widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2012-11-28

Andrzejkowy rytuał miłosny

Każdy z nas marzy o szczęśliwym i udanym związku, Andrzejki to czas, w którym nasze pragnienia mogą się spełnić. Co więc można zrobić, by trochę dopomóc losowi i przyciągnąć do siebie tego wymarzonego partnera lub partnerkę?To bardzo proste wystarczy w zaciszu własnego domu przeprowadzić prosty rytuał na przyciągnięcie miłości. W tym artykule opiszę Wam sprawdzony sposób, (choć jest ich znacznie więcej, dobrałem taki, żeby każdy mógł samodzielnie go przeprowadzić).

Najlepiej odprawić go w piątek o północy. Będziemy potrzebować dwie długie czerwone świece (symbolizujące was), jedną świecę okrągłą wielkości ok. 10-15 cm (symbolizującą wasze uczucie), zdjęcie naszej sympatii, kartkę, czerwoną kopertę oraz czerwony długopis lub flamaster - na kartce należy zapisać imię i nazwisko naszej sympatii

Następnie na podłodze rozstawiamy świecie - po lewej stronie tę symbolizującą Ciebie, a po prawej symbolizującą osobę, w której jesteś zauroczony/a, na których odpowiednio trzeba wyryć Wasze imiona. Między nimi - po środku - stawiamy tę symbolizującą uczucie, za nią stawiamy zdjęcie, a przed nią kartkę z imieniem.

Teraz przechodzimy do samego rytuału. Nim zapalimy świece, intensywnie myślimy o osobie, której uczucie chcemy przyciągnąć, po czym zapalamy świecę symbolizującą nas, potem tę uczuciową, a na końcu, tę symbolizującą jego lub ją. Cały czas na przemian wpatrujemy się w ogień świec, zdjęcie i kartkę z imieniem. W myślach wizualizujemy, że przyciągamy do siebie energie osoby, dla której przeprowadzamy rytuał. Powinno to trwać około 15 minut. Myślimy tylko i wyłącznie pozytywnie, stosujemy także afirmację: Ja (twoje imię i nazwisko) jestem we wspaniałym związku z (imię i nazwisko drugiej osoby).

Świece muszą wypalić się do końca (absolutnie nie wolno ich zdmuchiwać!), ale nim się to wydarzy z każdej z nich odlewamy dosłownie po kilka kropel wosku na kartkę z imieniem, tak by stworzyć jedno niewielkie koło. Odstawiamy świece na miejsca. Kartkę z imieniem, zginamy na pół i wraz ze zdjęciem wkładamy do czerwonej koperty. Całość chowamy pod łóżko w sypialni lub pomieszczeniu, w którym śpimy. Teraz możemy zgasić świecie - najlepiej specjalnymi kapturkami lub zwilżonymi palcami. W momencie, kiedy księżyca będzie przybywać, wówczas zakopujemy kopertę w ziemi.

Pozostaje czekać na spełnienie rytuału - czas będzie uzależniony od tego jak przyłożyliśmy się do jego wykonania. Jeżeli odczujesz taką potrzebę możesz rytuał powtórzyć następnego tygodnia również w piątek, ważne by użyć tej samej kartki z imieniem. Jeśli potrzebujesz innych rytuałów np. na zdrowie, finanse, uczucia, powodzenie, pozytywną energię zapraszam do kontaktu.


Tarocista Adrian Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Zapraszam Państwa do konsultacji, z chęcią udzielę porady i wsparcia, a także odsłonię drogę życia na przyszłość. Mogę także wykonać zabieg oczyszczenia energetycznego lub rytuał.
Zadzwoń na
708 788 593708 788 593 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7730048 224 179 773 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji