Cyganicha

Baran

Witaj Wędrowcze:)Ezoteryka jest obecna w moim życiu od kiedy sięgnę pamięcią. Każda sesja jest indywidualna. Zawsze staram się pomóc, potrafię podtrzymać człowieka na duchu. W czarnej dziurze zwątpienia, staram się rozpalić na nowo promyk nadziei, podpowiadając co można zmienić w trudnych momentach życia. Mówię o tym co jest obecnie oraz o przyszłości. Bliższej i tej dalszej.

Od zawsze miałam wokół siebie mnóstwo ludzi, którzy zwracali się do mnie ze swoimi problemami. Łatwo nawiązuję kontakt. Wiele osób ceni mój optymizm, empatię i ciepło jakie przekazuję. Jestem otwarta na ludzi i problemy każdego z osobna. Zawsze wychodzę z sercem na dłoni. Staram się dodać dużo otuchy człowiekowi, która sprawia, że można dostrzec świat w lepszych barwach.
Nie wydaję prywatnych opinii, a wspieram i nakierowuję na właściwe tory tak, aby nikt nie czuł się przegrany.

W trakcie wróżby/seansu/rozmowy wykorzystuję różne zdolności ezoteryczne. Jasowidzenie, jasnosłyszenie, intuicja, poczucie wewnętrzne, wizje, karty, seans przy pomocy zdjęcia.
Oczyszczam z negatywnych myślokształtów, uroków, złego oka, klątw, złych życzeń. Oczyszczam relacje międzyludzkie oraz jeśli potrzeba odcinam połączenia energetyczne z istotami duchowymi. Tylko i wyłącznie biała magia.
Oczyszczanie pomocne jest np. w przypadku toksycznych związków, kłopotów w pracy, w relacjach z innymi ludźmi, braku stabilizacji finansowej.

Jeśli potrzebujesz Ty lub Twoi bliscy, pomagam przez przekaz energetyczny na odległ [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałekod godz 18 / sms 24 h
  • Wtorekod godz 18 / sms 24 h
  • Środaod godz 18 / sms 24 h
  • Czwartekod godz 18 / sms 24 h
  • Piątekod godz 18 / sms 24 h
  • Sobotajestem / sms 24 h
  • Niedzielajestem / sms 24 h

Telefon

Zadzwoń na 708 708 073 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 611 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.155 na numer 7355 Koszt to 3.69 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 3.69 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.155 na numer 799 599 539 Koszt to 2.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 2.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Więcej informacji

[...] ść.

Pomagam korzystając także z magii kolorów, kamieni i ziół.
Magicznych właściwości ziół można doświadczyć pijąc napar, kąpiąc się w nich, wieszając na ścianie lub nosząc przy sobie.
Jeśli chcesz wiedzieć w jaki sposób, którymi ziołami stosując naturalną magię ludową możesz wspomóc leczenie konwencjonalne, chętnie podpowiem.

Kiedy w Twoim życiu z niewyjaśnionych powodów dzieje się nie tak, jakbyś sobie tego życzył, kiedy prześladuje Cię pech za pechem, kiedy podejrzewasz, iż jesteś pod wpływem uroku, złego oka to potrzebne jest Tobie odczynianie i skuteczna ochrona.
Służę Ci radą jak nauczyć się rozpoznawać uroki, chronić się przed nimi i odczyniać je. Jak skutecznie zapewnić sobie ochronę w różnych okolicznościach. Odwrócić lub powstrzymać niekorzystne dla Ciebie wydarzenia.
Ponadto wykonuję rytuały aby pozyskać czyjąś miłość, przyciągnąć prawdziwą miłość, wzmocnić związek, pozbyć się pecha, powstrzymać nieprzyjemne słowa o Tobie wypowiadane przez inne osoby, zyskać szczęście, poprawić zdrowie, pozbyć się fizycznego bólu, poprawić stan finansów oraz wiele innych rytuałów.

W snach czytam jak w otwartej książce, a rozłożone karty nie mają przede mną żadnych tajemnic.

Udzielam prawdziwych wróżb, nie mówię tego co osoba korzystająca z porady chce usłyszeć, ale to co tak naprawdę mówią np. karty. Moje odpowiedzi są zawsze konkretne, rzeczowe i jasne.

Nie świadczę pomocy non profit. W magii występuje zasada wymiany energetycznej.

Proszę w SMS-ach podawać datę urodzenia oraz imię i konkretne pytanie.

Zapraszam we wspólną podróż do świata ezoteryki.
Pozdrawiam cieplutko :)

Cyganicha