widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-09-11

Anioł Stróż

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Anioł Stróż" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocista Leszek.Aniele Boży, Stróżu mój,
Ty zawsze przy mnie stój!
Rano, wieczór, we dnie, w nocy
Bądź mi zawsze ku pomocy,
Broń mnie od wszelkiego złego
I doprowadź do żywota wiecznego.
Amen

Któż z nas nie zna słów tej modlitwy? Chyba większość. Od dzieciństwa uczymy się szukać pomocy u naszych Aniołów Stróżów, Opiekunów duchowych. Co tak naprawdę wiemy o Aniołach? Czym i kim są? Każdy z nas słyszał, że są, ale czy doświadczamy ich obecności? 29 września obchodzimy święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafaela, natomiast 2 października Wspominamy świętych Aniołów Stróżów.

Anioł Stróż to nasz indywidualny opiekun, istota niewidzialna mająca pośredniczyć pomiędzy Absolutum, Istotą Najwyższą a człowiekiem. Według wierzeń, każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, który towarzyszy nam od poczęcia, aż do ziemskiej śmierci.

Aniołowie są przewodnikami człowieka i choć nie mają ciała, to posiadają rozum i wolną wolę, są istotami nadprzyrodzonymi, które pośredniczą pomiędzy Mądrością Absolutum, a człowiekiem. Anioły są jedynymi istotami o tak wysokich wibracjach, że mogą zbliżyć się do samego Absolutum. Cechuje je doskonałość, nieograniczona łagodność, dobroć i mądrość. Anioły, które się nami opiekują są to Anioły Stróże, to one w najbardziej trudnych momentach naszego życia potrafią się zamanifestować, aby dać nam nadzieję, aby wyciągnąć nas z nawet największych tarapatów. Jeśli tylko poprosimy Je o pomoc, jeśli zawierzymy Ich mądrości i przewodnictwu możemy poczuć się bezpieczniejsi.

Jeśli uwierzymy w to, że nasz osobisty Anioł Stróż pilnuje naszej drogi, będzie nam łatwiej przebrnąć przez najtrudniejsze wydarzenia. Być może nie raz poczujemy Jego obecność. Czasem zdarzają nam się w życiu sytuacje niewytłumaczalne logicznie - czyżby maczał w tym ręce nasz niewidzialny Anioł Stróż, który otoczył nas swoją wspierającą siłą?
Każdy człowiek ma swojego Anioła Stróża, bez względu na wyznawaną wiarę, czy nawet na swój ateizm, Anioł Stróż opiekuje się swoim człowiekiem, jest istotą niepowtarzalną, tak samo jak niepowtarzalny jest człowiek. Nasz osobisty Anioł Stróż jest bardzo z nami związany i dba o to, aby nie działa się nam krzywda, jeśli tylko zawierzymy w Jego moc i w Jego opiekę, możemy odczuć jego obecność w trudnych chwilach, które nas mogą spotkać.

Pamiętajmy jednak, że mamy wolna wolę, która nie zwalnia nas z bycia w życiu ostrożnym. Musimy mieć świadomość odpowiedzialności za nasze czyny, bo czasem i Anioł stróż nic nie pomoże gdy człowiek będzie mu przeszkadzał. To Anioł Stróż czasami nam podpowiada, którą drogą nie iść, bo wie że nam to zaszkodzi, ale to od nas zależy czy usłyszymy Jego głos, czy dostrzeżemy sygnały i znaki, które nam pokazuje. Czasami znaki od naszych Duchowych Opiekunów są bardzo subtelne, i od naszego poziomu wrażliwości zależy czy potrafimy je właściwie odczytać. Przeczucia, które do nas przychodzą są tymi subtelnymi sygnałami od naszych Duchowych Opiekunów. Możemy współpracować ze swoimi Aniołami Stróżami, prosząc ich o wsparcie. Nie musi być to sztampowa modlitwa, najważniejsze jest aby to, o co prosimy wypływało z głębi naszego serca, było szczere i prawdziwe. Dziękujmy im każdego dnia za ich obecność w naszym życiu, za to, że są przy nas w najtrudniejszych chwilach oraz w chwilach radości i szczęścia. 2 października złóżmy hołd naszemu Aniołowi Stróżowi, podziękujmy mu za codzienną obecność w naszym życiu zapalając niebieskie świece. Skupmy się na ich płomieniu w ciszy i pomyślmy jak dużo mu zawdzięczamy.

Tarocista Leszek Płoński


Tarocista Leszek Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Bardzo proszę o zamawianie usługi czat, wtedy ją uaktywnię i będzie możliwe połączenie oraz rozmowa :) Zapraszam serdecznie
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 788 568708 788 568 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0440048 227 184 044 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji