widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-05-24

Horoskop na czerwiec 2016

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem na czerwiec 2016" przygotowanym przez naszego eksperta Noma.

Baran


Miłość
Dla wielu samotnych baranów będzie to przełomowy moment. Macie w tym miesiącu ogromne szanse na poznanie nowej osoby, która odmieni wasze życie. Będzie to uczucie nagle i niespodziewane. Osoby w parach będą przechodziły kryzysy ciężko wam się będzie dogadać z partnerem. Łatwo w tym miesiącu będzie o zdradę.

Praca
Dużo pracy a Ty coraz mniej masz czasu na załatwienie wszystkiego przez, co zaczynasz mieć zaległości. Powinieneś rozplanować swoją pracę. Szef od dłuższego już czasu przygląda się Twoim poczynaniom i nie jest zadowolony. Jeśli nie zaczniesz się bardziej przykładać do wykonywanych zajęć zostaniesz zwolniony. Unikniesz tego tylko jeśli nadrobisz zaległości.

Finanse
Masz coraz więcej wydatków. Rozplanuj sobie je i zastanów się czy kolejna bluzeczka jest Ci na pewno potrzebna. Masz też szczęście w grach losowych. W drugiej połowie miesiącu wpadną Ci dodatkowe pieniądze, które znacznie podratują Twój budżet domowy. Jeśli nie ulegniesz zachciankom starczy na wszystko.

Zdrowie
Będziesz w tym miesiącu bardzo aktywny. Jednak impreza całonocna nie będzie dobrym pomysłem ponieważ szybko cała energia z Ciebie uleci. Pomyśl o zajęciu się jakimś sportem. W tym miesiącu będziesz miała problemy ze snem i odpornością. Wykorzystaj weekendy i odpocznij.

Byk


Miłość
Samotne byki rzucą się w wir randek. Będziesz miała bardzo wielu adoratorów. Nie jest to dobry czas na stworzenie stałego związku. Osoby w stałych związkach będą czuć się jak w klatce. To dobry czas na poważna rozmowę razem z partnerem. Głową muru nie przebijesz a partner niestety nie będzie się chciał zmienić.

Praca
Czeka Cię uznanie w pracy. Twoje zaangażowanie widzi już każdy. Podniesiesz swoje kwalifikacje kolejnymi kursami. Zdasz teraz wszystkie egzaminy do których podejdziesz. Masz dobry moment na pokazanie światu swoich umiejętności.

Finanse
Dostaniesz premię, która pozwoli Ci zaszaleć. Jednak sprawdź czy zapłaciłaś wszystkie swoje rachunki, bo coś możesz przeoczyć. W drugiej połowie miesiąca pojawią się pomysły na zainwestowanie pieniędzy. Jeśli będzie to twój pomysł z całą pewnością wypali. Nie są dobre spółki dla Ciebie.

Zdrowie
Masz teraz dobry czas na zmianę diety. Nie ulegaj zachciankom, bo ciężko Ci będzie teraz zrzucić kilogramy, które przybierzesz. Zacznij chodzić na fitness a na pewno nie pożałujesz. Będziesz się mogła cieszyć piękną sylwetką. Pij dużo wody pomoże Ci oczyścić organizm z toksyn.

Bliźnięta


Miłość
Będziesz się bardzo skupiała na pracy od poniedziałku do piątku. Jednak w weekendy poczujesz już tęsknotę za wspólnie spędzonym czasem razem z partnerem. Dasz się ponieść chwili a ta może skończyć się powiększeniem rodziny. Samotne Bliźniaki wszędzie gdzie się pojawią skupią na sobie uwagę innych. Daj się podrywać ale nie obiecuj zbyt wiele nowym adoratorom.

Praca
Nie oglądaj się na osoby, które ciągle marudzą, bo zniechęcą Cię do pracy. Jesteś w stanie zapanować nad każdym problemem zarówno bankowym jak i zawodowym. Nie pozwól się wykorzystywać leniwym kolegom. Czas byś przestał tuszować ich błędy. Dobry moment by się nauczyli odpowiedzialności.

Finanse
Uważaj w tym miesiącu na wydatki. Kredyt na koncie w przyszłości może przynieść Tobie problemy ze spłatą. Zacznij planować swoje wydatki. Nie jest też dobrze w tym miesiącu pożyczać pieniądze komuś, bo możesz się nie doczekać spłaty. Oszczędność się opłaci.

