widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2014-09-22

Przesłanie anielskie od 22.09-28.09

Zapraszamy do zapoznania się z tygodniowym Przesłaniem Anielskim przygotowanym przez naszego doradcę Wróżbitę Roberta Kowisa.

Masz możliwość napisania scenariusza zgodnego ze swymi najgłębszymi pragnieniami. Kiedy wyraźnie określisz już, czego najbardziej pragniesz i poczujesz, że jesteś gotowy/a i zasługujesz na spełnienie swych marzeń, natychmiast objawią się w Twoim życiu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki." W tym tygodniu jest dobry czas na to aby rozpocząć dyscyplinę swojego umysłu, aby skoncentrować się na tym co chcemy by się zmaterializowało w życiu, a nie na tym, czego nie chcemy. Wszechświat jest bezstronny i da to, na czym nieustannie koncentrujemy się w swoich myślach.Dlatego codzienna afirmacja jest metodą, która przyniesie pozytywne zmiany już teraz i aby w nowy tydzień wejść bez problemów poprzedniego należy rozpocząć prace nad swoimi myślami już teraz.Tydzień spokojny bez jakiś negatywnych emocji czy sytuacji a te które są przy nas wybrniemy z nich obronna ręką.Czasem rozwiązania tych sytuacji przyjdą w ostatniej chwili. Proszę zapalić w tym tygodniu świecę złotą i pomarańczową.


Zadzwoń na
708 688 943708 688 943 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7530048 224 179 753 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji