widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-03-17

Horoskop na marzec

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "Horoskop na marzec" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Hanna.Koziorożec:

Koziorożce będą doświadczały sytuacji z tzw. najwyżej półki. Otrą się o to co najlepsze, mistrzowskie. Miesiąc, który się przed nimi zapowiada, wskazuje przede wszystkim na zdrowie, ale też umiejętność leczenia.

Wodnik:

Wodniki doświadczą dozy uczuć, tego, co najlepsze. Horoskop nie wskazuje na żadne poważne problemy, a raczej sytuacje górnolotne, które pozwolą na otworzenie serca, bardzo dobre samopoczucie, przemianę.

Ryby:

Przed tym znakiem bardzo interesujący czas. Osoby spod z tego znaku będą doświadczały sytuacji, które otrą się samopoznanie, sytuacje, które będą pozwalały na rozwinięcie swojej osobowości. Patrząc na chęci Ryb jestem przekonana, że wpłyną nie pozytywnie.

Baran:

Panie spod tego znaku czeka doskonały czas. aby zajść w ciążę. Warunki okażą się być idealne, ale Baranom nie może zabraknąć optymistycznego podejścia, umiejętności wyrażania, odczuwania odczucia jakim jest nadzieja.

Byk:

Ten czas jaki jest przed Wami nie okaże się być najłatwiejszy, co nie oznacza jednak, że nie macie szansy na jego poprawę. Nie pozwalajcie sobie na to, aby warunki zewnętrzne Was raniły.

Bliźnięta:

Nie będziecie czuły się za komfortowo, bezpiecznie, co nie oznacza jednak, że warunki, które "spadną" na Was nie okażą się być bardzo korzystne. Możecie liczyć na spokojną, zrównoważoną atmosferę, rzeczywistość.

Rak:

Idealny czas, aby móc się nacieszyć dobrą atmosferą, skorzystać z piękna przyrody. To czas spacerów, obcowania z nią. Nie pozwalajcie sobie na to, aby doszło do bezmiaru emocji w Was. To zaburzy Wasze życie nie tylko towarzyskie, ale również erotyczne.

Lew:

Warunki zewnętrzne nie okażą się za pozytywne. Mam na myśli przede wszystkim umiejętność zakończenia spraw, które wymagają przebaczenia. Popracujcie nad dobroczynnością, współczucie - ten element okaże się być zaburzony.

Panna:

To co będzie się wydarzać, okaże się być nie za korzystne. Proszę, zainteresujcie się rzeczywistością, która całościowo nie okaże się za pomocna. Trzeba będzie skoncentrować się na tym, przyłożyć uwagę do samego siebie. Nie pozwólcie sobie na cierpienie.

Waga:

Idealny czas, aby móc dokończyć sprawy, które się rozpoczęły. Z dozą przebaczenia, z myślami, które są pozytywne, a opiewają, dotykają siły przebaczenia.

Skorpion:

Przed Wami Skorpiony czas pełen najgłębszych uczuć. Będzie sprzyjał miłości, ale nie tylko. Poczujecie się bardzo dobrze, a wszystkie zamiary oraz działania okażą się mieć głębszy sens.

Strzelec:

Idealny czas, aby wszystko zakończyć polubownie. Mam na myśli konflikty - wydarzenia, które są trudne. Zakończycie je pomyślnie głównie za sprawą idealnych warunków.


Zadzwoń na
708 708 142708 708 142 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 1320048 224 179 132 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji