widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-03-17

Kłótnie w Zodiaku - trygon Wody

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Kłótnie w Zodiaku - trygon Wody" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Kłótnie niestety towarzyszą naszemu życiu od zawsze i mogą przytrafiać się w każdym wieku. Raz powodem nieporozumienia będzie błahostka, a innym razem pojawi się poważna sprawa, o którą będziemy się sprzeczać. Chociaż byśmy bardzo chcieli pokojowo rozwiązywać wszelkie problemy, to niestety często ciężko się nie pokłócić. Wielokrotnie może się zdarzyć, że bez kłótni nie uda Ci się załatwić jakiejś ważnej dla Ciebie sprawy - zwłaszcza, gdy trafisz na trudnego ,,przeciwnika". Pomóc nam może wiedza, jak poszczególne znaki Zodiaku zachowują się w codziennym życiu, a tym samym w jaki sposób się kłócą. Czy czeka Cię burzliwa awantura, szybka wymiana argumentów czy ciche dni? Kto może Cię obrazić, kto sam obrazi się podczas kłótni lub będzie uparcie obstawał przy "swoim"? Spójrzmy na to wszystko przez pryzmat znaków Zodiaku:

Rak
Osoby urodzone w znaku Raka są bardzo wrażliwe, emocjonalne i wyjątkowo cenią sobie spokój. Tworzenie rodzinnej atmosfery, ukochanie tradycji i potrzeba wszechobecnej stabilizacji sprawiają, że Rak jest dość trudnym przypadkiem, gdy w ich życiu pojawi się kłótnia. Reakcje tego znaku Zodiaku bywają nieco odmienne w zależności od powagi sytuacji, lecz jedno jest pewne... Nie ważne kto ma rację, o co chodzi i jakie są argumenty od razu możemy spodziewać się tego, że Rak się na nas obrazi. W obliczu poważnego konfliktu ten znak Zodiaku reaguje całym sobą - postawą, wyrazem twarzy, a nawet kolorem skóry, który na pierwszy rzut oka skojarzy nam się ze spieczonym raczkiem. Wrażliwość Raka sprawi, że kłótnia stanie się jego polem walki - teatrem, w którym on zagra pierwszą rolę i znajdzie tysiąc sposobów na odparcie jakiegokolwiek ataku. Wkłada w to bardzo dużo energii. Zraniony może krzyczeć, tupać i żądać natychmiastowych przeprosin. Później, nie mając już siły na zażartą wymianę zdań, staje się wyjątkowo złośliwy lub zamyka się w sobie. Bardzo długo żywi urazę i zdarza się, że każdej bliskiej osobie opowie o wszystkim, co się wydarzyło. Jak się więc kłócić z tym znakiem Zodiaku? Po pierwsze postaraj się przeżyć :) Później, tak czy siak, wyjdzie na to, że trzeba przeprosić Raka za wszystko. Nawet, gdy miałeś rację, to Rak uzna, że to Ty byłeś przyczyną konfliktu i mogłeś to wszystko rozwiązać w spokojniejszy sposób. Spokojna rozmowa powinna być fundamentem relacji z tym znakiem i gdy czujesz, że zaraz wybuchniesz... Weź głęboki oddech, ochłoń i spokojnie wróć do rozmowy.

Skorpion
Skorpion to twardy zawodnik i bardzo silny charakter. Na pierwszy rzut oka - magnetyczna i uwodzicielska osoba, która posiada w sobie pewną tajemnicę. Z natury jest wnikliwy, nieco podejrzliwy i bardzo intensywny zarówno w tym co robi jak i w tym, co czuje. Ten znak Zodiaku nie lubi bylejakości i szuka w swoim życiu konkretów - piękna, namiętności i bogactwa. Kiedy Skorpion czegoś pragnie - musi to zdobyć, nawet jeśli miałby poświęcić kilka innych spraw. W relacji nie jest łatwy, niestety potrafi popadać z jednej skrajności w inną, lecz wydaje się, że Jego urok potrafi to zrekompensować. W obliczu nieporozumień i sporów Skorpion bywa zaborczy, podejrzliwy i bardzo wnikliwy. Nie jest trudno wyprowadzić Go z równowagi, choć prawdziwa burzliwa awantura z Nim jest rzadkością. Skorpion z reguły nie płacze, nie tupie i nie rzuca talerzami. Jest silny, może Cię obrazić i krzyknąć, choć dobre argumenty mogą szybko zażegnać Wasz spór. Kłócąc się ze Skorpionem warto zachować szczególną ostrożność, ponieważ przekroczenie pewnej granicy może nawet przekreślić znajomość. Ten znak Zodiaku jest niezwykle pamiętliwy i nie lubi wybaczać. Potrafi latami knuć plany zemsty i ostatecznie wprowadzać je w życie. Skorpion jest bardzo drażliwy. Czasem sam prowokuje kłótnie, w których się wręcz zatraca. Jak się z nim kłócić? Lepiej tego unikać, a jeżeli już do tego dojdzie, to trzeba mieć się na baczności, ponieważ wykorzysta On każdą naszą chwilę nieuwagi na to, aby udowodnić nasz błąd lub zemścić się na awanturniku. Przeprosiny na wiele się nie zdadzą, jeśli nie będzie za tym szła znacząca poprawa sytuacji. Skorpion ocenia głównie nasze czyny, a nie słowa.

Ryby
Osoby urodzone jako zodiakalne Ryby wyróżniają się spośród innych znaków przede wszystkim silnie rozwiniętą intuicją, wyjątkową emocjonalnością i nieco odmiennym postrzeganiem rzeczywistości. Patronem Rybek są dwie planety: Neptun i Jowisz. To właśnie Neptun w swoim pozytywnym aspekcie może podarować Rybkom bogatą wyobraźnię, dobrą intuicję i będzie je skłaniał ku zagłębianiu się w rzeczy tajemne-mistyczne. Zaś z drugiej strony może on potęgować niedojrzałość, bierność życiową, infantylizm lub będzie skłaniał ku ucieczce w świat wewnętrzny. Jowisz uznawany niegdyś za planetę królów i przywódców - dziś nazywany jest planetą niosącą sukces. Z jednej strony może on u Ryb rozwinąć zdolności przywódcze i umożliwi im rozwój, zaś w negatywnym aspekcie może on skłaniać do życia na pokaz - przepychu, cynizmu i braku umiaru we wszystkim. Ryby niczym woda - potrafią błyskawicznie odmieniać swoje oblicze. Raz są kojącą kroplą wody, innym razem rwącą rzeką lub przytłaczającym wodospadem. Z reguły trudno jest im podejmować decyzje, ale jeżeli to zrobią to się jej trzymają. Są one bardzo czułe na swoim punkcie. Nie lubią krytyki, a każdy jej przejaw traktują jako atak. Jak się z nią kłócić? Trzeba uważać, żeby nie jej nie urazić. Często trzeba przepraszać. W momencie kłótni Ryba będzie histeryzować, krzyczeć, płakać i grozić. W skrajnych przypadkach może także użyć siły fizycznej.

Oczywistym jest fakt, że najlepiej jest unikać gwałtownych kłótni i sięgać po spokojną rozmowę - szukanie kompromisu. Nie oszukujmy się jednak, nie zawsze jest to możliwe :) Warto więc jak najlepiej przygotować się na taką ewentualność i poznać krótką instrukcję postępowania z przeciwnikiem. Dzięki temu możemy dowiedzieć się z kim kłótnia nie ma sensu, kto potrzebuje dobrych argumentów, a kogo powinniśmy wziąć na przeczekanie.

Każdy jest inny i nie każdy odnajdzie się w swoim znaku Zodiaku czy żywiole. Cechy, które Cię określają mogą łączyć i uzupełniać ogólnie znane nam schematy. Ważne jest jednak to, aby je poznać, gdyż może to stać się cenną dla Nas wskazówką. Wiedząc jakiego znaku Zodiaku jest nasz partner, przyjaciółka, szef możemy odpowiednio do takiej osoby podejść, zrozumieć sposób myślenia, polepszyć kontakt i przygotować się na ewentualność kłótni. Jeżeli masz jakieś pytania, które Cię nurtują lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam do rozmowy. Warto bliżej poznać świat, który nas otacza i drogi, którymi możemy podążyć :)

Pozdrawiam cieplutko,
Amber


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji