widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-06-26

Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - CYTRYN

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - CYTRYN" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.CYTRYN

GRUPA: rodzina kwarców
TWARDOŚĆ W SKALI MOHSA: 7
CIĘŻAR WŁAŚCIWY: 2,65
KOLOR: cytrynowożółty, złocistożółty, aż do brązowego. Substancją barwiącą jest żelazo.

POSTAĆ I WYGLĄD:
Cytryn występuje w sześciobocznych kryształach graniastosłupowych, które często zrośnięte są w większe grupy. W zależności od intensywności zabarwienia jest przezroczysty do przeświecającego i ma szklisty połysk.

WYSTĘPOWANIE:
Brazylia, Madagaskar, Hiszpania i Wielka Brytania.

Cytryn przekazuje dobre samopoczucie, ciepło i żywotność, pewność i ufność. Wykazuje działanie rozjaśniające, pobudzające, a równocześnie odprężające na stan myśli i uczuć.

Promieniowanie cytrynu wysubtelnia wibracje czakry splotu słonecznego, w której transformujemy doświadczenia życiowe i emocje. Gdy tłumimy uczucia, dławimy emocje zamiast je otwarcie wyrażać lub nie znajdujemy czasu i ochoty, by żyć swoimi uczuciami, wówczas powstają blokady w obszarze emocjonalnym. Wyrażają się one lękami, stanami niepokoju, rozdrażnieniem, niezadowoleniem itp. W takich sytuacjach cytryn jest wspaniałym pomocnikiem, który może ułatwić uwolnienie i przetworzenie nagromadzonego balastu emocjonalnego. Pod jego wpływem możemy także lepiej i łatwiej "przetrawić" aktualne przeżycia, nawet bardzo obciążające. Cytryn pozwala nam świadomie przeżywać ów proces przetwarzania i pomaga wyciągnąć z niego pozytywne doświadczenia edukacyjne.

W promieniowaniu cytrynu jest coś delikatnego i czułego, daje on zdolność odczuwania serdecznych uczuć i wyrażania ich. Gdy pod opieką cytrynu nasza czakra splotu słonecznego zacznie się rozjaśniać i odprężać, odczujemy wzrastające zadowolenie wewnętrzne, a także podejdziemy do naszych celów z większym zaufaniem i opanowaniem, co zapewni większy sukces.

W ten sposób cytryn przyciąga wewnętrzną i zewnętrzną pełnię. Ponadto pomaga realizować intuicyjne doznania w powszednim życiu. Bardzo czyste złocistożółte cytryny wzmacniają w nas siłę światła, potęgują zdolność i gotowość do twórczego zaangażowania. Gdy otoczą nasze ciało ochronnym płaszczem światła, stajemy się niewrażliwi na ciemne wibracje otoczenia.

ZASTOSOWANIE LECZNICZE
Cytryn pobudza przemianę materii i aktywizuje przekazywanie impulsów elektrycznych przez nerwy. Przypisuje mu się wspaniałe działanie lecznicze w przypadku dolegliwości trawiennych. Stosuje się go do oczyszczenia przewodu pokarmowego i we wspomaganiu procesów wydalania substancji toksycznych. W konsekwencji oczyszcza też skórę. Ponadto zaleca się go do harmonizowania wydzielania insuliny przez trzustkę, zatem w przypadku cukrzycy. Znajduje również zastosowanie w sytuacji uczucia przepełnienia czy skurczów żołądka. Cytrynem leczy się lęki i depresje.

W przypadku chronicznych schorzeń w wymienionych obszarach powinniśmy stale nosić czysty cytryn na czakrze splotu słonecznego. W celu leczniczym nakładamy kamień na tę czakrę. Dodatkowo potęgować skuteczność tego kamienia może woda cytrynowa.


PRZYPORZĄDKOWANIE ASTROLOGICZNE
BYK ( ciemny cytryn ), Lew, Bliźnięta, Panna


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji