widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2012-08-03

Horoskop miłosny na sierpień

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem miłosny na miesiąc sierpień autorstwa naszej wróżki Nomy.

Baran Ten miesiąc drogi baranie da Ci odetchnąć. Twój związek, który przeżywał kryzys zacznie wyglądać zupełnie inaczej. Na nowo będziesz się cieszyła z czas z partnerem.Byk Wiele jesteś teraz w stanie poświęcić teraz dla partnera. Zapragniesz bardziej o niego zadbać. Zaskoczysz go czymś nowym w sypialni.Bliźnięta Postanowisz razem z partnerem wyjechać w egzotyczną podróż. Pozwoli wam się ona znacznie zbliżyć do siebie i wyjaśnić nieporozumienia.


Rak Miesiąc nowych podbojów miłosnych. Na imprezie poznasz nową osobę, która z całą pewnością odmieni Twoje życie.Lew Wakacyjny wyjazd sprawi, że poznasz partnera z którym spędzisz resztę życia. Nowa miłość dosłownie Ciebie uskrzydli.Panna W tym miesiącu możesz cieszyć się stabilizacją w swoim związku a także tym, że Twój partner traktuje Cię jako centrum swojego wszechświata. Dostaniesz prezent.Waga Twój długoletni związek zakończy się. Przestaniesz wierzyć w słowa partnera i zaczniesz uważać, że najlepiej będzie go zakończyć.Skorpion Staniesz się za bardzo zazdrosny o swojego partnera poprzez co w waszym związku będą ciągłe kłótnie. Popracuj nad sobą jeśli nie chcesz stracić partnera.Strzelec Masz teraz bardzo duże szczęście u płci przeciwnej. Zainteresuje się Tobą nowa osoba. Możliwy też romans ale nie będziesz gotowa, by odejść od partnera.Koziorożec Sierpień to miesiąc bilansu w Twoim zyciu. Postanowisz zrobić rachunek sumienia. Zrozumiesz, że dyrygowanie drugą osobą nie popłaca.Wodnik Uważaj na romans w pracy ponieważ przysporzysz sobie przez niego problemów. Wyjdzie on na jaw a Ty poprzez to stracisz swojego partnera.Ryby Twój partner zaskoczy Cię troską. Poczujesz się w swoim związku pewniejsza niż kiedykolwiek. Dawne nieporozumienia odejdą w zapomnienie.

Materiał dostarczony dzięki uprzejmości wróżki: Noma


Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji