widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-08-01

Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - DIAMENT

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - DIAMENT" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.DIAMENT

INNE OKREŚLENIA: diament w formie oszlifowanej nazywany jest brylantem.

TWARDOŚĆ W SKALI MOHSA: 10.
CIĘŻAR WŁAŚCIWY: 3,5
KOLOR: przezroczysty do nieprzezroczystego, także żółtawy, czerwonawy, brązowy, niebieskawy, zielonkawy i szary.

POSTAĆ I WYGLĄD: diament występuje najczęściej w formie sześciennej z lekko zaokrąglonymi krawędziami. W naturze rzadko posiada gładkie powierzchnie. Jego blask, "ogień" , czyli wysoka zdolność załamywania światła, rozwija się dopiero po oszlifowaniu. Największy dotychczas znaleziony to "cullinan" o wadze 3106 karata (621 g).

WYSTĘPOWANIE: Afryka północna, południowo - zachodnia i centralna, Indie, Brazylia, Australia, Syberia.

Diament wskazuje nam, że w ogromnej czystości i prostocie (jako jedyny kamień szlachetny składa się z jednego pierwiastka) tkwi potężna siła ( wykazuje najwyższy stopień twardości i przez długi czas uważany był za niepodzielny). W swym niedoścignionym pięknie i sile promieniowania jest symbolem doskonałości. Jego mieniące się światło pełne jest najwyższej żywotności. Diament wzywa, byśmy upodabniali się do tego światła;

Wysłane z aplikacji Poczta dla Windows 10 wysyła je w najciemniejsze zakamarki naszej duszy, aby także je prześwietlić i oczyścić. Jeśli nie jesteśmy gotowi do rozprawienia się z ciemnymi stronami samych siebie, może w nas wywoływać uczucie niepokoju. Wówczas możemy zamknąć się na potężną moc diamentu i jego wyzwanie. Będziemy tłumić to, co chciałyby w nas obudzić, wydzielimy to i odrzucimy na zewnątrz, skąd ponownie wróci do nas jako "przeznaczenie".

Tak więc kamień ten niesie nieocenioną pomoc przede wszystkim tym ludziom, którzy wkroczyli na drogę poznania samego siebie i doskonalenia się z wszelkimi tego konsekwencjami. Wtedy diament wyprowadza nas z okowów niewoli jednostki do ponadosobowej prawdy, czystości i jasności.

Jego najwyższy reprezentant czystego, pierwotnego, niepodzielnego światła towarzyszy nam w drodze w nowy wymiar życia: w świadomość niepodzielnej jedności i do przeżycia połączenia z wszechświatem, gdzie nie istnieje już żaden rozdział na "ja" i "nie-ja".

Podobnie jak sam musi zostać najpierw oszlifowany, zanim objawi całą swoją doskonałą urodę i siłę, tak też szlifuje i nas na tej drodze - bywa, że przez "ciosy losu" - dopóki nie rozbłyśnie w nas równie żywotnie i doskonale jak w nim samym ukryte, boskie światło.

ZASTOSOWANIE LECZNICZE
Ponieważ diament nosi w sobie najwyższe i najczystsze światło, oddziałuje na organizm silnie oczyszczająco. Napełnia nas dodatkową energią życiową i zapobiega procesowi starzenia. Dziś używamy go w celu wzmocnienia narządów wydalniczych, takich jak pęcherz i nerki, by zapobiec tworzeniu się kamieni, oraz jako środek przeciw schorzeniom kości i gruczołów, a także do stymulowania grasicy. W dawnych czasach stosowano go również w przypadku zaburzeń równowagi, epilepsji, cukrzycy, zapalenia wątroby i gorączki.

Diament można nakładać na chore miejsca, jednak ten rodzaj bezpośredniego oddziaływania nie powinien być długotrwały. Noszony jako biżuteria oddziaływuje ogólnie oczyszczająco na nasze ciała energetyczne, a przez to także na ciało fizyczne. Może być tak stosowany również jako "leczenie uzupełniające" po bezpośrednim nakładaniu.

PRZYPORZĄDKOWANIE ASTROLOGICZNE
LEW , KOZIOROŻEC , BARAN .


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji