widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-10-16

Jak i dlaczego działają Kamienie Szlachetne

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak i dlaczego działają Kamienie Szlachetne" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.Gdy oglądamy kamienie szlachetne, pozwalając oddziaływać na nas ich urodzie, blaskowi i ich czystej barwie albo przejrzystości, bez trudu rozumiemy nie tylko fascynację, jaką minerały od zawsze wzbudzały u ludzi, lecz także przeczuć coś z ich tajemniczego działania.

Jednakże tam, gdzie dawniej zadowalano się intuicyjnym pojmowaniem takich sił, dziś wymaga się racjonalnego objaśnienia. Wyniki badań nowoczesnej fizyki dostarczają pomocnych modeli. Zgodnie z nimi, cechy wszelkich struktur materialnych i organicznych polegają na specjalnych wibracjach energii, które składają się na wszystkie zjawiska widzialne i niewidzialne. Na zasadzie rezonansu drgań mogą one na siebie wzajem oddziaływać.

Źródło wszechświata stanowi bezgraniczna energia świadomości, która jeszcze nie przejawia się; nie ma formy ani cech. Gdy owa energia świadomości zaczyna wibrować, powstają struktury energii, których wariacje i przemiany są podstawą wszelkich zjawisk. Im "gęstsze" , bardziej skupione, są drgania pierwotnej energii świadomości, tym uchwytniejszy staje się ich wyraz, aż osiągają formę materii stałej.

Analogiczna zasada działa w fizyce kwantowej. Tu znane jest standardowe pole, obszar najmniejszego pobudzenia materii, w którym wszelkie stany wzbudzenia tejże materii i z którego się wyłaniają, tworząc widzialny świat.

W procesie manifestowania się podstawowej energii świadomości rozwija się najpierw kilka podstawowych wzorców wibracji, które przenikają wszystkie płaszczyzny stworzenia.

Pamiętamy, że bezbarwne, białe światło dzieli się na siedem kolorów widma, z których kombinacji wynika całe bogactwo barw naszego świata.

Dla podstawowych wzorców wibracji, które objawiają się w obszarze światła w formie określonych kolorów, znajdujemy odpowiedniki w królestwie dźwięków. Także i tu istnieją podstawowe wzorce wibracji w formie skali podstawowych dźwięków, na której opiera się nieskończona liczba utworów muzycznych. W każdej dziedzinie, którą analizujemy w ten sposób, natrafiamy na podstawowe wzorce drgań, bez względu na to czy dotyczy to kształtów czy ruchu, roślin czy zwierząt albo minerałów. W astrologii owe wzorce podstawowych wibracji znajdują wyraz w zasadach planet i znaków zodiaku. U człowieka natomiast wykazują wiele odpowiedników w postaci najróżniejszych cech charakteru, uzdolnień i uczuć, a także w funkcjach organizmu i budowie ciała.

Na zasadzie rezonansu drgań możliwe jest różnorodne oddziaływanie na ciało, umysł i duszę człowieka. W obszarze kolorów owo oddziaływanie jest przez wielu bezpośrednio odczuwalne. Do spraw powszechnie znanych zaliczyć można fakt, że czysta czerwień ma wpływ aktywizujący, łagodna zaś zieleń - uspokajający, harmonizujący. Także wibracje muzyki wywołują u nas wyraźny rezonans, który przejawia się określonymi odczuciami. Tu też znajdujemy, między innymi, dźwięki pobudzające lub uspokajające, które w obszarze kolorów korespondują znowu z odcieniami czerwieni i zieleni. W astrologii pierwiastek ożywiający, aktywizujący wyraża się w planecie Mars, a łagodzący, harmonizujący w Wenus. Właściwości określonych wibracji podstawowych odnajdujemy na rozmaitych płaszczyznach istnienia.

Także w kamieniach szlachetnych wyrażają się podstawowe wzorce wibracji, które objawiają się przede wszystkim w drganiach ich naturalnych barw i krystalicznych struktur. Te ostatnie ucieleśniają zasadę porządku, która może nas ponownie połączyć z ładem kosmicznym. Miliony lat doskonalenia, oczyszczania i uszlachetniania uczyniły z kamieni szlachetnych to, czym są teraz: formą doskonałą. Noszą w sobie te zaprogramowane przez wieki informacje i mogą wywoływać w ludziach zmiany, które poprowadzą ich do podobnej doskonałości. Skład chemiczny, gęstość oraz stopień twardości minerałów są kolejnymi czynnikami, które poprowadzą ich do podobnej doskonałości. Skład chemiczny, gęstość oraz stopień twardości minerałów są kolejnymi czynnikami, które określają specyficzne działanie kamieni szlachetnych. Ponadto łączą nas z chroniącymi, żywiącymi i wzmacniającymi wibracjami Ziemi, w łonie której wzrosły, a jako nośniki światła w jego najczystszych barwach, kamienie szlachetne przekazują równocześnie energie kosmiczne. Łącząc siły Nieba i Ziemi, kumulują je i przekazują do nas.

Jednocześnie oddziaływanie tych wielu sił sprawia, ze kamienie szlachetne stają się tak wartościowym wsparciem naszego samopoczucia oraz rozwoju duchowego.


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji