widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-04-07

RYTUAŁ NA PRACĘ - NÓW

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Jutro kolejny Nowy Księżyc. W znaku Barana, co daje mu możliwość mocnego działania w sprawach zawodowych. Do tego wypada w dzień Afrodyty, która daje szansę na pracę, którą będziemy kochać i wykonywać z radością. Dodatkowo  Księżyc ten połączony jest z zaćmieniem Słońca, co daje mu kolejną mocną dawkę energii do działania. 

Tak wiec, jest to bardzo dobry dzień na czarowanie w sprawach zawodowych. 

Potrzebne będą 2 świece w kolorze zielonym , obojętnie jakiego kształtu i jedna w kolorze miedzi lub złota. Potrzebujemy również olejek cynamonowy, albo w zastępstwie zwykły olej wymieszany z cynamonem.
Medytujemy chwile nad tym, co chcielibyśmy osiągnąć w sprawach zawodowych , wyobrażamy sobie siebie w danej pracy, na danym stanowisku. 
Bierzemy w rękę igłę, szpilkę, czy wykałaczkę i na zielonych świecach wypisujemy słowa , które kojarzą nam się z wymarzoną pracą. 

Na świecy miedzianej czy złotej, wypisujemy słowa związane z dobrobytem, który chcemy osiągnąć dzięki tej właśnie pracy. Może to być zakup samochodu, remont domu, wycieczka, czy cokolwiek się nam marzy.

Następnie smarujemy świece olejkiem z cynamonem.
Umieszczamy świecę miedzianą pomiędzy świecami zielonymi, zapalamy je i wypowiadamy słowa

"Wymarzona praca kołem się toczy 
wprost pod moje oczy.
Wiadomość dostałam,
 miejsce sobie zaklepałam.
Szczęśliwa i spokojna wypłaty przyjmuję
i swoje plany szybko realizuję."


Czarować możemy już po godzinach zaćmienia, ale większość z nas robi to dopiero po zmroku.

I jeszcze ciekawostka odnośnie zaćmienia. Ci, którzy wolni są jeszcze, a ich urodziny przypadają do tygodnia przed i po zaćmieniu mają duuużą szansę stanąć na ślubnym kobiercu w ciągu najbliższych dwóch lat. 


Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji