widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2011-11-18

ROMATYCZNA MIŁOŚĆ

Do mojego gabinetu trafiają ludzie, którzy mają problemy, przychodzą z czystej ciekawości, również i tacy, którzy są szczęśliwi ale chcieliby zasięgnąć opinii kart. W pewien listopadowy wieczór odwiedziła mnie Pani Basia w wieku około 50 lat. Była uśmiechnięta, wyglądała na zadowoloną z życia. Taka też była. Postawiłam jej rozkład ogólny z którego jasno wynikało, że w poprzednich latach łatwego życia nie miała. Pokochała w młodości człowieka z którym nie było dane jej stworzyć rodziny. Pomimo, że bardzo się kochali rozstali się.Do mojego gabinetu trafiają ludzie, którzy mają problemy, przychodzą z czystej ciekawości, również i tacy, którzy są szczęśliwi ale chcieliby zasięgnąć opinii kart. W pewien listopadowy wieczór odwiedziła mnie Pani Basia w wieku około 50 lat. Była uśmiechnięta, wyglądała na zadowoloną z życia. Taka też była. Postawiłam jej rozkład ogólny z którego jasno wynikało, że w poprzednich latach łatwego życia nie miała. Pokochała w młodości człowieka z którym nie było dane jej stworzyć rodziny. Pomimo, że bardzo się kochali rozstali się.

Pani Basia ze złamanym sercem postanowiła ułożyć sobie życie. Jednak miłość została przy dawnym ukochanym. Wyszła za mąż za kolegę, urodziła dwójkę dzieci, prowadziła dom. Z pozoru wszystko było idealne. Jednak szczęśliwa nie była. Częste kłótnie z mężem, brak porozumienia nie pozwalały jej cieszyć się życiem. Bez reszty oddała się dzieciom pomimo tego cały czas czegoś jej w życiu brakowało. Swoją tęsknotę za dawną miłością starała się zagłuszyć. Z czasem dzieci dorosły poszły swoją drogą z mężem czuła się coraz gorzej. Dzieliła ich przepaść, której nie byli w stanie pokonać. Nie umieli zbudować mostu porozumienia. Pani Basia coraz częściej myślała o rozwodzie jednak brakowało jej odwagi by to uczynić. Potwornie bała się samotności. Nie wierzyła już, że cokolwiek w jej życiu się może zmienić. Los potrafi być zaskakujący jej dawna miłość wynajęła detektywa i postanowiła ją odnaleźć. Panu Kazimierzowi życie też się nie ułożyło wyszedł nieszczęśliwie za mąż jednak postanowił zawalczyć o swoje szczęście. Odnalazł ukochaną z dawnych lat. Na nowo postanowili dać sobie szczęście, żyć razem. Pani Basia dostała rozwód jednak Pan Kazimierz nie. Stąd jej wizyta w moim gabinecie. Chciała wiedzieć czy wybranek jej serca rozwiedzie się.

Karty pokazały, że pomimo trudności, walki o majątek do rozwodu dojdzie. Powinna uważać ponieważ jego żona nie będzie chciała pozwolić mu odejść i wiele nieporozumień będzie ją czekało z tego powodu. Jednak nie powinna tracić wiary w ciągu dwóch lat karty pokazują, że sprawy się wyprostują i jeśli ona się nie podda spędzą ze sobą resztę swoich dni.

Kobieta wyszła z uśmiechem na twarzy. Po roku przyszła do mnie kolejny raz. Powiedziała, że wszystko się spełniło. Żona Kazimierza nie jednokrotnie próbowała rozwalić ich związek jednak wygrała miłość. Teraz budują dom i planują wspólną przyszłość. Chciała tylko zapytać, czy już może odetchnąć. Karty pokazały, że jak najbardziej. Na prawdziwą miłość warto czekać nawet całe życie i nie tracić wiary.....

Materiał dostarczony dzięki uprzejmości wróżki: Noma


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji