widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-05-12

Do czego potrzebna jest intuicja?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Do czego potrzebna jest intuicja?" przygotowanym przez naszego eksperta Jasnowidz Urszula.Intuicja jest pierwotną, wrodzoną zdolnością. Dodatkowym zmysłem. Swoistym instynktem pilnującym i ochraniającym przed niebezpieczeństwami.

Każdy z nas miewa przeczucia i podejmuje czasami, niewytłumaczalnie logicznie, lecz niezwykle trafne decyzje. Najczęściej jednak zdrowy rozsądek, analiza faktów i przemyślenia, skłania nas do innego postępowania.

Ponosząc porażkę, mówimy potem: "Wiedziałam, że tak będzie. Coś mi mówiło, żeby tak nie zrobić"

Cały problem intuicji polega na tym, aby zdać sobie sprawę , że ona istnieje, dopuszczać ją do głosu i jej ufać, gdy się odzywa. Korzyści płynące z intuicji będą wtedy, gdy będzie ona uświadomiona poprzez wewnętrzne przekonanie każdego człowieka. Można mieć wiedzę, wykształcenie, umiejętności, dobry start. Można mieć, patrząc obiektywnie warunki do rozwoju i działalności, ale nigdy nie odnieść prawdziwego sukcesu jeżeli w działaniach i podejmowanych inicjatywach będzie brakowało tzw. zawodowej i intuicji.

Przykłady można szerzyć. To właśnie ona powoduje, że ten, a nie inny mechanik samochodowy, natychmiast zlokalizuje uszkodzenie. Lek wybrany z kilkunastu podobnych przez intuicyjnego lekarza zadziała , przynosząc natychmiastową ulgę.
Doradca ubezpieczeniowy potrafi w rozmowie z petentem użyć takich argumentów, że ubezpieczysz się właśnie u niego, pomimo, że wcześniej wielokrotnie rozmawiałaś z innymi doradcami. I to właśnie ten kontrakt podpisany u tego doradcy zostanie wybrany z przetargu przynosząc szybko "niespodziewane zyski" dla Firmy, którego jesteś reprezentantem.
Bioenergoterapeuta prowadząc terapię, "wie" gdzie przyłożyć ręce, aby zlokalizować i zlikwidować ból. Wyczuwa go intuicyjnie.
Zawodowy radiesteta prowadząc ekspertyzę radiestezyjną np. "szukając wody" przy reakcji różdżki czy wahadła wie gdzie znajduje się ciek wodny.

A zatem należy się uczyć korzystania z intuicji i wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne. Kluczem jest oczywiście rozwijanie wyobraźni i tworzenie wizualizacji w stanie głębokiego relaksu i wyciszenia. Wtedy umysł człowieka może się skupić na tworzeniu obrazów mentalnych aktywizujących prawą półkulę, a jednocześnie uwrażliwić się na bodźce z otoczenia, do tej pory niezauważone. Reakcja na oddziaływanie otoczenia to nic innego jak np. zdolności radiestezyjne.

Mędrzec chiński mówiąc o medytacji, znaczeniu i roli relaksu, wyciszenia umysłu w procesie pozyskiwania informacji i podejmowania decyzji, a także w rozwoju zdolności paranormalnych, powiedział by zapewne tak:

"Gdy twój umysł będzie tak niespokojny jak ocean, a myśli tak częste jak wzburzone fale bijące o brzeg, wtedy nawet wpadnięcie ogromnego głazu nie wywoła żadnej reakcji.

Gdy twój umysł będzie tak spokojny jak tafla jeziora o wschodzie słońca wtedy, najmniejsze źdźbło trawy , które tam wpadnie wywoła wielkie poruszenie i zostanie przez ciebie zauważone."


Panując nad swoim umysłem, koncentrując się nad zwizualizowanym problemie, wyciszamy i uspokajamy umysł eliminując inne myśli . Wtedy stajemy się wrażliwi na inne informacje tzw. podprogowe, które podświadomie zaczynamy dostrzegać i to one wpłyną na naszą decyzję, stając się źródłami intuicji.

Jestem przekonana, że każdy człowiek jest w stanie ,z powodzeniem wykorzystywać swoje zdolności wizualizacji wyobraźni do programowania i osiągania sukcesu, w każdej dziedzinie życia, jeżeli będzie pamiętał jakie powinny być zachowane relacje pomiędzy psychiką, ciałem i umysłem.

Przygotowała Jasnowidz Urszula


Jasnowidz Urszula Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witajcie na Magicznej Stronie. W dobie zdrowotnego kryzysu życzę; -duchowego wsparcia Istot, w które wierzycie. Niech dają Wam - światło i ciepło Słońca -rozświetlają ciemność nocy -wspomagają Waszą energetykę zdrowotną . -Niech los obdarzy Was przychylnością. życzy Wam tego Jasnowidz Urszula
Zadzwoń na
708 788 257708 788 257 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0270048 227 184 027 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji