widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-08-05

Lecznicza energia drzew

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Lecznicza energia drzew " przygotowanym przez naszego eksperta Wrozka Anna Bell.Często bywa tak, że po urlopie zamiast wypoczęci czujemy się osłabieni. Na pewno też tak masz i na pewno ci się to zdarzyło, że wracając z długiego wypoczynku, nie odczuwasz wzrostu energii tylko jej spadek.

Czasami też bywa tak, że nie masz ochoty na prace, na domowe obowiązki, na wychodzenie z domu, na spotkania z ludźmi, właściwie to nic się nie chce. Po prostu czujesz jeśli nie fizyczne to duchowe zmęczenie.

Chciałbyś odzyskać aktywność ale nie potrafisz, oczekujesz raczej jakiejś magicznej siły która pozwoli ci wrócić do pełnej aktywności.

I jest na to rada: bo ta Magiczna siła to siła płynąca z drzew, która załata naszą wyrwę w aurze, która pomoże nam w odczuwalnym problemie.

Wystarczy tylko się skupić na energii otaczających cię drzew i wybrać właściwe drzewo. Jeśli nie wiesz, czego tak naprawdę chcesz, to stań pośrodku parku lasu i zwróć uwagę na to, które drzewo cię najbardziej przyciąga, bo właśnie to drzewo udzieli ci niezbędnego wsparcia energetycznego.

Dąb - najbardziej okazałe drzewo wspiera zarówno osoby, które potrzebują wsparcia w zdrowiu fizycznym jak i duchowym. Dąb przywróci uśmiech na twojej twarzy oraz doda ci większej wiary w siebie.

Buk - Wybierz to drzewo jeśli chcesz odpędzić swoje stresy i wskrzesić w sobie siłę do nowego życia. To drzewo da ci pozytywnego jak to się mówi ,,kopa" by wreszcie coś zmienić w swoim życiu.

Lipa - to wspaniałe drzewo wzmocni twoją energię a przede wszystkim pobudzi twój organizm do zwalczania trapiących cię chorób.

Jesion - To drzewo nadaje większej moc naszej aurze oraz wspomaga wyjściu z choroby.

Akacja - To niepozorne drzewo doładuję cię energetycznie a przede wszystkim przywróci utraconą chęć do pracy, do obowiązków, do nauki, do spotkań towarzyskich.

Olcha - Jeśli brakuje ci pewności siebie, jeśli odczuwasz różnego rodzaju lęki czy niezdecydowanie to wsparcie i doładowanie energetyczne znajdziesz u boku olchy.

Sosna - jak już wszyscy wiemy oczyszcza drogi oddechowe, ale też ma inną zaletę, nie tylko wspomoże pracę twojego serca to jeszcze wesprze cię, byś wyzbył się dręczącego poczucia winy.

Grusza - To owocowe drzewo nie tylko ofiaruję ci słodką przekąskę ale też przebywanie i tulenie się do jej pnia otruje twój organizm z pesymizmu. Ma jeszcze jedną ważną zaletę: grusza usuwa złe wpływy osób które ci źle życzą.

Kasztan - To silne potężne drzewo doda ci sił w przezwyciężaniu problemów w życiu osobistym. Siła kasztana to także najlepszy lek na reumatyzm.

Orzech - To drzewa, nie tylko ofiaruje Ci pyszny owoc ale też doda twojemu organizmowi pełni sił witalnych oraz wesprze twoją głowę pozytywnymi myślami. A garść orzechów zjedzonych w Wigilię zapewni Ci pieniądze na cały rok.

Jeśli właśnie na rozdrożu swojej drogi, nie wiesz która decyzja jest dobra, lub dokąd zmierza twoje życie skontaktuj się ze mną.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Anna Bell


Wróżka Anna Bell Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Anioł Siły - ukazuje, iż siła mocy boskiej jest w każdym z nas.
Zadzwoń na
708 688 521708 688 521 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7010048 224 179 701 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji