widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-10-31

Miłosne Cyfry

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Miłosne Cyfry" przygotowanym przez naszego eksperta Wrozka Anna Bell.Przed nami czas kiedy wieczory będą długie, można owszem wypocząć, położyć się wcześniej spać, bo szybko robi się ciemno, ale to też czas kiedy warto szukać miłości i umawiać się na randki.

Jeśli chcesz wiedzieć jaki klimat będzie miała Twoja randka sprawdź wibracje dnia w którym się umawiacie.

To proste wystarczy sumować datę spotkania;

Np. 30.10.2018 czyli 3+0+1+0+2+0+1+8= 15 czyli 1+5 =6 A 6 to idealny moment na romantyczną schadzkę.

Poznaj więc wibracje dnia i zobacz jak pokierować spotkaniem, by potencjalny partner miał ochotę na kolejne spotkanie.

Gdy wibracja dnia będzie 1 to idealny dzień na randkę dla nieśmiałych. Będziesz odważniejszy a rozmowa będzie się kleiła, jakbyście znali się od zawsze.

Co jednak jeśli nie masz iść na randkę, bo jesteś nieśmiała? Tak, tak, na poszukiwanie miłości wybieraj dzień, gdy jego wibracja wynosi 1. Idź w miejsce gdzie są ludzie. Gdy ktoś Ci wpadnie w oko, sam zagadniesz, albo ktoś bardzo ciekawy wyłoni Cię z tłumu.

Wibracja 1 jak sama jedynka mówi, to świetny czas na randki, jeśli Twoja znajomość się nowa, dzięki jedynce możesz liczyć na dobre początki.

2 to oaza spokoju, wymarzony dzień dla osób które się już jakiś czas znają, i chcą spędzić czas tylko we dwoje, w domu, albo w jakimś miłym plenerze. Wibracja dwójki uczyni Cię delikatnym i kruchym, pełnym empatii i zrozumienia. Gdy jest to Wasza pierwsza randka możesz poczuć że to Twoja bliźniacza dusza, jednak dwójka bardziej sprzyja przyjaźni niż namiętności.

Jeśli chcesz się wygadać, znaleźć zrozumienie to umawiaj się w dwójce, znajdziesz porozumienie dusz.

W czasie 2 nie szukaj miłości, bardziej dostrzegą w Tobie kolegę, przyjaciela niż potencjalnego partnera.

3 to świetna wibracja dla osób które są towarzyskie i lubią brylantować w towarzystwie. Wybranej twego serca będzie wpatrzony w Ciebie jak w milion dolarów.

Jeśli zaś tego dnia chcesz wyruszyć na łowy, lepiej bądź ostrożny, bo możesz tego dnia stracić głowę dla kogoś, kto nie będzie tego wart.

4 Gdy wibracja dnia wyjdzie czy 4, tego dnia, unikaj randek, chyba że w pracy, będzie szansa na to, że potencjalny adorator wyręczy Cię w robocie.
Po za tym 4 bywa pechowa, może ktoś się spóźnić, albo ją odwołać, albo na randce zgubisz telefon lub klucze.

Po za tym gdy dzień jest wibracją 4 inni tego dnia lubią krytykować, małe szanse na wzajemne zauroczenie. Albo Tobie, albo drugiej stronie, ni wszystko będzie się podobać.

A gdy jesteś już w związku w czasie wibracji 4, też unikaj randek, właśnie tego dnia odkrywamy w ukochanym wady, które wcześniej skryły się gdzieś pod kloszem miłości.

Lepiej tego dnia zająć sprzątaniem i nauką, pójdzie nam to gładko i sprawnie.

Gdy na horyzoncie wybije wibracja dnia 5 biegnij na randkę, gdy chcesz kogoś zauroczyć od pierwszej chwili. Będziesz energia, inni będą widzieć, że masz w sobie to coś, czego się szuka w drugiej stronie a sam dzień może być niezwykle ekscytujący.

Ale unikaj tego dnia romantycznego spotkania sam na sam, będziecie się nudzić jak mopsy w swoim towarzystwie.

Gdy 6 w dniu zawita, romantycznych chwil bez liku zafunduj sobie. Kto lubi, niech idzie na kolacje, kto woli spacer niech założy wygodne buty, będzie bardzo długi.

Jeśli chcesz swoją połowę przedstawić swoim bliskim, wybierz dzień z wibracją 6, od razu przypadnie im do gustu.

I jeszcze jedno, jeśli myślisz o potomstwie, wibracja 6 jest najlepszym dniem ze wszystkich, by począć dzidziusia.

Gdy jednak nie jest Twoim pragnieniem a wiesz czeka Was sex dobrze się zabezpiecz, bo tego dnia o wpadkę nie będzie trudno.

Gdy jednak masz dosyć miłości, a raczej chcesz zdobyć dobrą partię, na randkę wybierz się gdy w wibracji dnia 7 wybije. Tego dnia rządzi zimna kalkulacja i rozum, na pewno dobrą podejmiesz decyzje, czy ta osoba jest godna Ciebie, czy stanowi dobry potencjał.

Ale jeśli masz chociaż trochę uczuć w sercu do tego osobnika, wystrzegaj się 7 jak ognia, bo to najlepszy dzień na zerwanie. Będzie szybko i bezboleśnie.

Gdy bardziej niż miłość interesuje Cię pożądanie na randkę wybierz się gdy wibracja dnia wybije 8. Tego dnia sex będzie udany i gorący. Gdy jest to Wasz pierwszy raz, także wybierz 8 na randkę.

W 8 emocje bywają bardzo silne, dlatego pary z dłuższym stażem muszą umieć trzymać emocje na wodzy, bo tego dnia łatwo o spory, także te na tle zazdrości, gdyż w wibracji 8 ludzie często zdradzają.

Znudzeni życiem miłosnym odpoczywajcie w domu, gdy wibracja dnia wskaże 9. Tego dnia możesz odczuwać silną potrzebę samotności, najlepiej Ci będzie samemu ze sobą, a potencjalny lub obecny partner będzie drażnił Twoją osobę.

Tego dnia będąc w filozoficznym nastroju, bo to dzień rozważań możesz mieć ochotę na nowości, na nowy związek, a Twoja połowa będzie Ci się wydawać taka jałowa. Możesz mieć wrażenie że wszystko co najlepsze już za Wami. Dlatego to dobry czas do spraw pracy, nauki i domowych obowiązków a nie miłosne uniesienia.

Chyba że jesteście pokłóceni, to na dzień zgody wybieraj wibracje dnia 9. Partner szybko wybaczy Ci urazy, chociaż nie będzie rozmowny, to raczej zgoda w milczeniu, ale tego dnia szybko dojdzie to wniosku, że lepsze życie razem niż samemu. Przyciągać go do Ciebie będzie dziwna bliżej nieopisana tęsknota ...

Jeśli właśnie na rozdrożu swojej drogi, nie wiesz która decyzja jest dobra, lub dokąd zmierza twoje życie skontaktuj się ze mną, pomogę Ci.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Anna Bell


Wróżka Anna Bell Zapytaj eksperta INFO
Anioł Siły - ukazuje, iż siła mocy boskiej jest w każdym z nas.
Zadzwoń na
708 688 521708 688 521 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7010048 224 179 701 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji