widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2012-11-29

Magia dnia Andrzejkowego

Zbliżające się andrzejki, przypomniały mi pewną dość odległą historię z mojego życia, bo sprzed równo 30 lat. Jako młoda mężatka spędzałam ten magiczny dzień, po raz pierwszy już we własnym małym mieszkanku. Mój mąż, typowy lew stąpający dość twardo po ziemi i ja człowiek urodzony na przełomie dwóch znaków: koziorożec i wodnik. Postrzegałam świat dość realnie, ale ufając i gdzieś głęboko wierząc w to, coś więcej (w tym czasie już wróżyłam). Zawsze wiedziałam, że andrzejki są tym magicznym dniem, kiedy mam prawo dowiedzie się, co dla mnie przyniesie kolejny rok andrzejkowy.

Postanowiłam zorganizować imprezę dwuosobową z obowiązkowym laniem wosku. Przygotowania zaczęłam od poszukania starego klucza, co w nowym mieszkaniu nie było proste, musiałam ten klucz wyszukać u rodziców. Oczywiście świece, miska z wodą i odpowiedni nastrój. Mąż bardziej z ciekawości i by nie robić mi przykrości, włączył się do zabawy. Pełna wiary, że woskowy odlew pokaże to, co mnie ciekawego czeka w zbliżającym się roku 1982/83. Pierwszeństwo dałam mężowi, instruując go jak i co...... Polał się wosk strumieniem przez dziurkę od klucza... Chwila niepewności .... Po zastygnięciu wyciągnęliśmy woskowy odlew i delikatnie odłożyliśmy na bok. Teraz ja, polałam wosk z myślą, - co przyniesie mi przyszłość? Skupienie i po chwili na powierzchni wody pływał odlew, prawie identyczny jak męża. Nawet nie musieliśmy wpatrywać się w cień, wyraźnie zobaczyliśmy profil pyzatej buźki dziecka. Dwa identyczne odlewy leżące obok siebie, uświadomiły mi, że jestem jednak w ciąży. W tych czasach nie było USG. Po tej wróżbie wiedziałam, że będę miała syna i będzie wszystko w porządku. Tak też się stało, za 8 miesięcy urodził się Kamil.... Jego buźka przypominała dziecko z wróżby andrzejkowej.

Wróżąc w tym dniu, szczególnie podczas lania wosku - skupmy się, nie traktujmy tego jak tylko zwykłej zabawy..., a ujrzymy to, co nas czeka. Pamiętajmy, że to, co zobaczymy musi być jednoznaczne i bardzo wyraźne, a będzie prawdziwe i się spełni. Odbicie na cieniu czasami jest niejednoznaczne, nijakie... Może i ten nadchodzący rok będzie właśnie taki. Zmieńmy coś w swoim życiu, postarajmy się, może kolejny rok przyniesie nam kształt serca, obrączek, wielki bukiet kwiatów, głowę wymarzonego lub wymarzonej... Powiem Wam jako wodnik, że jest przeznaczenie, magia i coś więcej, zwłaszcza jak to coś widzimy! Jako koziorożec... nie wzbijajmy się zbytnio w marzenia... Niechcąco możemy ominąć to, co na wyciągniecie ręki tuż obok nas. W tym dniu chętnie Wam odpowiem na pytania: jaki będzie Twój partner, jego charakter, czy będziesz z nim szczęśliwa, jak będzie Cię traktował? Może czasami nie robić czegoś na siłę, wbrew sobie, poczekać rok dwa na to, co przyniesie nam los, może szczęście rozświetli nam prozę życia codziennego bez bólu i cierpienia, a na swej drodze będziemy spotykać ludzi, których zawsze chcielibyśmy spotykać. Niech się spełni!


Wróżka Juletta Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Zapraszam na wróżby MIŁOŚĆ , PARTNER, PARTNERSTWO, numerologia, sny - tel. 708 688 925.
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 925708 688 925 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7250048 224 179 725 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji