widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-05-07

Kreowanie własnej rzeczywistości.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Kreowanie własnej rzeczywistości." przygotowanym przez naszego eksperta Jasnowidz Maja Pracoń.Każdy z nas żyje w nieco innym świecie.Jest oczywiste,że inaczej postrzegamy te same zjawiska,inaczej widzimy i opisujemy te same przedmioty czy zdarzenia. A dzieje się to za sprawą różnic naszych umysłów. Z biegiem lat następują zmiany w strukturze naszych umysłów i to czego nie lubiliśmy polubiliśmy lub odwrotnie ( np.pewne potrawy,które przecież nie zmieniły smaku). W istocie jest to kreacja naszego umysłu. Innym przykładem jest wyrabianie sobie zdania o dopiero co poznanej osobie.Pierwsze oceny często bywają błędne i po pewnym czasie zmieniają się.

Nie osiągniemy nigdy trwałego szczęścia , próbując tworzyć doskonały świat w/g własnych pragnień. Posiadając dom,szczęśliwy związek, najlepszy samochód,świetną pracę można znaleźć krótkotrwałe złudzenie szczęścia,bo w głębi serca wiemy, że musi się ono kiedyś skończyć. Im mocniej się utrwalamy w przekonaniu , iż to daje nam szczęście, tym więcej cierpienia przysparza nam strach przed utratą lub utrata osoby czy rzeczy.

Tymczasem spokój umysłu i prawdziwe szczęście przechodzi nam koło nosa. Dysponując umysłem szczęśliwym,możemy doświadczać ciężkich zdarzeń i nieprzyjemnych sytuacji bez uszczerbku dla poczucia szczęścia.

Wynika z tego prosta mądrość : szczęście zależy od stanu umysłu,a nie od czynników zewnętrznych.


Jasnowidz Maja Pracoń Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Magiczne Wrota to portal, na którym osobiście odbieram połączenia telefoniczne i czat - rozmawiacie wyłącznie ze mną. Zapraszam do zamawiania rozmów. Bywam dostępna w różnych godzinach. W razie potrzeby zapraszam :)
Zadzwoń na
708 708 720708 708 720 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 222 703 6070048 222 703 607 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji