widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-09-04

Dobre energie,szczęście ,powodzenie,dostatek!

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Witam moi Kochani!

Dobre energie w dzisiejszych czasach spytacie-często to może jakaś bajka?!-coś nieosiągalnego dla nas?

Boimy się myśleć o swoim sukcesie,o swojej spełnionej dobrej miłości, o życzliwości ludzkiej,albo,że nam idzie w pracy,że jesteśmy doceniani i szanowani i ktoś liczy się z naszym zdaniem. Boimy się myśleć o naszym sukcesie czy dobrobycie,że w ogóle go osiągniemy kiedykolwiek-Tak boimy się i zamykamy się w sobie w swoim strachu i obawach.Boimy się zrobić jakikolwiek ruch czy krok ,by to przerwać.I co ciekawe nasz strach i obawy tak ciągle się spełniają.

Dlaczego tak się dzieje?-bo jeśli nic nie robi i ciągle się boimy to -to własnie nam się realizuje.Sami ściągamy energie strachu na siebie i do siebie.Sami uroczymy swoje życie na złe lub jeszcze gorsze.Strach przychodzi tak szybko,prawie błyskawicznie,gdzie nasze czarnowidztwo jest już faktem dokonanym. Może przestańmy się skupiać i wiecznie bać co inni nazywają- przewidywać wszystko co złe.Może skupmy się na tym co dobre kochani!.

Zacznijmy z takim samym zaangażowaniem myśleć co mogłoby nam się przydarzyć dobrego,sensownego co dałoby nam satysfakcję.Zacznijmy rozmyślać co chce od życia jeszcze,co moglibyśmy mieć czy osiągnąć jeszcze.

Szkoda czasu na negatywne zaklinanie swojego losu. Wdróżmy pozytywne zaklinanie swojego losu.Jeśli to zrobimy to nasz los,nasze życie zacznie się zmieniać,wręcz odmieniać.

Może zaplanujmy sobie co chcemy ,potem zróbmy sobie talizmany a następnie rytuały na osiągnięcie naszych celów.To pomaga. Na pewno każdy z nas pamięta pięciolistna koniczynkę na szczęście,której tak szukaliśmy.Zdjęcie ukochanej osoby ,które nosimy przy sobie w portfelu,łańcuszek na szczęście od bliskiej osoby,kamień w kieszeni szlachetny itp.Powiecie to tylko wiara lub naiwność ludzka.Tak wiara-ale jakie czyni cuda.Jak ożywamy ,jak z nas wyzwala się wielka,pozytywna energia,chęć do działania,iskra-wola walki o siebie o swój los i swoje szczęście.

Osądżcie sami może warto jednak zrobić coś dla siebie,bo nie ma nic bez nas kochani,bez naszego udziału.

Ściskam Was mocno Kochani!

Pozdrawiam z serca.Oksana.


Oksana Zapytaj eksperta INFO
Witam Kochani !, nie będę dostępna na portalu 0d 15 do 22 sierpnia z powodu urlopu.Przepraszam i pozdrawiam Was z serca.Oksana
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 888 600708 888 600 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0550048 227 184 055 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji