widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-12-15

Horoskop tygodniowy od 18 - 24 Grudnia 2017r.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Horoskop tygodniowy od 18 - 24 Grudnia 2017r." przygotowanym przez naszego eksperta Wrozbita Saleos.


Koziorożec


Miłość: Nadchodzący tydzień będzie bardzo pomyślnym czasem na wszystko co wiąże się z uczuciami. Widzimy same sukcesy, partner zgodzi się na wszystko, co zaproponujecie i będziecie dwoje szczęśliwi.

Praca: Odświętny czas czeka Państwa także w pracy, bardzo miła i przyjemna atmosfera i małe wymagania kierownictwa sprawią, że nie będzie spięci w pracy, a czas minie wam szybko i przyjemnie.

Finanse: W finansach trzeba będzie wziąć się w garść i przeczekać czas świąteczny, ponieważ faktycznie może być ciężko w tej sferze, po świętach wszystko jednak się uspokoi na waszą korzyść.


Wodnik


Miłość: Wodniki mają przed sobą aktywny tydzień, sporo będzie działo się u Państwa w sferze uczuciowej. Możecie poznać świetnych ludzi, z którymi połączy Was przyjaźń. W domu partner czeka na Was i pomagał Wam będzie w organizacji świąt, panuje porządek i ład. Karty nie przewidują nieporozumień w nadchodzącym tygodniu.

Praca: W sferze zawodowej macie szanse na sukces, tylko pamiętajcie, że nic nie przychodzi samo, także działajcie, a możecie sporo zyskać. Bardzo dobry czas na załatwianie wszystkiego, co chcieliście załatwić od jakiegoś czasu.

Finanse: Nie widać wpływów finansowych, widać wydatki, ale za to we wielkiej radości. Bądźcie rozważni, aby Święta nie sprawiły, że wydacie więcej niż wydać chcecie.


Ryby


Miłość: Początek tygodnia przyniesie Państwu dobre wiadomości, chociaż na koniec tygodnia trochę humory wam się pogorszą, zostawiacie przygotowania do Świat na ostatnią chwilę przez co i Wy i partner będziecie odrobinę poddenerwowani. Aby tego uniknąć zaplanujcie wszystko odrobinę wcześniej.

Praca: W kwestiach zawodowych przedświąteczny luz, miła i przyjemna atmosfera, której nic nie będzie w stanie zepsuć.

Finanse: Nadchodzący tydzień w kwestiach finansowych nie przewiduje zmian, tydzień upłynie pod znakiem stabilności finansowej.


Baran


Miłość: W miłości czeka Państwa typowa nuda, mało czasu na okazywanie emocji, czy uczuć sobie nawzajem. Zajęci będziecie pracą i przygotowaniami świątecznymi.

Praca: W sferze zawodowej sporo będzie działo się w nadchodzącym tygodniu, możliwe będą awanse lub zmiany stanowisk. Panowała będzie bardzo miła i przyjemna atmosfera, ale nie oznacza to, że nie będzie trzeba przykładać się.

Finanse: Finansowo oprócz świątecznych wydatków, czekają Państwa wpływy, Święta to dobry moment, kiedy można grać w gry liczbowe, ponieważ możecie wygrać.


Byk


Miłość: W sferze uczuciowej u Państwa w nadchodzącym tygodniu widać spore nieogarnięcie, poszukiwania trwają w najlepsze, ale nie możecie się zdecydować, dobrym momentem na jakiekolwiek decyzje w sferach miłosnych będzie koniec grudnia. Do tego czasu wstrzymajcie się z jakimikolwiek obietnicami.

Praca: W kwestiach zawodowych warto będzie w nadchodzącym tygodniu zwrócić szczególną uwagę na te osoby, które udając dobrych dla Was, tak naprawdę wam zazdroszczą - przez co mogą kopać pod Wami dołki. Wy w te dołki oczywiście nie wpadniecie, ale może trzeba będzie się wytłumaczyć...

Finanse: Finansowo tydzień będzie spokojny, dobry dla wykonywania wszelkich ruchów, czy zawierania umów.


Bliźnięta


Miłość: W sferach uczuciowych u zodiakalnych Bliźniąt sporo będzie się działo. W domach widać konflikty, które wynikają z waszego braku zdecydowania. Chcecie jedno, robicie drugie, a myślicie o trzecim. Ciężko będzie partnerowi znieść wasze wahania humorów i nastrojów. Wrzućcie na luz, a wszystko się uspokoi i jakoś ułoży. Jeśli nie jesteście gotowi na żadne deklaracje, to ich po prostu nie składajcie.

Praca: W pracy czekają porządki, trzeba będzie pozamykać sporo spraw, które pootwieraliście i pozostawiliście, co przysporzyć wam może kolejnych wątpliwości. Pamiętajcie, praca to praca, a więc nie mieszajcie prywatnych relacji w pracę.

Finanse: Finansowo tydzień nie przedstawia się najlepiej, możecie stracić sporo pieniędzy kupując innym niespodzianki choćby te świąteczne. Pamiętajcie jeśli nie możecie sobie na coś pozwolić, to bądźcie wstrzemięźliwi.


Rak


Miłość: W kwestiach uczuciowych o zodiakalnych Raków widzimy taką rywalizację, może nawet konflikty z partnerem. Będziecie kombinowali jak przeforsować coś, do czego partner nie do końca jest przekonany. Niemniej jednak szybko minął Wam wszelkie nieporozumienia i w pełnej zgodzie i miłości usiądziecie do Wigilijnego stołu.

Praca: W pracy odświętna atmosfera dopadnie także kierowników, przez co będzie tydzień trochę luźniejszy niż zwykle. Dobry czas aby ubiegać się o podwyżki, czy zmianę stanowisk - oczywiście jeśli tego chcecie.

Finanse: Finansowo tydzień nie będzie należał do tych najlepszych tygodni, będziecie chcieli kupować i nie zwracać uwagi na finanse, a może się po powrocie do domu okazać, że wydaliście trochę za dużo. Nie uciekajcie w kredyty, bo to tylko chwilowe rozwiązania.


Lew


Miłość: Lwy w nadchodzącym tygodniu mają bardzo moment na nawiązywanie wszelkich relacji, ów relacje jeśli sami będziecie tego chcieli przerodzić będą mogły się w długotrwałe, prawdziwe uczucie. Jeśli w związkach jesteście to także nadchodzący tydzień da wam dobre i spokojne dni, będziecie rozumieli się ze swoim partnerem, wspierali i wzajemnie sobie pomagali.

Praca: W pracy wszystko będzie w porządku, czekają Was miłe chwile ze współpracownikami.

Finanse: W kwestiach finansowych nadchodzący tydzień da spokój i wytchnienie - nie będziecie myśleli, czy martwili się sprawami finansowymi, wiecie dobrze na co możecie sobie pozwolić, na co nie. Grajcie w gry losowe, macie wspaniały dla was czas w nadchodzącym tygodniu. Czas, który nie przewiduje niepowodzeń J


Panna


Miłość: Czekają Państwa wspólne podróże, mogą być one związane ze świętami, jednak w bardzo przyjaznej atmosferze. Tydzień nie zagraża Waszym relacjom. Jeśli jednak partnerów nie macie to poznać możecie świetne osoby, z którymi bardzo szybko wejdziecie w relacje.

Praca: Mimo świąt w kwestiach zawodowych widać sporo obowiązków do wykonania, oczywiście wszystko zrobicie dobrze i ostatecznie ułoży się po waszej myśli.

Finanse: Kwestie finansowe będą dla Was w nadchodzącym tygodniu zupełnie nie ważne, postawicie na luksus. Wszystko dopięte będzie na ostatni guzik.


Waga


Miłość: U zodiakalnych Wag w nowym tygodniu w sferze uczuciowej zapanuje porządek i ład. Znajdziecie czas na wspólne rozmowy i namiętności, wszystko ułoży się dokładnie tak, jak macie to w swoich planach. Jeśli nie macie partnerów możecie ich znaleźć i będą to relacje długoterminowe. Oczywiście pod warunkiem szukania partnerów, samo w życiu nic nie przyjdzie.

Praca: W sferze zawodowej możliwe awanse, w każdym razie wszystko przebiegało będzie w taki sposób, że sami będziecie zadowoleni z rezultatów swojej pracy.

Finanse: Finansowo karty radzą abyście uważali. Jeśli potrzebujecie pomocy w kwestiach finansowych to ją dostaniecie, pamiętajcie aby wykorzystać tą pomoc z rozwagą. Wszelkie umowy, czy inne ruchy finansowe w nadchodzącym tygodniu są oczywiście bezpieczne.

Skorpion


Miłość: No drogie skorpiony 1 połowa tygodnia w kwestiach uczuciowych nie będzie idealna. Będziecie na siłę chcieli własne zdanie wystawić do przodu, co niekoniecznie może spodobać się waszym partnerom. Dopiero pod koniec tygodnia widać spokój i dobroć w tychże kwestiach. Jeśli nie macie partnera to nadchodzący tydzień nie będzie odpowiednim na zawieranie długoterminowych relacji, bo mogą one nie polegać na miłości...

Praca: W pracy pewna niepewność czeka zodiakalne skorpiony. Mimo, że staracie się, to może nie do końca być widać efekty waszych starań, przez co będziecie poddenerwowani. Niemniej jednak z końcem tygodnia przyjdzie satysfakcja i zadowolenie.

Finanse: Za to w finansach Skorpiony poradzą sobie znakomicie, nie będzie nic co mogłoby was zaskoczyć. Przygotowani jesteście na wszystkie możliwe opcje i odpowiednio zabezpieczeni.


Strzelec


Miłość: Nadchodzący tydzień będzie dobrym momentem na to aby wyjaśnić sobie z partnerami to wszystko, co dotąd nie zostało wyjaśnione. Nie namnażajcie niewyjaśnionych spraw, bo przez to zupełnie niepotrzebnie się denerwujecie. Znajdźcie czas dla siebie przed świętami, abyście mogli w szczęściu i radości świętować mogli Boże Narodzenie.

Praca: W kwestiach zawodowych u Strzelców sporo obowiązków w 1 części tygodnia, ale tylko po to byście w 2 części tygodnia mogli trochę odetchnąć.

Finanse: Finansowo tydzień dobry, stracicie trochę pieniędzy, pewnie na prezenty, niemniej jednak zobaczyć uśmiech na twarzy najbliższych to bezcenne. Nie będzie żałowali na to pieniędzy, a najbliżsi odwzajemnią się tym samym.Przygotował Wróżbita Saleos.

Jeśli chcesz swój indywidualny horoskop napisz maila, lub zadzwoń!


Zadzwoń na
708 708 723708 708 723 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0770048 227 184 077 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji