Znaki zodiaku cz.2

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt."Znaki zodiaku cz.2" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Amanda.

Witam cieplutko, ciąg dalszy mojego horoskopu. Zatrzymałam się na Raku.

Następnym znakiem jest LEW, któremu sprzyja Słońce i rozpoczyna swoje działanie od 23 lipcai trwa do 22 sierpnia. Urodzeni pod znakiem Lwa są obdarzone w siłę, potęgę i niezależność. Przebywając z osobą spod znaku Lwa czujemy się silniejsi. Lwy mają poczucie swojej wartości, to osoby przedsiębiorcze i wyniosłe. Złe cechy charakteru to arogancja, zawziętość i pycha. Ż tego powodu nie mają przyjaciół. W zdrowiu powinni uważać na serce, układ krążenia oraz nogi. Zawody, w których najlepiej się odnajdują: sędzia , prawnik, lekarz, przedsiębiorca czy dyrektor.


Kolejnym Znakiem Zodiaku jest PANNA, która patronuje urodzonych między 23 sierpnia a 22 września, patronuje Jej planeta Merkury. Nasze kochane Panny posiadają silną osobowość silną osobowość, są bardzo skrupulatne i dokładne. Panny bardzo dbają o swoje finanse, których nie wydają na zbędne rzeczy. Lubią dużo i dokładnie pracować. Panny mają problemy z doborem partnerów, w pierwszej kolejności jest praca i zaszczytne cele. Panny odnajdują się w zawodach: księgowy, farmaceuta, urzędnik na wysokim stanowisku lub wspaniały matematyk.
W zdrowiu powinny uważać na żołądek i gardło. Ulubione kwiaty to róże.


WAGA  od 23 września do 22 października. Wadze przyporządkowana jest planeta Wenus - szczęście i piękno. Cechą charakterystyczną dla osób urodzonych pod znakiem Wagi jest życzliwość oraz miłość. Szczególnie są miłe dla osób, którymi się otaczają. Wagi nie potrafią żyć w samotności. Często szukają drugiej połowy, koniecznie do trwałego związku. Odnajdują się w zawodach: adwokat, sędzia, aktor, kompozytor, muzyk, wizażysta. Uważać na zdrowie nerek i kończyn dolnych. Ulubione kwiaty lilie.