widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-07-19

KSIĘŻYC I TY- jego wpływ na twoje życie.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "KSIĘŻYC I TY- jego wpływ na twoje życie"KSIĘŻYC I TY- jego wpływ na twoje życie.Żyjąc w czasach i świecie materii łatwo nam zapomnieć, że wciąż jesteśmy częścią przyrody, że żywioły stanowią nad nami górę a nie my nad nimi.

Częścią natury jest też Księżyc, który wprowadza nastrój pobudzenia umysłu i nieuchwytnego pobudzenia duszy, który jest też zmienny, i wpada w swój powtarzający się cykliczny rytm jak nów, przybieranie, pełnia, zanikanie.
Księżyc jest planetą regulującą życie biologiczne. A czy Księżyc wpływa na życie człowieka, oczywiście że tak.


Od najdawniejszych czasów uważano, że Księżyc negatywnie wpływa na życie umysłowe człowieka. Statystyki policyjne potwierdzają, że najwięcej samobójstw i zbrodni jest popełnianych w czasie pełni.


Jaki jednak wpływ mają fazy Księżyca na nasze życie, czy może ona sprawić, ze włosy będą źle ufarbowane, nie zdamy ważnego egzaminu albo jedzenie nam nie wyjdzie. Oczywiście że tak. Dlatego są pewne rzeczy, na które mamy wpływ i które powinniśmy planować zgodnie z fazami Księżyca. Dzięki temu będziemy konsumować sukcesy a nie porażki.


Zacznijmy więc od fazy Nowiu. Czym jest Nów?
Księżyc jest wtedy nie widoczny, bo znajduje się dokładnie miedzy słońcem na ziemią.
W ezoterycy to najlepszy czas na rytuały miłosne i finansowe.
W nowiu tworzymy swoje mapy marzeń, plany, postanowienia.
Wypowiadaj życzenia.
Nów sprzyja tworzeniu a nasze ciało jest silne, jesteśmy odporni na ból i fizyczny i psychiczny.


W nowiu z rzeczy praktycznych warto umówić się na zabiegi upiększające będą bardziej efektywne , ewentualne blizny po nich szybko się zagoją. Jeśli wybierasz się na operacje także umów się w nowiu.


Ból będzie o wiele słabszy a rany szybko się zagoją.
Co jeszcze możesz czynić w NOWIU? Rozpoczynać odchudzanie, zrywać ze wszelkimi nałogami. Rzucając palenie w Nowiu jest szansa, że wytrwasz o wiele dłużej lub w ogóle już nie powrócisz niż, jeśli rzucisz w innym okresie miesiąca.
Czego nie robić w nowiu? Nie umawiaj się na pierwszy sex. Jeśli co dopiero rozpoczynasz z kimś relacje to unikaj pierwszego sexu w nowiu, w tym czasie w emocjonalności intymnej jesteśmy pełni zahamowani i może to skończyć się porażką a co za tym idzie możemy zaprzepaścić fajną znajomość.

Z Nowiu Księżyc wchodzi w PIERWSZĄ KWADRĘ.
To faza Księżyca rosnącego.

Zgodnie z tym Księżycem to nadal dobry czas na plany, kreatywność zarabianie pieniędzy i robienie rytuałów na zwiększone wpływy pieniężne.
To też świetny czas na rozpoczynanie nowych znajomości, umawianie się na pierwsze randki.

To też dobry czas na sport bo jesteśmy bardziej aktywni fizycznie. Mniej się męczymy.
Wzrasta nasza ochota na sex, to dobry czas dla długotrwałych par, które są nieco znudzone sobą lub żyją w konflikcie, teraz łatwiej będzie go pokonać a namiętność wzrośnie na nowo.

Szansa na odzyskanie wzajemnego pożądania.
Pod koniec tej fazy Księżyca spada nasz nastrój, dlatego w tym czasie wybieraj miejsca spokojne, tak by przynosiły jak najwięcej relaksu.

Co praktycznie jeszcze niesie nam ta faza, a no dla kobiet niekorzystnie szybką skłonność do tycia, dlatego na tyle na ile możemy należy się wstrzymać od słodkości.
A jeśli chcesz się zmienić z poważnym problem psychicznym lepiej wrzuć na luz, może to się skończyć jeszcze większa klęską, a więc myślisz o zerwaniu i już nie chcesz powrotu albo chcesz podjąć decyzje o rozwodzie ostateczną lub złożyć wypowiedzenie z pracy i nie żałować tego , to przełóż to na III Kwadrę Księżyca.

Dla urody wybierz się na serie zabiegów upiększających i ujędrniających, będą bardzo skuteczne.
Gdy na niebie zobaczysz Księżyc w całości to już czas PEŁNI.
W ezoterycy i magii to czas na rytuały miłosne i nie tylko.
Ale w tym czasie możemy czuć się gorzej emocjonalnie, niektórych w każdą pełnie boli głowa inni mogą liczyć się z bezsenną nocą.

Pełnia też niesie ze sobą rozdrażnienie i nerwy, lepiej w tym czasie unikaj zbędnych dyskusji.
Dobry czas dla którzy chcą tworzyć, pisać, mogą liczyć na większe natchnienie.

Dla kobiet fizycznie pełnia to może być trudny czas, jeśli trafi Ci się w ten czas miesiączka może być obfita i bolesna.
W pełnie unikaj wszelkich zabiegów operacyjnych. Rany się maślaczą, trudno się goją.
Dobry czas na sex z zaskoczenia, szybki, namiętny, bez ceregieli. Możesz liczyć na szybki orgazm i zadowolenie.

W pełnie warto umawiać się na farbowanie. Kolor trzyma się jak nigdy.
Gdy pełnia za nami wejdziemy w III KWADRĘ Księżyca.
Faza Księżyca malejącego. To dobry czas na wszelakie zakończenia.

Nie tylko negatywnych spraw ze swojego życia ale też projektów zawodowych, wykonywania usług. Nasz organizm w tym czasie także nam służy, jeśli planujesz rozpocząć dietę, to świetny czas ponieważ maleje nasz apetyt. Świetny czas na pilling i depilacje. Ciało będzie oczyszczone dokładnie a efekt będzie dłużej się trzymać.
Wieczorami, wybieram spokojny relaks, ponieważ w ciągu dnia może wzrastać nasze rozdrażnię i będziesz potrzebować wyciszenia.

W związkach to nie jest czas na pobudzenie seksualne, lepsza od sexu będzie czułość albo po prostu spokojny wieczór razem.
To nie jest też czas na umawianie się na pierwsza randkę czy rozpoczynanie związków, mogą szybko się zakończyć.

Księżyc w Tarocie mówi o człowieku walczącego ze swoimi słabościami. Jeśli właśnie na rozdrożu swojej drogi, nie wiesz która decyzja jest dobra, lub dokąd zmierza twoje życie skontaktuj się ze mna


wróżka Anna Bell
Wróżka Anna Bell Zapytaj eksperta INFO
Anioł Siły - ukazuje, iż siła mocy boskiej jest w każdym z nas.
Zadzwoń na
708 688 521708 688 521 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7010048 224 179 701 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji