Znaki zodiaku cz.1

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt."Znaki zodiaku cz.1" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Amanda.

 

Ekspert "AMANDA" wita Klientów Portalu "Magiczne Wrota".

 

Dla Was opisałam trzy znaki ZODIAKU: Byk 20.04-20.05, Bliźnięta 21.05-21.06 i Rak 22.06-22.07.

 

B Y K 20.04-20.05

Ten znak przypisany jest planecie Wenus, która kształtuje bardzo dobrze cechy charakteru człowieka urodzonego w tym okresie. Osoby spod tego znaku są, bardzo wrażliwe, delikatne, wrażliwe na krzywdę drugiego człowieka. Bardzo łatwo je zranić, ale też można im ufać. Obdarzone są dobrym gustem, uprzejmością oraz zdolnością do dogadywania się i współpracą z innymi osobami. Byka cechuje wytrwałość, ostrożność i realizm w działaniach. Byka charakteryzuje zawsze pokojowe nastawienie do ludzi oraz otaczającego go świata. Jest silny i rozważny.

Nie nadużywa swoich sił w działaniach, sprawy załatwia pokojowo. Byki odnajdują się w zawodach: muzyk, kreator mody, piosenkarz, opiekun. Zazwyczaj są dobrymi mężami i ojcami. Odpowiadają za mir w rodzinie i otoczeniu.

 

BLIŹNIĘTA 21.05-21.06

Temu znakowi patronuje planeta Merkury, cechą charakterystyczną dla Bliźniąt jest bardzo szybkie nawiązywanie kontaktów międzyludzkich, są bardzo aktywni fizycznie, lecz często popadają w gniew, jeżeli nie widzą lub nie osiągają swojego upatrzonego celu. Odnajdują się w zawodach: adwokat, handlowiec, nauczyciel lub tłumacz. Lubią osiągać swoje sukcesy i osiągać marzenia. Bliźnięta powinny uważać na gardło lub nawracające bóle głowy są podatni na alergię lub ostry zapach perfum.

 

RAK 22.06-22.07

Nad naszymi wspaniałymi Rakami swoją opiekę sprawuje Księżyc. Czyżby ukrywał on jakieś ciemne sprawy? Myślę, że nie. Osoby spod tego znaku są bardzo uczuciowe i zawsze posiadają zalety tworzenia rodziny macierzyńskiej i ojcowskiej. Często przywiązują się do rodzinnych pamiątek. Rak za wszelką cenę chce zwracać na siebie szczególną uwagę. Raki to osoby bardzo przyjazne, kochają ciszę i spokój. Unikają sprzeczek czy jakichkolwiek zatargów. Uwielbiają podróże gdzie są duże akweny wodne. Odnajdują się w zawodach kierowniczych, opiekuńczych lubią ciszę i porządek. Zdrowotnie trochę słabi: serce, nerki, kończyny. Osoby spod znaku Raka nie sąosobami obojętnymi na krzywdę innych.

Życzę Państwu spokojnych pięknych dni "Amanda"