Zdrowie
Osoby chore mogą liczyć na szybkie wyzdrowienie. Jednak powinnaś uważać na kontuzje. Pora również wybrać się do dentysty, zrobić badania. Podczas pełni nie rób porządków, nie przesadzaj roślin, nie sprzątaj. Postaraj się również nie zarywać nocy.

Rak


Miłość
Jesteś teraz bardzo nerwowa nawet najmniejsza uwaga partnera może Cię teraz zdenerwować. Zamiast robić awanturę spokojnie wytłumacz czego potrzebujesz. Nie zaczynaj wypominać byłych wydarzeń, bo kłótnia murowana. Samotne osoby będą podenerwowane. Uważaj, bo pojawi się osoba która będzie chciała Cię tylko uwieść i wykorzystać.

Praca
Pilnuj swoich projektów i zadań. Ktoś może skopiować Twój pomysł i przypisać sobie Twój sukces. Unikaj publicznego oceniania kolegów z pracy ponieważ możesz tym wywołać wojnę. Nie spodoba się to Twojemu przełożonemu. Niektóre sprawy lepiej załatw poza firmą.

Finanse
Na szczęście pieniędzy Ci nie zabraknie. Zastanów się jednak czy kolejna sukienka jest Tobie potrzebna. Lato się dopiero zaczyna. Nie jest to dobry czas na zwiększanie debetu na koncie. Uważaj na kosztowności, bo coś możesz zgubić.

Zdrowie
Uważaj na wzdęcia. Zwracaj większą uwagę na to co jesz. Jeśli nie zmienisz diety na bardziej zdrową będziesz miała kłopoty z żołądkiem. Szykuj sobie sałatki a przy okazji zaoszczędzisz. Dobry czas na bieganie.

Lew


Miłość
Początek miesiąca przyniesie zastój w Twoich sprawach sercowych. Dopiero pod koniec miesiąca zacznie się to ożywiać. Przekonasz się wtedy, że stara miłość nie rdzewieje. Spotkasz osobę z przeszłości, która na nowo ożywi Twoje serce. Związek z tą osobą może okazać się na długie lata.

Praca
Uważaj w tym miesiącu na błędy i pomyłki. Pewnym pocieszeniem będzie to, że jak wpadniesz w tarapaty zdobędziesz bezcenne doświadczenie. Będziesz rozpoczynała nowy projekt i to nie jeden. Kluczem do sukcesu będzie trzymanie się wytyczonych zasad. To dobry czas na założenie spółki.

Finanse
Masz skłonność do życia ponad stan. Nie pożyczaj pieniędzy , bo nie będziesz miała potem z czego oddać. Kieruj się podczas wydawanie rozumem ponieważ będziesz potem żałowała. Masz szczęście na dodatkowe zyski niekoniecznie związane z pracą. Pod koniec miesiąca będziesz miała możliwość znaleźć rozwiązanie wyjścia ze starych zobowiązań.

Zdrowie
Zwolnij tempo. Potrzebujesz odpoczynku i zregenerowania sił. Naucz się uprawiać sport bez rywalizacji. Nie pozwalaj sobie na słodycze. Uważaj na problemy z alergią.

Panna


Miłość
Nadchodzą dobre dni. Każdą wolną chwilę będziesz spędzała z partnerem. Zauważysz, że nadal was wiele łączy że się rozbawiacie i nadal pociągacie. Samotne panny będą lśnić i znajdą wielu adoratorów. Nie odnawiaj znajomości z kimś z przeszłości ponieważ będziesz tego żałowała.

Praca
Najwięcej wymagaj od siebie i nie narzucaj innym swojego zdania, bo popsujesz relacje z koleżankami z pracy. Będziesz miała wiele okazji by poznać kogoś kto bardzo Ci pomoże osiągnąć sukces zawodowy. Będziesz miała teraz świetne pomysły na biznes. Nie rób nic pochopnie. Zacznij planować potem działaj.

Finanse
Masz możliwość teraz dostać dofinansowanie albo na rozbudowanie swojej firmy albo na jej otworzenie nowej. Graj na giełdzie, bo wiele zyskasz. Przypływ gotówki pozwoli Ci odetchnąć spokojnie. Pamiętaj o tym, by się nagrodzić. Podejmiesz w tym miesiącu same korzystne decyzje finansowe.

Zdrowie
Zamiast ślęczeć w pracy pomyśl o poprawie kondycji. Podczas marszu czy przejażdżki rowerem nabierzesz sił. To dobry czas na wytrwanie na diecie. Uważaj na problemy z gardłem. Zrezygnuj z klimatyzacji a unikniesz choroby.

Waga


Miłość
Będziesz czepialski i złośliwy. Jeśli partner poprosi Cię o coś czego nie chcesz robić nie musisz być od razu wściekać. Zachowaj się dojrzale i spokojnie a wszystko będzie dobrze. Single powinny być ostrożne. Flirt z nowo poznaną osobą może zakończyć się zadymą. Zanim się z kimś prześpisz, poznaj go trochę.

Praca
To dobry czas dla Ciebie, łatwo dogadasz się z szefem. Zrozumiesz kto w pracy może Ci pomóc a kto nie. Masz możliwość teraz dostać awans. Jednak uważaj na plotki. Zbyt szybka ocena może zranić Twoją koleżankę.

Finanse
Dostaniesz w pracy podwyżkę. Jednak nie jest to dobry miesiąc dla spraw finansowych. Czekają Cię starty i wydatki. Osoby prowadzące własną działalność będą miały teraz mniej klientów. Zadbaj o jakość świadczonych usług i reklamę.

Zdrowie
Jeśli poczujesz, że coś Cię boli zrezygnuj z treningu. Postaraj się zmienić dietę na bardziej lekką. Czekają Cię w innym przypadku problemy z żołądkiem. Wsłuchaj się w swoje potrzeby i postaraj się znaleźć czas na odpoczynek. Poprawi się Twoja kondycja.

Skorpion


Miłość
To bardzo czas dla Ciebie i Twojego partnera. Uda Ci się ominąć tematy związane z kłótniami. Będziesz miał duży apetyt na urozmaicenie życia erotycznego. Masz możliwość teraz zajść w ciążę. Osoby samotne mają możliwość poznania swojej drugiej połowy.

Praca
Zrób porządki na swoim biurku. Zacznij być bardziej miła dla koleżanek z pracy dopiero wtedy zaczną się z Tobą liczyć. Nie kłóć się z konkurencją, bo stracisz na wiarygodności. Końcówka miesiąca będzie dobra dla osób, które chcą zmienić prace, bądź szukają pracy. Planety sprzyjają również w podnoszeniu kwalifikacji.

Finanse
W pierwszej połowie miesiąca zaprocentują wysiłki z przeszłości. Wreszcie przyjdą pieniądze na które zasłużyłaś ciężką pracą. Będziesz potrzebowała pieniędzy na nadzwyczajne wydatki ale sprytnie uda Ci się wszystko poukładać. Dobry czas na sprzedaż i kupno samochodu. Jednak uważaj na ryzykowne posunięcia w biznesie ponieważ poniesiesz stratę.

Zdrowie
Bądź spokojny i postaraj się trzymać nerwy na wodzy. Jeśli nie nauczysz się bardziej nad sobą panować będziesz miała problemy z sercem. Idź na siłownie i wypoć nadmiar negatywnych emocji. Podczas pełni cierpieć będziesz na bezsenność. Uważaj na używki nawet na kawę bo Cię za bardzo pobudzi.

Strzelec


Miłość
Twój partner będzie potrzebował pomocy. Okaże się, że dzięki Twojemu wsparciu pomożesz wyjść mu z problemów. Samotne osoby będą flirtowały z nieznajomymi osobami. Jednak jakiś Bliźniak bądź Koziorożec mogą to złośliwie skomentować. Nie słuchaj krytyki ponieważ przemawia przez nią zazdrość

Praca
Na początku miesiąca widać w Tobie wiele chęci by ruszyć z projektami. Jednak dopiero pod koniec miesiąca będą efekty. To dobry czas na realizowanie długoterminowych planów. Możesz liczyć na poparcie przez wpływowe osoby. Końcówka miesiąca będzie dla Ciebie najlepsza.

Finanse
Zmysł praktyczny może Cię zawieść. Spore wydatki okażą się mało uzasadnione. Niestety pieniądze nie będą się Ciebie trzymać. Znajdziesz dodatkową pracę. To ona pozwoli Ci wrócić do równowagi finansowej.

Zdrowie
Twoje treningi poprawią Twoje zdrowie. Jednak w najbliższym czasie powinnaś uważać na kontuzje, które będzie ciężko wyleczyć. Uważaj na problemy z zatokami. Dawna infekcja się odnowi. Zabiegi przeprowadzone w tym miesiącu się udadzą.

Koziorożec


Miłość
Jesteś za bardzo krytyczna. Ciągle doszukujesz się błędów i pomyłek w partnerze. Jeśli nie zmienisz swojego podejścia doprowadzisz do kryzysu. Osoby samotne stracą głowę dla nowo poznanej osoby. Zaczniesz chodzić na randki.

Praca
Musisz skończyć jakieś kursy bądź szkolenia by podnieść swoje kwalifikacje. Dobry czas na przeprowadzenie firmy do nowego miejsca. Zrealizujesz w końcu projekt z którym miałaś problem od dłuższego czasu. Zadbaj o reklamę zyskasz nowych klientów. Jednak uważaj na spółki, bo wiele możesz stracić.

Finanse
W tym miesiącu zaczniesz oszczędzać na czym się tylko da. Nagle pojawi się cel na który wydasz zgromadzone pieniądze. Dostaniesz wparcie od swojego partnera. Pomyśl nad odwdzięczeniu się jemu fajnym prezentem. Masz teraz rękę do pieniądza.

Zdrowie
Uważaj na migreny. Zwolnij tempo i nie pracuj zbyt długo przy komputerze. Udaj się do okulisty i zbadaj swój wzrok. Jeśli zostaną zalecone okulary zbyt długo nie będziesz ich nosiła. Spacer w ciągu dnia będzie wspaniałym rozwiązaniem dla Ciebie.

Wodnik


Miłość
Czas na zmiany. Postanowisz rozstać się z partnerem. Ciągłe kłótnie zmęczą Cię na tyle, że nie będziesz w stanie dalej tego kontynuować. Los jednak okaże się dla Ciebie łaskaw i postawi na twojej drodze nowego partnera. Okaże się to związkiem na długie lata.

Praca
To dobry czas na zmianę pracy. Jesteś teraz w stanie zająć się czymś co da Ci niezwykła satysfakcję. Jednak zanim zmienisz pracę zastanów się czym tak na prawdę chciałabyś się zająć. Masz możliwość wypłynięcia na szerokie wody i odnieść sukces. Zwróć uwagę na konkurencję.

Finanse
To czas kiedy bardziej musisz przycisnąć pasa. Życie ponad stan doprowadzi Cię do sytuacji w której będziesz musiała sprzedawać swoje rzeczy. Nie bierz kolejnego kredytu ponieważ będziesz miała problem ze spłaceniem go. Nie pożyczaj też nikomu pieniędzy ponieważ zostaniesz oszukana. Z większymi wydatkami jak na razie wstrzymaj.

Zdrowie
Uważaj na alergię pokarmowe. Będziesz miała w tym miesiącu problemy z wysypką. Udaj się do lekarza, bo samo nie przejdzie. Jesteś teraz w słabej formie nie wykonuj rzeczy, które Cię obciążają. Dopiero pod koniec miesiąca będzie poprawa Twojego zdrowia.

Ryby


Miłość
Twój partner od dawna czuję się zaniedbany. Przesadna duma i upór doprowadza do kłótni, które w konsekwencji mogą doprowadzić do rozstania. Naucz się rozmawiać a wiele na tym zyskasz tylko w ten sposób zdołasz utrzymać swój związek. Osoby samotne powinny wybrać się na imprezę tylko dla singli. Tam będą miały możliwość poznania osoby na stały związek.

Praca
Problemy w domu odbiją się na Twojej pracy. Szef bacznie przygląda się kolejnemu Twojemu spóźnieniu. Musisz nauczyć się punktualności jeśli chcesz utrzymać stanowisko. Pojawi się propozycja wyjazdu jednak nie będzie ona dla Ciebie korzystna. Wielkie obietnice okażą się kłamstwem a Ty będziesz żałowała zmiany pracy.

Finanse
Zacznij rozpisywać swoje wydatki. W ten sposób unikniesz dłużej starty. Nie pozwalaj sobie na przyjemności na które Cię nie stać. To nie jest dobry czas na rozmowę z szefem o podwyżce. Koniec miesiąca przyniesie Ci spadek.

Zdrowie
Dawne dolegliwości dadzą o sobie znać. Tym razem musisz już skorzystać z fachowej pomocy lekarza, bo sama sobie nie poradzisz. Pamiętaj o tym, że nikt nie jest niezniszczalny. Dobrze Ci zrobi wyjazd. Odpoczniesz ale też naładujesz akumulatory.


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji