widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2014-09-22

Przesłanie anielskie od 22.09-28.09

Zapraszamy do zapoznania się z tygodniowym Przesłaniem Anielskim przygotowanym przez naszego doradcę Wróżbitę Roberta Kowisa.

Masz możliwość napisania scenariusza zgodnego ze swymi najgłębszymi pragnieniami. Kiedy wyraźnie określisz już, czego najbardziej pragniesz i poczujesz, że jesteś gotowy/a i zasługujesz na spełnienie swych marzeń, natychmiast objawią się w Twoim życiu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki." W tym tygodniu jest dobry czas na to aby rozpocząć dyscyplinę swojego umysłu, aby skoncentrować się na tym co chcemy by się zmaterializowało w życiu, a nie na tym, czego nie chcemy. Wszechświat jest bezstronny i da to, na czym nieustannie koncentrujemy się w swoich myślach.Dlatego codzienna afirmacja jest metodą, która przyniesie pozytywne zmiany już teraz i aby w nowy tydzień wejść bez problemów poprzedniego należy rozpocząć prace nad swoimi myślami już teraz.Tydzień spokojny bez jakiś negatywnych emocji czy sytuacji a te które są przy nas wybrniemy z nich obronna ręką.Czasem rozwiązania tych sytuacji przyjdą w ostatniej chwili. Proszę zapalić w tym tygodniu świecę złotą i pomarańczową.


Wróżbita Robert Q Zapytaj eksperta Zamów rozmowę
INFO
Zapraszam na Wróżby ,jeśli chcesz poznać prawdę ,PISZ DZWOŃ
Zadzwoń na 708 688 943708 688 943 4.26 zł/min brutto
?
Z zagranicy 0048 224 179 7530048 224 179 753 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się