widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-11-14

Karta dnia na 14 Listopada

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Karta dnia na 14 Listopada" przygotowanym przez naszego eksperta Oksana .

Witam Was cieplutko w ten mroźny dzień moi Kochani!

Dziś nadszedł czas odpoczynku, wizyt u rodziny, znajomych. Czas miłych chwil u boku bliskiej osoby lub czas zastanowienia się co dalej?!

Co dalej z moim życiem, z moim uczuciem, z moim zdrowiem czy pracą. Jak mam sobie radzić, co planować i jak..?!

Trzeba szukać na te pytania takie niby proste,ale jakie trudne odpowiedzi.

Dziś 14 listopada jest magiczny czas zmian, czas, który pozwala nam zmienić nawet "magicznie wpłynąć" na nasze potrzeby . Czas wykonywania rytuałów, relaksacji, medytacji, zabiegów, kąpieli oczyszczających dusze i ciało , diet, napojów wzmacniających i oczyszczających nasz organizm,odtruwających.

Zaczyna się czas wpływów pozytywnych na nasze życie i plany. Również czas kiedy powinniśmy po myśleć o sobie jacy jesteśmy fizycznie i psychicznie, jako ludzie,jako pojedynczy człowiek. Zastanowić się czy nam dobrze we własnej skórze,czy "nie dotknął nas upływający czas".
Czas bilansu naszej roli w rodzinie, w naszym związku w naszym życiu czy w naszej samotności. Powinniśmy się zastanowić czy tego właśnie chcieliśmy, czy o to walczyliśmy i staraliśmy się po przez swoje działanie a może na nas ktoś wpłynął magicznie czy życiowo- zniewolił i uwięził w takiej sytuacji, a może się na to sami zgodziliśmy po przez naszą miłość do kogoś lub manipulacje nami w naszej własnej rodzinie i związku , gdzie chcieliśmy dobra kogoś,dobra ogółu i nas to wciągnęło a potem otumaniło a teraz już jesteśmy w tym bez wyjścia i brniemy i dajemy się nadal już sami, jakby bezwiednie, niewolić ludziom, których tak bardzo kochamy i dla których tak bardzo się staramy a oni od nas biorą, wymagają i nic z siebie nam nie dają.

A my nadal jesteśmy z nimi, bo byliśmy ciągle i uważamy, że już tak musi być, bo jest tak już i jeszcze da się jakoś wytrzymać przecież.Jesteśmy bo jesteśmy odpowiedzialni za nich przecież. Nie zawodzimy ich w trudnej, złej sytuacji bo tak nas wychowano odpowiedzialnie i nauczono. Zwłaszcza, że inni mają gorzej niż my sami to jakoś wytrzymamy.Dzień ,kolejny dzień i jeszcze jeden dzień dla świętego spokoju,dla dzieci, dla rodziny... Cierpimy cicho i trwamy jakoś w takim życiowym "patowym układzie". Przecież musimy jakoś wytrzymać,bo jesteśmy odpowiedzialni.

Tak jesteśmy i zaciskamy zęby swoim kosztem i trwamy. Trwamy a może wegetujemy i godzimy się sami na taki los a czas leci i leci a my dalej trwamy tak jak nas tego wyuczono od małego ,w domu-w szkole. A czas sobie płynie i płynie...a my ?! no cóż giniemy "gumkują się nasze pragnienia ,wycierają marzenia, giniemy jak to woda co została wylana z dzieckiem w kąpieli". Nie ma nas, naszych potrzeb, naszych planów i naszych marzeń. Okazuje się,ze nie dbamy już o siebie i nie jesteśmy już odpowiedzialni za siebie. Nie ma Nas!.

Jeśli i Ty tak uważasz, że już nie ma ciebie , nie ma realizacji Twoich planów i marzeń to może czas zastanowić się nad zmianami w swoim życiu. Może już nadszedł czas na Ciebie, na Ciebie jako na osobę, człowieka,na Twoje plany i marzenia. Jeśli tak to działaj, kombinuj i walcz o siebie. Czas od jutra to dobry czas na zmiany, na jakiekolwiek Twoje działanie. Lepsze to niż czekanie,ale na co?!-na to, że jakoś to będzie?!-ale jak samo będzie a może nie będzie?! Nie ma nic bez Nas!

Moi kochani walczyć o siebie jest nam najciężej, zawsze walczymy o coś i o kogoś to jest dla Nas dużo łatwiejsze-zresztą wiecie o tym sami najlepiej.

Ściskam Was i przytulam do mojego serca.Oksana


Oksana Zapytaj eksperta INFO
Witam moi Kochani! Jestem do Waszej dyspozycji od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00.Pozdrawiam z serca.Oksana:)
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 888 600708 888 600 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0550048 227 184 055 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji