widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-10-25

Magiczny listopadowy czas.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Magiczny listopadowy czas." przygotowanym przez naszego eksperta Oksana .

Witam Was Kochani ciepło,

nadchodzi najlepszy czas -listopadowy czas na rytuały oczyszczające np.mieszkanie,siedzibę firmy,gabinety,domostwa,posiadłości ,mieszkania i związki oczywiście. Rytuały odcinające ,kończące złe ,niepotrzebne relacje, przyjaźnie i związki. Jest to również czas wspomnień osób bliskich,które odeszły od nas, o których myślimy i jeszcze możemy się z nimi kontaktować w sposób,,medialny" po przez medium, Jest to najlepszy czas na wyjaśnienie spraw ,na znalezienie odpowiedzi dręczących nas- tajemniczych lub niedopowiedzianych spraw rodzinnych,Jest to czas bilansu i zastanawiania się nad sobą i bliskimi osobami.Jeśli wychwycimy co nas dręczy,co nas niepokoi to możemy wprowadzić porządek i harmonie w nasze życie prostymi sposobami rytuałami,odpowiedziami ,które można uzyskać jeszcze nawet teraz,kiedy już nic lub nikogo przy nas nie ma.

Jeśli mnie potrzebujesz ,coś Ciebie męczy i dręczy nadal to zadzwoń lub napisz smsa do mnie ze sprawą ,którą chcesz rozwikłać a Ci pomogę to wszystko sprawdzić i rozwikłać,znaleźć metodę rozwiązania. Mnie jako osobie stojącej z boku jest łatwiej bo obiektywnie mogę spojrzeć na Ciebie i problem.

Powiem Ci to co widzę ja, bez emocji, na trzeźwo, bo bez udziału uczuć - jako osoba trzecia.Więc, jeśli jesteś gotów na prawdę to zapraszam na rozmowę.
Jestem tutaj dla Ciebie ,żeby choć trochę wprowadzić ,,promieni słońca".uśmiechu,ulgi w Twoje życie,które Ciebie nie pieści a kładzie Ci kłody pod nogi cały czas.Jestem tu po to ,że jeśli mogę Ci choć troszkę ulżyć, odpowiedzieć kiedy Cie wszyscy okłamują lub podpowiedzieć to zapraszam i czekam na Ciebie....
Pozdrawiam i ściskam mocno z całego serca.Oksana


Oksana Zapytaj eksperta INFO
Witam moi Kochani! Jestem do Waszej dyspozycji od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00.Pozdrawiam z serca.Oksana:)
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 888 600708 888 600 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0550048 227 184 055 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji