widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-03-02

Horoskop miesięczny na marzec 2018

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem miesięcznym na marzec 2018" przygotowanym przez naszego eksperta Wrozbita Saleos.


Koziorożec


Miłość:
W marcu Koziorożce w kwestiach uczuciowych będą miały dobry okres, po waśniach i nieporozumieniach przyjdzie w końcu przywrócony pokój. W marcu możecie spodziewać się rozejmów. Wartym zastanowienia także będzie fakt czy tak naprawdę wybaczyliście sobie z partnerem wszystko to, co mieliście sobie do wybaczenia... To oczywiście jest tylko sugestia, ale Tarot nam wskazał, że nie możecie zapomnieć pewnych spraw. Ważne jednak będzie to, aby cieszyć się z waszego rozejmu.

Praca:
W kwestiach zawodowych drodzy Państwo lepiej będzie unikać w marcu wszelkiego lenistwa, opieszałości. Nie będziecie pewni swoich działań zawodowych i warto popracować nad pewnością siebie. To, co robicie jest dobre i nie ma żadnego ale. Czasem warto wyjść przed szereg ;-)

Finanse:
Finansowo dobry miesiąc - będziecie dobrze wiedzieli w jaki sposób przywołać do siebie gotówkę, która też będzie się Was trzymała.

Zdrowie:
W zdrowiu zwróćcie uwagę na układ immunologiczny, ponieważ może nastąpić jego osłabienie.

Wodnik


Miłość:
U Wodników kwestie uczuciowe wraz z początkiem miesiąca wyjaśnią się na dobre. To, co niepokoiło Was w Lutym zostanie całkowicie zażegnane. Wasz partner ponownie zacznie Was zdobywać, a Wy oddacie się temu bez granic. Pamiętajcie tylko, że nad sukcesami w życiu uczuciowym trzeba pracować cały czas.

Praca:
Kwestie zawodowe u Wodników w marcu kształtowały się będą spokojnie - otrzymacie pomoc jeśli będzie jej potrzebowali i poprosicie. Posady są w pełni stabilne i nic poza monotonią Wam nie zagraża.

Finanse:
Finansowo miesiąc nie będzie najlepszym miesiącem na jakiekolwiek kroki, które wiążą się z finansami. Marzec przynieść może Wodnikom próby oszukiwania samych siebie, że jest inaczej, lepiej niż w rzeczywistości. Jeśli nie będziecie kierowali się fałszywymi nadziejami wpływów i pozwolicie sobie na oszczędność poradzicie sobie. Pamiętajcie o tym, bo Tarot nie jest wyrocznią, jest drogowskazem.

Zdrowie:
Zdrowotnie Wodniki w marcu będziecie musieli zwrócić uwagę na złamania, zwichnięcia, takie nagłe urazy.

Ryby


Miłość:
Drogie Ryby kwestie uczuciowe w marcu będą dla Was trudnym tematem - chyba nie będziecie mieli na tyle siły, aby je jeszcze rozwiązać. Uważać musicie na siebie i pamiętać, że jeśli coś będzie musiało się skończyć, to zacznie się coś zupełnie nowego. Zwróćcie też uwagę, że cierpienie jest stanem naszego umysłu. Cierpmy, jeśli tego potrzebujemy, pamiętając by nie stało się to Waszym przyzwyczajeniem. Jeśli w porę zaczniecie żyć na nowo szybko wejdziecie w 2 Kielichów, a jest to karta miłości, wewnętrznej równowagi, harmonii. A więc po paśmie nieszczęść szybko zwyciężycie i poznacie nowe osoby.

Praca:
Zawodowo Ryby w marcu poznacie znaczenie słowa zmienność. Mogą pojawić się chwile pewności, tylko po to by zaraz zamieniły się w niepewność. Możecie usłyszeć o podwyżce i już się nią przygotować, rozplanować, a nagle okaże się, że to jednak nie nastąpi. Sporo zmienności w kwestiach zawodowych w Marcu. Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość.

Finanse:
Finansowo już lepiej przedstawia się Marzec dla Ryb. Tutaj nadejdzie harmonia i spokój. Pozwolicie sobie na więcej. Wszelkie ruchy finansowe w Marcu będą dla Was całkowicie bezpieczne.

Zdrowie:
Zdrowotnie mogą pojawić się zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej, bądź problemy z drogami oddechowymi, więc na te dwie rzeczy zwróćcie uwagę, bo energetycznie to właśnie one w marcu mogą być w jakimś stopniu zaburzone.

Baran


Miłość:
W kwestiach uczuciowych u zodiakalnych Baranów także będzie to ciężki okres od początku miesiąca czekała będzie Państwa walka w związku być może będzie to walka o pozycje w waszych relacjach. Musicie uważać, ponieważ Wasz partner może przyzwyczaić się do tej walki, rywalizacji z wami. Karta 5 Mieczy w pozycji negatywnej oznaczać może także przemoc. Pamiętajcie więc, że pewne sytuacje najlepiej ugasić w zarodku. Wasze związki w Marcu będą wymagały dużej uwagi, szczególnie, że druga karta na relacje partnerskie to 2 Monet... To jest karta zmian drodzy Państwo. Może warto wykorzystać sprzyjający okres i podjąć ważne dla siebie decyzje właśnie teraz?

Praca:
Zawodowo u Baranów będzie sporo się działo, widać sporo ruchu, działań, ale dobrych dla was, w marcu praca będzie przynosiła wam zadowolenie. Posady są stabilne - jeśli jesteście gotowi na przeprowadzenie rozmowy z szefostwem odnośnie podwyżki, los wam będzie sprzyjał.

Finanse:
Finansowo zdajecie sobie sprawę z waszych możliwości i marzec nie zmieni tego stanu rzeczy. Rozsądek oraz wewnętrzny spokój to takie słowa klucze jeśli chodzi o finanse w marcu.

Zdrowie:
Zdrowotnie mamy kartę Głupca ta karta w tej pozycji oznacza, że uważać trzeba na choroby wrodzone, może oznaczać też choroby zakaźnego wieku dziecięcego.

Byk


Miłość:
W miłości Byki w marcu czekały będą przygody i to nie fajne przygody - ktoś może ze złośliwości naopowiadać Wam kłamstw na temat waszych partnerów a Wy niczym Szerlok Holms będziecie mieli ochotę zabawić się w detektywów. Uważajcie tylko, by nie zostało wam to na stałe. Niestety po swoim śledztwie możecie utracić zaufanie do partnera, który tak czy inaczej okazywał się będzie sporym sprytem. Oj tak wiele sprytu się Wam przyda w kwestiach uczuciowych w marcu. Niemniej jednak po tych wszystkich przygodach, akcjach spodziewać się możecie powrotu równowagi.

Praca:
Zawodowo Byki w nadchodzącym miesiącu ogarnie lenistwo, być może chęć przemyślenia czy to, co robicie przynosi wam satysfakcję, czy dzięki temu się rozwijacie, a może stoicie w miejscu? Marzec jeszcze nie jest dobrym momentem na działanie, ale na planowanie swojej przyszłości, kariery zawodowej już tak. Wykorzystajcie więc odpowiednio ten czas.

Finanse:
Finansowo miesiąc przyniesie wydatki, mogą to być wydatki większe niż planowaliście dlatego zwracajcie uwagi na kwestie finansowe w znacznym stopniu. Marzec nie będzie dobrym czasem na ruchy finansowe.

Zdrowie:
Zdrowotnie należałoby zwrócić uwagę na przemianę materii. Trzeba skrupulatnie sprawdzić czy nie bierzecie za dużo suplementów diety, bądź za mało. Karta 2 Monet w kwestiach zdrowotnych oznaczać może także niedobór lub nadmiar witamin.

Bliźnięta


Miłość:
Bliźnięta w kwestii uczuć w Marcu będą musiały wziąć się do działania. Samo nie przyjdzie zupełnie nic. Jeśli będziecie czekali aż coś samo z niczego do was przyjdzie to będziecie mogli spotkać się co najwyżej z platonicznym uczuciem. To prawdziwe jest dla was nie osiągalne. Jeśli nie jest to wyrachowanie a prawdziwa miłość to najwyższy czas aby zadziałać. Czekając nigdy nie doczekacie się tego czego byście chcieli. Marzec korzystnie wpływał będzie na Was Bliźnięta pod względem uczuciowym - natomiast czy Wy skorzystacie z Waszego potencjału? Owszem być może trzeba będzie dokonać wyboru w swoim życiu. Takiego prawdziwego i w konsekwencji ostatecznego. Idźcie na przód, nie możecie niczego stracić.

Praca:
Zawodowo marzec nie będzie najlepszym czasem na wychylanie się, ani na jakiekolwiek zmiany. To, na co liczyliście w marcu jeszcze nie nastąpi. Możecie być na świeczniku u kierownictwa dlatego pilnujcie się, abyście niczego nie zniszczyli - szczególnie jeśli budowaliście to przez pewien okres czasu.

Finanse:
Finansowo dobry moment, dobry czas na jakiekolwiek ruchy, umowy. Marzec sprzyjał będzie waszym zdolnościom negocjacyjnym. Pamiętajcie aby przed jakimkolwiek ruchem przemyśleć wszystkie za i przeciw bardzo dokładnie.

Zdrowie:
Zdrowotnie Bliźnięta w marcu narażone będą na choroby weneryczne, zakaźne. Uważajcie na siebie - by coś co miało być przyjemnością nie skończyło się bardzo nie fajną diagnozą.

Rak


Miłość:
Raki uczuciowo w marcu ciężki orzech do zgryzienia... Z pewnością potrzebować będziecie opieki waszego partnera albowiem jesteście w ograniczeniach, blokadach. Na nieszczęście w takich, które sami przed sobą założyliście i tylko sami możecie rozciąć kajdany waszych umysłów i z nich wyjść. Pytanie nasuwa się samo - czy tego chcecie? Czy może nie jest wam wygodniej kiedy nie musicie podejmować żadnych decyzji, działań i , kiedy z uwagi na wasz stan partner się wami zajmuje? Czas na przemyślenia w marcu... bo ile ten stan może trwać? Jak długo będziecie w niemożności la waszych partnerów? Partnerów, którzy się starają i otaczają was opieką... Warto wyzwolić się z kajdan własnego umysłu. Zbliża się wiosna. Czas wziąć własne życie we własne ręce, bo jak nie Wy Raki...? To kto?

Praca:
Zawodowo hmm próbuję doszukać się dobrych stron karty Wieży na pozycji zawodowej... Sporo się zadzieje i musicie bardzo uważać w marcu, bo szykują się zmiany. Możecie nie zostać dobrze potraktowani, może coś Wam zostać odebrane nawet. Wieża jest kartą, która mówi nam o tym, ze coś w życiu ulega zburzeniu... Być może szykuje się zmiana pracy, stanowiska - w którym zupełnie od nowa będziecie musieli nabywać umiejętności zawodowych. Możliwe jest też całkowite przebranżowienie się, a w najgorszym scenariuszu zmiana pracy na inną. Właśnie dlatego w marcu lepiej siedzieć jak mysz pod przysłowiową miotłą i nie wychylać się za bardzo.

Finanse:
Finansowo miesiąc klaruje się dla Państwa spokojnie bez utraty pieniędzy, ale także bez większych zysków. Wszelkie ruchy dozwolone, ale po upewnieniu się, że są one wam naprawdę potrzebne. Przemyślcie to w ciszy, samotności i spokoju.

Zdrowie:
Zdrowotnie kochani zwracamy uwagę na jelita. To już czas by zmienić dietę. Brzuch wam za to podziękuje.

Lew


Miłość:
W kwestiach uczuciowych u Lwów nadchodzą daleko idące zmiany, ale te zmiany będą na Waszą korzyść. Precyzyjnie wypatrujecie dobrego momentu, dokładnie przygotowujecie się do dokonania kolejnego kroku w waszych związkach i wasze zachody opłacą się. Miesiąc bardzo pozytywny na wszelkie oświadczenia, śluby, zmiany mieszkania, wynajęcie własnego. W marcu będziecie tylko zbliżali się do siebie i nic, ani nikt nie będzie w stanie wam zagrozić. Wszelkie ograniczenia z przeszłości zostaną całkowicie zażegnane. I to wcale nie będzie przypadkiem, tylko przez waszą pracę nad relacjami. Jeśli ślub wam nie grozi, bo już w nim jesteście to z pewnością zdarzą się dla was bardzo dobre sytuacje, być może zażegnacie jakiś długotrwający konflikt, być może pogodzicie się po rozstaniu. W miłości towarzyszyło Wam będzie emocjonalne bogactwo - miłe spotkania, uroczyste kolacje. Miesiąc bardzo bezpieczny na kolejne kroki dla relacji.

Praca:
Zawodowo marzec będzie takim czasem oczekiwania, podejmowania ważnych dla Was decyzji, zastanawiania się, ale jeszcze nie wdrażania tego w życie. Jeszcze trochę cierpliwości, wytrwałości, a wpadniecie na zupełnie nowe pomysły jak coś przepchnąć dalej. Posady są stabilne i to aż do bólu. Jeśli Wy z nich nie zrezygnujecie to spokojnie będziecie mogli wysiedzieć, doczekać aż do emerytury.

Finanse:
Finansowo wszystko na waszą korzyść - jest w Was bardzo dużo potencjału, sprytu, dacie radę załatwić wszystko to, co załatwić powinniście. Marzec bardzo dobrym miesiącem na jakiekolwiek sprawy, które wiążą się z finansami. Możliwa nawet wygrana.

Zdrowie:
Zdrowotnie uważajcie na wasze żołądki, ale marzec będzie miesiącem zaciemnienia diagnozy, więc jeśli możecie warto potwierdzić diagnozy w innym miejscu, czy zrobić dodatkowe albo nawet powtórne badania.

Panna


Miłość:
W miłości u osób urodzonych w znaku Panny poza bogactwem waszych odczuć, emocjonalnym bogactwem, coś jednak pójdzie nie tak. Cały marzec dla Państwa nie będzie korzystny. Trzeba wystrzegać się wszelkich konfliktów, schodzić partnerowi z drogi, a już na pewno nie rywalizować o pozycję w związku. W marcu to niestety nic da. W marcu może jedynie wam zaszkodzić. Partner też będzie bojowo nastawiony i może pogubić się w waszych domysłach, zakazach, nakazach, które zaczną w pewnym momencie być całkowicie sprzeczne ze sobą.

Praca:
W kwestiach zawodowych sporo aktywności i początek nowego. Marzec przyniesie obcowanie z ludźmi na tym samym poziomie intelektualnym co Wy, a więc mogą narodzić się naprawdę wystrzałowe wręcz pomysły, które tak szybko jak się pojawiły wprowadzicie w życie oczywiście z pełnym sukcesem.

Finanse:
Finansowo czekają Was pewne zmiany okres dobrobytu w marcu niestety będzie się od Was oddalał, ale będzie to konsekwencją poprzednich wyborów. Musicie uważać na wszelkie umowy, dokładnie je czytać. Jeśli jakieś kroki finansowe są niezbędne dokładnie je przemyślcie.

Zdrowie:
Zdrowotnie też niebezpiecznie w zdrowiu mamy Asa Ognia a ta karta oznaczać może wypadki i to dosyć niebezpieczne takie jak złamania , urazy, zwichnięcia czy skręcenia. Uważajcie na siebie, abyście początku wiosny nie spędzili unieruchomieni.

Waga


Miłość:
Wagi uczuciowo w marcu są na dobrej pozycji. Pajęczyna waszego życia powoli się prostuje po to, aby powstała równowaga w waszych związkach. Szykuje się przywrócony spokój. Rozejm. Byliście zablokowani emocjonalnie, ale teraz to powoli mija i do waszych relacji zaczyna wkraczać słońce, co zdecydowanie przyniesie Państwu ogrom korzyści. Wkroczycie Państwo z powrotem do aktywnego życia. Karty przewidują dla Was także podróżowanie i swobodną twórczość. Wszystko to oczywiście razem z kochającym was partnerem, który także budzi się do życia. Miłość wraca ;) Nie bójcie się tego.

Praca:
Zawodowo czeka was dużo pracy, w której będziecie musieli wykazać się precyzją. Czas zleci Wam bardzo szybko na działaniach zawodowych, bo będzie to praca przyjemna. Dostaniecie te obowiązki, które lubicie, więc będziecie mieli szansę wykazać się. W kwestiach zawodowych marzec zapoczątkuje powolne, ale trwałe zmiany na waszą korzyść.

Finanse:
Finansowo macie zaufanie do siebie, jesteście pewni swoich działań - a skoro jesteście pewni - nic nie może stanąć Wam na drodze do spełnienia waszych planów. Trochę zadziała tu prawo przyciągania, sporo wasze przemyślane decyzje i w tym pomoże jeszcze los, abyście osiągnęli zwycięstwo.

Zdrowie:
Zdrowotnie uważajcie abyście się czymś nie otruli. Karta 5 Kielichów jeśli pytamy o zdrowie oznaczać może zatrucia, toksyny w organizmie - może wskazywać także na odwodnienie organizmu.

Skorpion


Miłość:
Skorpiony w kwestiach uczuciowych mogą spodziewać się pozytywnego zakończenia podjętych działań, jeśli staraliście się o kogoś, lub choćby o zgodę w waszych dotychczasowych relacjach w końcu uda się Wam udobruchać partnera. Marzec minie wam niezwykle rodzinnie ale i bardzo spokojnie, wręcz nudnie. Chociaż Wam taki stan rzeczy będzie odpowiadał niekoniecznie Waszym partnerom będzie odpowiadał, czas by zabrać partnera w romantyczne miejsce, czy zapewnić nowe doświadczenia tak, aby do związku nie wkradła się nuda. Czuć będziecie, ze partner jest waszym dopełnieniem. Możliwe, że w marcu nawet podejmiecie ważne dla siebie decyzje takie jak wspólne zamieszkiwanie czy oświadczyny. Możliwa jest przeprowadzka. Po tych doświadczeniach czekać was będzie długotrwały spokój i spełnienie w kwestiach uczuciowych.

Praca:
Zawodowo w marcu poznacie nowe osoby do współpracy i będzie to współpraca na bardzo wysokim poziomie. Będzie to człowiek czy ludzie, od których będziecie mogli drogie Skorpiony wiele się nauczyć. Wasze posady są stabilne i nie musicie się o nie martwić. Możliwe są podwyżki, czy awanse, wszystko to będzie na waszą korzyść.

Finanse:
Finansowo karta negocjacji, a więc wszystko co robicie, dobrze negocjujcie, macie ku temu predyspozycje i w marcu będziecie górą ;-)

Zdrowie:
Zdrowotnie w marcu trzeba będzie zwrócić na drogi oddechowe, sezon grypowy w pełni.

Strzelec


Miłość:
W kwestiach uczuciowych osoby urodzone pod znakiem Strzelca musza na siebie uważać, ale wcale nie w złym tego słowa znaczeniu, w marcu czeka Państwa emocjonalne nasycenie - wszystko będzie układało się idealnie. Bardzo kochacie swoich partnerów i oni was także. Będziecie szczęśliwi i radośni aż do bólu. Znacie siebie na wylot i absolutnie nic was nie będzie mogło zaskoczyć w marcu. Uważajcie tylko aby nie wpadła w wasze relacje nuda czy rutyna. Marzec będzie miesiącem gdzie możecie jeszcze wyjść z tej nudy. Pamiętajcie, że jeśli już zdobyliście partnera to nie wystarczy. O partnera należy zabiegać przez cały czas. Marzec dla Was będzie spełnieniem, ale nie spoczywajcie na laurach.

Praca:
W kwestiach zawodowych mamy kartę spokoju,, spełnienia. Nic złego nie może się przydarzyć - kwestie zawodowe będą bardzo bezpieczne w tym miesiącu - jeśli czekacie na odpowiedni moment by coś załatwić z kierownictwem to właśnie ten moment nadszedł, macie siłę przebicia. Wasze starania zostaną docenione. Może to dobry moment, aby udać się po podwyżkę, lub awans?

Finanse:
Finansowo musicie zwrócić uwagę na każde ruchy, które będziecie wykonywali, niebezpieczeństwo czekało będzie na każdym rogu. Marzec nie jest odpowiednim miesiącem na ufanie ludziom jeśli chodzi o finanse. Wszystko dokładnie sprawdźcie, przeczytajcie umowy w całości jeśli już musicie je podpisywać. Upewnicie się Państwo, że dobrze rozumiecie co podpisujecie, aby potem nie było zdziwienia.

Zdrowie:
Zdrowotnie Strzelce narażone będą na zapalenia nerwów, czy zwyrodnienia stawów, wiec zwróćcie na to w marcu szczególną uwagę.


Zadzwoń na
708 708 723708 708 723 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0770048 227 184 077 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji