widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-07-07

Leczenie kolorem i światłem

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Leczenie kolorem i światłem " przygotowanym przez naszego eksperta Jasnowidz Urszula."Kolor jest życiem" powiedział filozof Bacon.

Uzdrawianie kolorem i światłem nosi nazwę chromoterapii i znane jest ludzkości od zamierzchłych czasów.

Już w starożytnym Egipcie kapłani wystawiali na działanie słońca misy, zawierające soki warzyw i owoców, aby naładować ją energią RA. Co ciekawe, że niekiedy wkładali do naczyń klejnoty tej samej barwy, aby spotęgować działanie koloru.

Leczenie kolorem jest dość powszechnie stosowane na Dalekim Wschodzie, gdzie barwą się leczy nawet groźne choroby.

Europa i Ameryka także nie pozostawały w tyle w stosowaniu koloru do celów leczniczych. Amerykański uczony dr. E.Babbit opatentował urządzenie pod nazwą "Chromolume",które przepuszcza promienie słoneczne przez kolorowe szkła i jest wykorzystywane do leczenia. W Wielkiej Brytanii diagnozowanie i leczenie barwami jest metodą oficjalnie uznawalną.

Na czym się opierają chromoterapeuci w swych badaniach?

Otóż wychodzą oni z założenia, że u zarania życia na Ziemi procesy życiowe pierwotnych organizmów były regulowane przez światło, które jest przecież niczym innym , jak falami elektromagnetycznymi, o określonej długości.

Chromoterapia polega na stosowaniu promieni różnych barw w stanach chorobowych ciała i umysłu.

Leczenie kolorem można stosować w dwojaki sposób: poprzez naświetlanie oraz mentalne wyobrażenie danego koloru.

Wyróżniamy siedem barw, z których czerwona, żółta i niebieska odpowiadają trzem pierwiastkom: wodorowi, tlenowi węglowi. Oprócz nich jeszcze wyróżniamy pomarańczowy, fioletowy, zielony i indygo. Kolory te mają wielkie znaczenia życia na Ziemi.

Oto krótkie omówienie kolorów;

Czerwień-rozgrzewa, ożywia, przyspiesza wibracje, działań ośrodek rządzący żywotnością fizyczną. Doskonała przy wszystkich postaciach chorób krwi, zwalcza anemię, łagodzi paraliż, leczy gruźlicę. To wręcz wymarzony kolor dla osób z niskim ciśnieniem. Jest tez kolorek, który dodaje sex apilu.

Pomarańczowy-kolor witalności, wpływa głównie na pracę gruczołów i krążenia. Reguluje układ pokarmowy. Wskazany przy osłabionej pracy serca, astmie, bronchicie, flegmie i epilepsji.

Żółty- leczy umysł i ciało jako całość, zwłaszcza podczas nieustalonych chorób i obrażeń cielesnych, regeneruje system nerwowy .Bardzo pomocny przy leczeniu niestrawności, zdjęciach, zaparciach i cukrzycy.

Zielony- to kolor równowagi i harmonii, dlatego ma olbrzymie znaczenie dla układu nerwowego, uspokaja i koi,. Wskazany dla osób przeżywających depresję ,cierpiących na bóle głowy.

Niebieski-leczy różnego rodzaju schorzenia gardła, zapalenia strun głosowych, przyspiesza zasypianie. Jest kolorem aseptycznym i zaleca się go przy żółtaczce, reumatyzmie, oparzeniach,

Indygo-kolor ten działa przez szyszynkę w centralnej części głowy .Rządzi okiem, uchem, i nosem ,Zaleca się go przy chorobie psychicznej umysłowej. Kolor indygo pomaga też przy katarakcie

Fiolet Barwa ta działa szczególnie korzystnie dla osób zajmujących się pracą twórczą. Doskonale usuwa bezsenność i wpływa korzystnie na rozwój duchowy człowieka.

A zatem nie bójmy się ubierać kolorowo, jeść dobierając różne kolorowe składniki pokarmu, tak jak potrzebujemy na daną chwilę.

Pamiętajmy, że to nasza Podświadomość wysyła nam sygnały, abyśmy czuli się komfortowo.

Przygotowała Jasnowidz Urszula


Jasnowidz Urszula Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witajcie na Magicznej Stronie. W dobie zdrowotnego kryzysu życzę; -duchowego wsparcia Istot, w które wierzycie. Niech dają Wam: - światło i ciepło Słońca -rozświetlają ciemność nocy -wspomagają Waszą energetykę zdrowotną . -Niech los obdarzy Was przychylnością. życzy Wam tego Jasnowidz Urszula
Zadzwoń na
708 788 257708 788 257 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0270048 227 184 027 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji