrze czoła, działa wspomagająco na płaszczyznę duchową.

Podczas bólów porodowych i samego porodu można trzymać kamyk w dłoni lub mieć go gdzieś na ciele. Odpręża on rodzącą kobietę i obdarza zaufaniem do przebiegu naturalnych procesów.

Chłodzące działanie chryzokoli wykorzystywane jest do obniżenia gorączki i w przypadku oparzenia. Ponadto chryzokola rozlużnia przewód trawienny i likwiduje kolki brzuszne. Tradycja mówi też o innych okolicznościach zastosowań, takich jak wrzody, niedobory pigmentu skóry i włosów, osłabienie kości i choroby tarczycy.

PRZYPORZĄDKOWANIE ASTROLOGICZNE
Byk ( wg tradycji indiańskiej ), Waga, Strzelec, Wodnik.


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji