widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-07-08

Dieta w znaku zodiaku - Rak (23.06 - 23.07)

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Dieta w znaku zodiaku - Rak (23.06 - 23.07)" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.Zodiakalne Raki zaskakują inne znaki swoją szlachetną, delikatną i bardzo emocjonalną naturą. Nie brak Wam pogody ducha, umiejętności wyrażania myśli i uczuć, a także bardzo dobrych manier. Potraficie zachwycać i onieśmielać innych swym atrakcyjnym wyglądem, gdy tylko tego zapragniecie. Często poświęcacie całą swą uwagę bliskim sobie ludziom, a zwłaszcza rodzinie, którą rozpieszczacie nieraz do granic możliwości - także kulinarnie. Opiekunem Waszego znaku jest księżyc, który potrafi silnie oddziaływać na Wasz nastrój. Właśnie wieczorową porą lubicie celebrować wszelkie uroczystości, chętnie zasiadacie do stołu i wznosicie piękne toasty, a po wszystkim zdarza Wam się cierpieć z przejedzenia. Podjadanie nocną porą również nie jest Wam obce. Zwłaszcza w stresujących sytuacjach często sięgacie po coś słodkiego, słonego lub ostrego, zdecydowanie lubicie wyraziste smaki.

Niestety, tak jak każdemu z nas, przytrafiają Wam się drobne grzeszki kulinarne, które potrafią zaprocentować kłopotami natury pokarmowej. Raki, których wielką zaletą i jednocześnie wadą jest wyjątkowa emocjonalność, są dość podatne na nadciśnienie, choroby sercowe oraz choroby układu pokarmowego (w szczególności zaparcia, biegunki czy choroba wrzodowa). Waszym żywiołem jest woda, przy której tak chętnie mieszkacie lub wypoczywacie. Woda dodaje Wam siły, koi nerwy, a także doskonale wpływa na Wasze zdrowie. Wasze posiłki powinny obfitować w ryby i owoce morza, gotowane na parze warzywa i chudziutkie mięso, produkty bogate w magnez, potas i żelazo. W Waszej kuchni nie powinno zabraknąć: wody, ciemnego kakao, gorzkiej czekolady, pomidorów pod każdą postacią, orzechów włoskich, migdałów, szpinaku, arbuza, świeżo wyciskanych soków warzywnych i owocowych, buraków, grzybów, kaszy, czarnej porzeczki, lubczyku, kopru, majeranku czy pieprzu ziołowego. Kochacie swoje zwyczaje i tradycje, być może zdrowe żywienie stanie się nową tradycją w Twoim ognisku domowym Drogi Raku?

Kiedy pragniesz coś zmienić w swoim życiu, dowiedzieć się więcej i uzyskać indywidualną poradę, to zapraszam do rozmowy. Każdy z nas jest inny - poznaj siebie i dowiedz się jakie rady kryje horoskop, numerologia, Tarot czy Karty Anielskie.

Pozdrawiam gorąco,


Amber Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry Kochani, dziś (tj. piątek) jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie słyszymy się już w poniedziałek. Życzę Wam spokojnego i wspaniałego weekendu <3 Amber
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji