widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-03-06

Horoskop tygodniowy partnerski 09.03 - 15.03.15

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

BaranBaran: 21.03 - 20.04

Osoby samotne będą w dalszym ciągu bezowocnie poszukiwały drugiej połowy. Ale nie martwcie się ,bo w odpowiednim czasie znajdziecie ją .Osoby w związkach czeka harmonia i porozumienie. Będzie to czas, w czasie którego powyjaśniacie sobie zaległe sprawy.

bykByk: 21.04 - 21.05

W życiu osób samotnych nastąpi przełom i macie szansę spotkać na swojej drodze osobę ,z którą założycie rodzinę. Osoby w związkach czeka pomyślność ,zabawa i radość. Będziecie spędzali ze sobą bardzo dużo czasu. BliźniętaBliźnięta: 22.05 - 20.06

Los będzie wam sprzyjał ,a na swojej drodze spotkacie osobę z przeznaczenia. Wykorzystajcie tę szansę, bo druga taka może się nie zdarzyć. Dla osób w związkach nie będzie to korzystny czas. Widać oddalenie od drugiej osoby i ochłodzenie relacji.RakRak: 21.06 - 22.07

Samotne raki mogą liczyć propozycje miłych spotkań. Będziecie postrzegane w wyjątkowo różowych okularach przez płeć przeciwną. Osoby w związkach będą miały opiekę sił wyższych ,więc nawet w trudnych sytuacjach będziecie potrafiły porozumieć się z partnerką/em.

LewLew: 23.07 - 22.08

Możecie liczyć na duże zainteresowanie swoją osobą. Będzie się kręcił koło was tłum osób chcących wejść w bliską relację . Osoby w związkach czekają nieporozumienia związane z niedopowiedzeniami. Więc warto powyjaśniać sobie wątpliwości. PannaPanna: 23.08 - 22.09

Osoby wolne zakochają się z wzajemnością. Bedzie to dla was cudowny, romantyczny czas. Osoby w związkach będą próbowały oderwać się od szarej rzeczywistości i mogą ulegać pokusom poza związkiem.

WagaWaga: 23.09 - 23.10

Widać miłe spotkania z osobami ,które były obecne w Twoim życiu w przeszłości. Warto więc powspominać stare, dobre czasy. Osoby w związkach odczują ochłodzenie stosunków z partnerem ,ale będzie to krótkotrwałe i przejściowe.

SkorpionSkorpion: 24.10 - 21.11

Osoby samotne czeka stagnacja i na pojawienie się drugiej połowy będziecie musiały jeszcze poczekać. Dla osób w związkach będzie to wyjątkowy czas. Widać bardzo dobry kontakt i porozumienie z partnerem/ką.

StrzelecStrzelec: 22.11 - 21.12

Osoby wolne będą wchodziły w powierzchowne relacje typu romans. Osoby w związkach będą bardziej obok siebie niż razem. Zadbajcie więc o to ,ażeby się do siebie zbliżyć.

KoziorożecKoziorożec: 22.12 - 19.01

Czeka was nowa miłość, która będzie się rozwijała .Więc nie przegap tej szansy ,bo jesteś gotowa/y na związek. Osoby w związkach będą miały poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Wasza miłość będzie kwitła.

WodnikWodnik: 20.01 - 18-02

Los szykuje dla was miłą niespodziankę .W końcu zostaniecie zauważeni przez płeć przeciwną. Osoby w związkach zatęsknią za przeszłością. Lecz pamiętajcie ,że ucieczka od rzeczywistości nie zmieni jej.

RybyRyby: 19.02 - 20.03

Będziecie się ograniczali w kontaktach towarzyskich, co spowoduje że nadal nie pojawi się w waszym życiu miłość. Osoby w związkach poczują znudzenie i mogą wchodzić w bliskie, krótkie relację poza związkowe.


Jasnowidz Maja Pracoń Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Magiczne Wrota to portal, na którym osobiście odbieram połączenia telefoniczne i czat - rozmawiacie wyłącznie ze mną. Zapraszam do zamawiania rozmów. Bywam dostępna w różnych godzinach. W razie potrzeby zapraszam :)
Zadzwoń na
708 708 720708 708 720 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 222 703 6070048 222 703 607 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji