widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-11-10

Karta dnia na czwartek

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Karta dnia na czwartek." przygotowanym przez naszego eksperta Oksana .


Witam kochani !

Dzisiejsza karta dnia dla Was:

Dobry czas na planowane zmian życiowych,zawodowych czy finansowych, Zaprojektuj drobny remont swojego mieszkania lub generalne porządki w swoim otoczeniu. Sprawdź instalację gazową czy elektryczną, ponieważ sprzęty mogą odmówić Ci posłuszeństwa. Uwaga na awarie samochodu.

Dzisiejszy dzień nie sprzyja pośpiechowi, ponieważ możliwe są kontuzje, upadki, złamania czy zwichnięcia.

W pracy nie podejmuj rozmów z przełożonymi, ponieważ odeśle Ciebie lub nic nie wskórasz z tego co sobie zaplanowałeś. Nie jest to dobry dzień na proszenie o podwyżkę czy awans.

Uważaj na naciągaczy i oszustów. Pilnuj uważnie swoich rzeczy, żeby nie stały się łupem dla złodziei.

W związku zachowaj spokój. Nie wyjaśniaj spraw z ukochana osobą. Zaczekaj i zrób to w innym terminie. Czas będzie działał na Twoja korzyść .Nie podejmuj ważnych planów bo zakończy się to duża różnicą zdań. Nie planuj rozstania i rozwodu.

W miłości może okazać się, że twój partner ukrywa przed tobą flirt lub miłe kontakty z osoba trzecią. Może szukać ukojenia w ramionach innej osoby lub ktoś z jego rodziny, przyjaciół może go nastawiać przeciwko Tobie.

Osoby wolne mogą spotkać swoją druga połówkę .

Pozdrawiam Was Moi Kochani z całego serca. Oksana


Oksana Zapytaj eksperta INFO
Witam Kochani !, nie będę dostępna na portalu 0d 15 do 22 sierpnia z powodu urlopu.Przepraszam i pozdrawiam Was z serca.Oksana
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 888 600708 888 600 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0550048 227 184 055 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji